głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hummingbirds Wielu chce cofnąć czas a ja chociaż miałabym szansę przeżyć te wszystkie piękne zdarzenia jeszcze raz nie chcę nic cofać. Dla odmiany chciałabym go przyspieszyć

hummingbirds

hummingbirds.moblo.pl
Wielu chce cofnąć czas a ja chociaż miałabym szansę przeżyć te wszystkie piękne zdarzenia jeszcze raz nie chcę nic cofać. Dla odmiany chciałabym go przyspieszyć żeb
Wielu chce cofnąć czas  a ja... teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Wielu chce cofnąć czas, a ja chociaż miałabym szansę przeżyć te wszystkie piękne zdarzenia jeszcze raz, nie chcę nic cofać. Dla odmiany chciałabym go przyspieszyć, żeby zobaczyć, czy przetrwamy, czy wciąż będziemy w swoim posiadaniu.

Pragnę byś siedział teraz obok... teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Pragnę byś siedział teraz obok mnie i patrzył ze mną w niebo. Przypomniałabym Ci wtedy 27 sierpień 2010, przypomniałabym Ci jak tamtego wieczoru siedzieliśmy na podeście i patrzyliśmy w gwiazdy, które odbijały się w jeziorze. Przypomniałabym Ci o tym, że tamtego wieczoru powiedziałam Ci poraz pierwszy, że Cię kocham, a Ty odpowiedziałeś mi tym samym.

Tak trudno jest mi być w związku... teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Tak trudno jest mi być w związku, który niszczy mnie każdego dnia, tak trudno jest mi przestać kochać, gdy kocham tą jedyną miłością. Jakże trudne bywa rozstanie, gdy robi się to z miłości. Jakże samotne bywa niebo, wśród tylu gwiazd.

Też miałam się za bardziej... teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Też miałam się za bardziej rozsądną, niestety mieć, a być , mają cholernie odległe znaczenia.

Żałuję tego że w połowie roku... teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Żałuję tego,że w połowie roku szkolnego, zdecydowałam się na przeprowadzkę do jego miasta, łudząc się, że będziemy się widywać codziennie, a nie tylko raz w tygodniu.Żałuję, bo chociaż jestem tak blisko, on już drugi wieczór z kolei woli iść z kolegami na piwo, nie wspominając o tym, że w tygodniu nie widzieliśmy się ani razu. Nawet nie rozmawiamy już przez telefon, a koszt jego darmowych sms do mnie widocznie wzrósł, bo nie dostaję ich prawie wcale. Tak się zastanawiam.. Wyłączyć telefon, czy wyciszyć i nie sprawdzać go w ogóle?

Jessie J   Nobody's Perfect teksty

hummingbirds dodano: 16 kwietnia 2011

Jessie J - Nobody's Perfect

Jedyna krytyka  na którą odpowiadam... teksty

hummingbirds dodano: 13 kwietnia 2011

Jedyna krytyka, na którą odpowiadam to ta, kiedy krytykujecie Pezeta. Jak można mówić o nim takie bzdury, jak można oceniać jego płyty, nie rozumiejąc słów, nie czując tych emocji. Nie pierwszy i nie ostatni raz jego muzyka pozwoliła mi wyjść z problemów, nie pozwoliła zboczyć z drogi życia, podniosła mnie. A wy tak po prostu kpicie.

Ty się lepiej módl  żebym Ci na... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Ty się lepiej módl, żebym Ci na koniec tej cudownej miłości nie powiedziała, co naprawdę o Tobie myślę, bo się kurwa do końca roku nie pozbierasz.

Jak masz mi pierdolić o tym  że... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Jak masz mi pierdolić o tym, że odrzuciłeś dla mnie najładniejszą dziewczynę, jaką znasz to weź stwórz z nią związek. Nie mów mi o tym jak ona jest ładna, a jak ja jestem beznadziejna. Na siłę Cię przy sobie nie trzymam, myślę, że jest na świecie ktoś, dla kogo będę najlepsza pod każdym względem, Ty jesteś zwykłym chujem , który nie zasługuje na moje uczucia, toteż nasz śmiesznie poważny związek się kończy i nawet nie żałuję, bo czego? Ciebie i Twoich zakłamanych uczuć? Twojego narzucania mi zmian? Robienia ze mnie beznadziejnej, grubej i brzydkiej osoby? Ty weź się pierdolnij 5x8 , bo Ty też do najpiękniejszych skarbie nie należysz.

Widzisz maleńki  dla mnie ważne... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Widzisz maleńki, dla mnie ważne jest to, jaki jesteś, dla mnie ważne są cechy, charakter. Dla Ciebie natomiast to nie ma znaczenia, nie powinnam być zdziwiona, że chcesz zrobić ze mnie kogoś, kto jest moim zupełnym przeciwieństwem. Jesteś pieprzonym materialistą, wzrokowcem, ważne ,że dobra z niej dupeczka, nieważne ,że będzie pieprzyć co jej ślina na jezyk przyniesie, bo przecież nie posiada wyrazu.

Myślisz o mnie w postaci... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Myślisz o mnie w postaci przyszłości czy przeszłości?Nie kpij ze mnie, myślenie nigdy nie było Twoją dobrą stroną, mam wątpliwości czy w ogóle wiesz co to znaczy myśleć.

Nawet jeśli chcę  to nie chcę tego... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Nawet jeśli chcę, to nie chcę tego tak jakbym chciała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV