głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Teraz stale było jej zimno. Jakby zamarzła od środka i to ciągłe zmęczenie...Już rano musiała walczyć ze sobą by wstać z łóżka. a potem było jeszcze gorzej. Z k

izka2609

izka2609.moblo.pl
Teraz stale było jej zimno. Jakby zamarzła od środka i to ciągłe zmęczenie...Już rano musiała walczyć ze sobą by wstać z łóżka. a potem było jeszcze gorzej.
Teraz stale było jej zimno. Jakby... teksty

izka2609 dodano: 10 listopada 2013

Teraz stale było jej zimno. Jakby zamarzła od środka i to ciągłe zmęczenie...Już rano musiała walczyć ze sobą, by wstać z łóżka., a potem było jeszcze gorzej. Z każdym dniem jest coraz gorzej, a ona nie umie tego powstrzymać.

Zamiast spać myślisz o tym dupku... teksty

izka2609 dodano: 10 listopada 2013

Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było, gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda ?

Jaki jest sens w codziennym... teksty

izka2609 dodano: 10 listopada 2013

Jaki jest sens w codziennym załamywaniu się i niszczeniu swojej psychiki? Nie lepiej jest wstawać rano i cieszyć się z każdego danego dnia? Życie to metoda prób i błędów. Chodzi o to by brać z niej wystarczająco dobre wnioski by się znowu nie powtórzyły. Co się stało to się nie odstanie, więc pora podnieść dupę z fotela, krzesła czy też łóżka i iść przez z życie z podniesioną głową. Życie jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na dni rozpaczy i dołowań. Żyj tym co masz aktualnie, każdy drobiazg ma znaczenie.

Mój rozum z sercem prowadzą teraz... teksty

izka2609 dodano: 10 listopada 2013

Mój rozum z sercem prowadzą teraz taką wojnę, że to wysysa ze mnie całą siłę. Nie wiem co czuję, nie wiem co myślę. Najchętniej bym się poddała, ale wiem, że to nie ma sensu. Że to nie jest żadne rozwiązane. Wiem, że jakoś muszę wstać z klęczących kolan i znaleźć w sobie odrobinę siły, by choć trochę zawalczyć i odnaleźć się w tym, gdzie czuję tak ogromną pustkę...gdzie czuć tylko mocne wahanie pomiędzy kierunkiem do miłości a drogą za rozsądkiem.

  wszystko dobrze?    bez Ciebie nie. teksty

izka2609 dodano: 10 listopada 2013

- wszystko dobrze? - bez Ciebie nie.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu, wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne.. Świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Jeżeli czas jest wszystkim co mam to... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Jeżeli czas jest wszystkim co mam to chciałabym go wykorzystać na Niego. Nie jest ważne przecież to ile jest go dane, ale co z nim się uczyni. Jedno wiem na pewno, czas ma tylko jakaś wartość, gdy poświęca się go ważnej osobie. Reszta to tylko puste minuty, które bez względu na wszystko i tak miną.

Jeśli popełnia się błędy trzeba... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Jeśli popełnia się błędy trzeba umieć za nie płacić, a nie udowadniać na siłę swoją niewinność.

Przy braku nadziei  wybory są... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Przy braku nadziei, wybory są najtrudniejsze.

Trudno zapomnieć kogoś kto dał ci... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Trudno zapomnieć kogoś kto dał ci tak wiele do zapamiętania.

Nie chcę sobie nawet wyobrażać  co... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co byłoby, gdybym zaczęła teraz myśleć. Pewnie zaczęłabym płakać,tak,że nie mogłabym złapać oddechu. Nie chcę widzieć siebie już w takim stanie. Nikt nie może mnie tak widzieć. Nigdy. Dziś znajdę dla siebie miejsce w tym zimnym, pustym łóżku, zamknę oczy i nie pozwolę myślom wejść do mojej głowy.Będę leżeć obok moich smutków,ale nie będę smutna, a jeśli będę to nie powiem sobie tego, nie przyznam się przed samą sobą.Nie mogę wiedzieć,że jest mi źle,nikt nie może wiedzieć.Nie mogę tylko wdrażać się w każde słowo, każdy dotyk, którego już nie poczuję i nie usłyszę.Nie mogę się zabijać. Zaraz zgaszę światło,się położę i będzie jak zawsze, będę mieć dreszcze z zimna, aż w końcu przypomnę sobie, że umiem nad sobą zapanować i przestanę się trząść,i odetchnę głęboko.Dziś nie mogę płakać. Chociaż tak bardzo palą mnie oczy i tak bardzo tęsknię za twoim głosem. Nigdy nie pomyślałabym,że wytrzymam kiedyś aż tak dokuczliwe nocne boleści.

Dopóki nie poznałam Ciebie nie... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV