głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Łzy nic nie zmieniają ale dają ukojenie. Dają upust emocjom które nas rozrywają.. Pokaż że jesteś silniejsza od problemów. Pokaż że jesteś zbyt dobra żeby pełni

izka2609

izka2609.moblo.pl
Łzy nic nie zmieniają ale dają ukojenie. Dają upust emocjom które nas rozrywają..
Łzy nic nie zmieniają  ale dają... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Łzy nic nie zmieniają, ale dają ukojenie. Dają upust emocjom, które nas rozrywają..

Pokaż  że jesteś silniejsza od... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Pokaż, że jesteś silniejsza od problemów. Pokaż,że jesteś zbyt dobra żeby pełnić w czyimś życiu rolę marginesu, rolę osoby,która jest "tak na wszelki wypadek" . Pokaż, że umiesz mówić "nie" i nie tylko dawać innym dobre rady ale i sama walczyć z problemami pokaż że umiesz chodzić z podniesioną głową dumnie do góry, a nie zadowalać się miejscami na uboczu. No pokaz do cholery maksimum na które niewątpliwie Cię stać!

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłaś w nałóg, to jednak poczułaś już jej smak i wierzysz, że będziesz mogła nad nią panować...

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, że to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, że to już za mną, że już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, że się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym, kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało. Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci, jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Wiesz jak to jest  kiedy każda rzecz... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Wiesz jak to jest, kiedy każda rzecz jaką widzisz, przypomina Ci wasze wspólne, szczęśliwe chwile ? Jak to jest kiedy nie potrafisz myśleć o niczym innym, a Twoją głowę wypełniają wspomnienia? Każda noc jest taka sama, gdy walcząc z łzami błagasz Boga, żeby Ci go oddał ? Kiedy oddałabyś wszystko, żeby cofnąć czas i nie pozwolić mu odejść ? Kiedy czujesz ogromną pustkę i przepełnia Cię zimno, a nic nie jest w stanie Ci pomóc ? Kiedy zdajesz sobie sprawę, że nic już nie będzie tak jak kiedyś ? Kiedy masz świadomość, że teraz inna zajmuje Twoje miejsce, w jego życiu ? Wiesz jak to jest ? Nie ?! To nie mów mi, że wszystko będzie dobrze!

Obezwładniały ją wspomnienia... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Obezwładniały ją wspomnienia tamtych chwil. Chwil, które nie powinny się wydarzyć, a które żyć miały w niej już zawsze.

Mówiłeś mi  że każdy następny... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Mówiłeś mi, że każdy następny dzień jest dla Nas szansą, gdy tak na prawdę okazywał się kolejnym pogrążeniem. Mówiłeś mi, że będziesz przy mnie bez względu na wszystko - jednocześnie puszczając moją rękę wtedy, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Mówiłeś mi, że nie zawiedziesz - a dzisiaj przecież Ciebie przy mnie nie ma.

Powinien tu ze mną być. Powinien... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Powinien tu ze mną być. Powinien mnie przytulić, oddać mi trochę swojego ciepła, przykryć kocem, zrobić mi gorąca czekoladę i razem ze mną siedzieć w ten zimny wieczór. Powinien włączyć jakiś dobry horror, a ja powinnam oprzeć na jego ramieniu głowę, a gdybym zaczęła się bać, powinien uspokoić mnie delikatnym pocałunkiem. Powinien odgonić smutek, nie pozwolić by otaczała mnie samotność. Powinien wywołać uśmiech na mojej twarzy. Powinien robić mi na złość, gilgocząc mnie po całym ciele, mimo że tego nigdy nie lubiłam, ale teraz mi tego brakuje. Powinien wyrzucić z moich ust kolejnego papierosa i krzyczeć na mnie, żebym w końcu to rzuciła. Powinien teraz przeglądać moją listę piosenek i spokojnym głosem śpiewać . Powinien teraz żartować z moich nieułożonych włosów i narzekać na mój wredny charakter, który mimo wszystko mu się podobał. Po prostu powinien teraz być ze mną, wspierać mnie i nie pozwolić mi odejść. Właśnie, p o w i n i e n.
Autor cytatu: nutlla

 Dlaczego płaczesz?    Bo zgubiłam... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

-Dlaczego płaczesz? -Bo zgubiłam instrukcję. -Do czego? -Do życia.

 Cz.2 2   Widzisz tego chłopaka... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

(Cz.2/2) Widzisz tego chłopaka, który zawsze obgryza paznokcie? - Ma raka, nie wie ile czasu mu pozostało. Widzisz go, wiesz, że on wie wszystko o 9/11? - Od tego dnia nie ma rodziców. Widzisz ją, tą co zawsze ma przy sobie telefon? - Czeka na telefon od policji o tym, że znaleźli jej siostrę, którą porwano 4 lata temu Nie oceniaj ludzi zbyt szybko - nigdy nie wiesz dlaczego tacy są. Wygląd, mentalność nie pozwolą ocenić drugiego człowieka takim, jaki naprawdę jest. Wygląd to tylko taka jakby ’ maska zewnętrzna ’ która nie oddaje tego, jaki człowiekiem jest w środku. Dlatego nie można poznać drugiej osoby po wyglądzie, irytujące, ze większość tak właśnie ocenia innych.

 Cz.1   “Widzisz tego chłopaka co... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

(Cz.1) “Widzisz tego chłopaka co robi prace domowa pod szkoła? - nie mógł zrobić tego wczoraj, próbował wybić samobójstwo z głowy najlepszego przyjaciela. Widzisz tą wytapetowaną laskę? - Boi się, że ktoś zobaczy jej blizny na twarzy. Widzisz tego chłopaka, co nosi długie rękawy codziennie od dwóch lat? - Nie chce żebyś zobaczył jego ran. Widzisz ją, tą z używanymi ciuchami? - Jej rodziców ledwie stać na jedzenie. Dziwisz się, dlaczego ona nigdy nie zaprasza nikogo do domu? - Nie robi tego, bo nie chce żebyś zobaczył jej pijanego tatę śpiącego na podłodze jak co wieczór. Zauważyłeś, ze ona nie śmieje się z żartów o gwałcie? - Zgwałcono ją. Widzisz tego chłopaka, do którego wszyscy idą po pomoc? - Chciałby, żeby jemu tez ktoś pomógł. Widzisz jego, tego z wielkimi workami pod oczami? - Cierpi na bezsenność, boi się zasnąć. Widzisz ja, ta z kompletnie płaskim brzuchem? - Nie cierpi własnego ciała. Widzisz ją, tą co buja cały dzień w obłokach? - Ma schizofrenie.

Zadziwiające ile wspomnień nosi w... teksty

izka2609 dodano: 9 listopada 2013

Zadziwiające ile wspomnień nosi w sobie zapach wieczornego powietrza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV