głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 ...Wyszła na balkon porozmyślać z kubkiem gorącej herbaty przytulona do pluszaka patrzyła na gwiazdy i myślała o Nim że jesteś gdzieś tam i że być może On też m

izka2609

izka2609.moblo.pl
...Wyszła na balkon porozmyślać z kubkiem gorącej herbaty przytulona do pluszaka patrzyła na gwiazdy i myślała o Nim że jesteś gdzieś tam i że być może On też myśli te
...Wyszła na balkon porozmyślać z... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

...Wyszła na balkon porozmyślać z kubkiem gorącej herbaty, przytulona do pluszaka, patrzyła na gwiazdy i myślała o Nim, że jesteś gdzieś tam i że być może On też myśli teraz o niej..

Słuchaj jeśli go skrzywdzisz... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Słuchaj, jeśli go skrzywdzisz, zranisz, jeśli zrobisz coś ,cokolwiek , że przez ciebie będzie nieszczęśliwy to przyrzekam, że urządzę Ci takie H5N1, że pandemia to przy tym będzie drobnostka.

Nie wypowiadaj swoich życzeń do... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Nie wypowiadaj swoich życzeń do gwiazd, przecież każda z nich kiedyś zgaśnie.

Deszcz pada ponieważ chmury nie... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Deszcz pada, ponieważ chmury nie wytrzymują nadmiaru wody. Łzy lecą z oczu, ponieważ serce nie jest w stanie dłużej znieść ukrywanego bólu.

Los czasami rozdziela bliskich sobie... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im ile dla siebie znaczą.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać.

Chciałabym abyś kiedyś bez... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie, że jestem Ci potrzebna.

Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma, rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kołem zapasowym, nie dzielę się na pół.

 Dam radę.  A jak nie?  Dam.  A... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

- Dam radę. - A jak nie? - Dam. - A jak nie? - Dam. - A jak się przewrócę? - To się podniosę. - A jak się nie podniosę? - To sobie poleżę.

 Wystarczy poznać kogoś nowego aby... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

-Wystarczy poznać kogoś nowego, aby o nim zapomnieć.. -A czy Ty, gdy poznajesz smak truskawek to zapominasz o smaku malin? - Nie. - No właśnie..

Chcę tylko żebyś był pewny tego... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Chcę tylko, żebyś był pewny tego, co robisz, bo już nie mam siły znowu o kimś zapominać.

Dziewczyno ogarnij się. Nie wierz w... teksty

izka2609 dodano: 8 listopada 2013

Dziewczyno, ogarnij się. Nie wierz w Jego słowa - bredzi jak każdy z nich. Nie patrz w Jego oczy - to marne spojrzenie tylko zwodzi. Odwróć się i idź do przodu, sama. On się nie zmieni - będzie zawsze takim samym marnym gnojkiem. Jesteś mądra, bystra i piękna - możesz mieć na pęczki takich jak On, a nawet lepszych. Tak, wiem że chcesz tylko Jego - ale to nie ma sensu. Skoro Cię nie docenia, to jest frajerem. Zostaw go, kiedyś zrozumie co stracił - a wtedy Ty miniesz go na ulicy ze szczerym uśmiechem na ustach. Tak cholernie szczerym, że go zamuruje, bo nigdy nie potrafił sprawić, byś przy Nim była taka szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV