głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
insersja Wcale nie jestem najszczęśliwszym człowiekiem Mój Drogi. Wcale nie obdarzę uśmiechem każdego mijającego mnie na ulicy człowieka wcale nie będę krzyczeć biegnąc

insersja

insersja.moblo.pl
Wcale nie jestem najszczęśliwszym człowiekiem Mój Drogi. Wcale nie obdarzę uśmiechem każdego mijającego mnie na ulicy człowieka wcale nie będę krzyczeć biegnąc przez cał
Wcale nie jestem najszczęśliwszym... teksty

insersja dodano: 16 czerwca 2013

Wcale nie jestem najszczęśliwszym człowiekiem Mój Drogi. Wcale nie obdarzę uśmiechem każdego mijającego mnie na ulicy człowieka, wcale nie będę krzyczeć biegnąc przez całe miasto, że jestem największym cudem świata. Jedyne, co mogę, to patrzeć w błyszczące milionem odcieni złota niebo, mając nadzieję, co noc tą samą złudną, że Twoje oczy kiedyś zabłysną takim blaskiem widząc moją drobną twarzyczkę.

Dziś ja mam swój dół  w takie dni... teksty

insersja dodano: 2 czerwca 2013

Dziś ja mam swój dół, w takie dni czas płynie pięć, a może i pięćdziesiąt razy wolniej.

Potrzebuję pomocy psychologa.... teksty

insersja dodano: 26 kwietnia 2013

Potrzebuję pomocy psychologa. Potrzebuję aby pomógł Tobie. Jesteś chory, nie wierzę, że jest inaczej. Masz rozdwojenie jaźni, a może to mi potrzebny jest specjalista? Żebyś kurwa w końcu odszedł, żeby nigdy Cię już nie było, żebyś kurwa zniknął. Chcę zmienić szkołę, miejsce zamieszkania, nigdy nie chcę słyszeć wiadomosci o Twojej śmierci, chociaż tak mogłoby być lżej, już nikt nigdy nikt nie traktowałby mnie jak szmatę.

Dziś w nocy znów byłeś przy mnie.... teksty

insersja dodano: 23 kwietnia 2013

Dziś w nocy znów byłeś przy mnie. Znów razem leżeliśmy na kocu, podziwiając niebo. Znów całowałeś mnie, przytulałeś, uśmiechałeś się do mnie szczerze, znów, znów mówiłeś mi, że tylko mnie kochasz, tylko mnie chcesz mieć już na zawsze. Po chwili odepchnąłeś mnie, machnąłeś głową, krzyknąłeś, że to już koniec, że to nie prawda, że nigdy już nie będzie tak jak kiedyś. Chciałam za Tobą iść, a Ty odepchnąłeś mnie, przewalając moje drobne ciało na koc. Pamiętam, że na niego poleciałam, a później tylko, że obudziłam się, we własnym łóżku, bez żadnej możliwości telefonu w Twoją stronę.

Pozwalałeś mi będąc przy sobie... teksty

insersja dodano: 19 kwietnia 2013

Pozwalałeś mi będąc przy sobie dotykać nieba, krocząc również po granicy z piekłem. Delikatny dotyk palców, błądzących bez celu po moim ciele, łączył się z ciepłem Twoich ust i ich nieskazitelnym, przepysznym smakiem. Przepiękny blask w oczach ukazywał miłość, która biła z całego Twego ciała w moją stronę. Dziś nadal widzę Twój uśmiech, ale nie wiem, czy znam go, czy poznaję, dziś znów jest dla mnie obcy.

Uwierz mi  żałuję wielu rzeczy.... teksty

insersja dodano: 19 kwietnia 2013

Uwierz mi, żałuję wielu rzeczy. Żałuję dziś, że jestem szarym, zwykłym człowiekiem bez perspektyw. Że porzuciłam jedną pasję dla innej i już w niczym nie jestem świetna. Świetnie, że nie posłuchałam Jego kiedy szeptał mi 'rzuć to' bo dziś zostałabym z niczym. Zabrał mi cząstkę życia, pasję i sumienie. Zmył na najbliższy czas uśmiech z mojej twarzy, w zamian dołożył do niej przeszklone wciąż oczy, łzy i zakrwawione usta. Cały mój świat, który składał się na Jego osobę ląduje dziś gdzieś w kącie, a On jako nieodłączny element mnie, zabiera ze Sobą moją duszę, zostawiając mnie, pustym i przejrzystym jak szkło człowiekiem.

Dziękuję Ci za Miuosha  za Zeusa... teksty

insersja dodano: 17 kwietnia 2013

Dziękuję Ci za Miuosha, za Zeusa, za O.S.T.R, za przywrócenie uciekającej gdzieś po cichu miłości do Małpy. Dziękuję Ci, za pierwszy koncert, na którym słyszałam na żywo Rap, choć wiem, że i tak nawet tam nie do końca mogłam się odnaleźć, z Tobą wszystko było lepsze. Dziękuję Ci, za podróże pociągiem, i wsiadanie nie w te tramwaje, gubienie się w wielkim mieście, z Tobą to było piękne. Dziękuję Ci, za spacery, za miejsca, o których istnieniu nie miałam najmniejszego pojęcia. Dziękuję Ci w końcu, za samego Ciebie, za to, że dałeś mi żyć, że dałeś mi najpiękniejszy rok życia.

To wszystko pokazał mi On... teksty

insersja dodano: 25 luty 2013

To wszystko pokazał mi On,najpiękniejszy uśmiech na świecie, najdelikatniejszy dotyk jaki mogło odczuć moje ciało. Wielki świat i światła nocą na ulicach miast.

jednak będzie to człowiek  przy... teksty

insersja dodano: 24 luty 2013

jednak będzie to człowiek, przy którym godziny będą płynęły niczym sekundy, a miesiące u Jego boku, będą wiecznie niedokończonym tygodniem.

Nie wiem  czy wiesz Kochanie  ale... teksty

insersja dodano: 23 luty 2013

Nie wiem, czy wiesz Kochanie, ale Nasze dwa światy już nigdy nie będą oddzielne, zawsze będą tworzyć ten jeden, wyśmienity świat, w którym miejsce jest tylko dla Nas, i nigdy nikt, nie będzie w stanie, zniszczyć Go. A jeśli, zniszczymy Go My, i rozdzieli się znów, na dwa osobne światy - pamiętaj - jedną drogą nadal będą iść Nasze wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV