głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hummingbirds Jak tak czytam te wszystkie wpisy które mówią o jego zmianie statusu związku na facebooku to jedyne co przychodzi mi na myśl to pogratulować wam marnowania czas

hummingbirds

hummingbirds.moblo.pl
Jak tak czytam te wszystkie wpisy które mówią o jego zmianie statusu związku na facebooku to jedyne co przychodzi mi na myśl to pogratulować wam marnowania czasu
Jak tak czytam te wszystkie wpisy... teksty

hummingbirds dodano: 6 kwietnia 2011

Jak tak czytam te wszystkie wpisy, które mówią o "jego" zmianie statusu związku na facebooku, to jedyne co przychodzi mi na myśl, to pogratulować wam marnowania czasu na sprawdzanie takich bzdur, a jednocześnie przekazać, że sama nie posiadam konta na żadnym portalu społecznościowym typu enkejki czy fejsiki, bo jestem zbyt bardzo ze sobą na dystans, nie lubię pokazywać swojej prywatności i czytać o dawaniu dupy i liczbie wypitych piw zeszłego weekendu. To podchodzi pod debilizm.

Do perfekcji opanowałam sztukę... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Do perfekcji opanowałam sztukę kłamstwa, dlatego nie łatwo jest mnie okłamać. Zabawne, bo swoje przekłamane życie zostawiłam cztery miesiące temu, teraz jestem prawdziwa, a Ty chyba zjadasz fikcję na śniadanie, bo chcesz zrobić ze mnie idiotkę.

Czy czegoś żałuję? Mama od... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Czy czegoś żałuję? Mama od dziecka powtarzała mi,że żałować można jedynie ludzi, którzy nie są Tobą, toteż mojego żalu nie potrafię określić w jednostkach, które obowiązują formalnie.

Wszystkie tak chcecie się do mnie... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Wszystkie tak chcecie się do mnie upodobnić, chociaż nie miałybyście pojęcia jak odnaleźć się w perfekcji.Szczęście, że w najlepszym wypadku staniecie się tylko idealną kopią, bo czasem okładkę od zawartości, dzieli ogromny dystans bliskości.

Chciałabym poczuć Twój pocałunek... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Chciałabym poczuć Twój pocałunek naprawdę, chciałabym, żebyś uczynił go prawdziwym, żebyś oddał w nim swoje uczucia, bo takie pomiatanie moją miłością nie jest mądre ani potrzebne, nie dowartościuje Cię to.

Żałosne  naprawdę nie umiecie nic... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Żałosne, naprawdę nie umiecie nic same/sami wymyślić albo chociaż podpisać mój wpis, gdy już go kradniecie? Każdy wpis tutaj i zdjęcie jest moje. To, że ich nie podpisuję, nie znaczy, że nie są moje. Gratuluję odwagi.

Tak trudno jest powiedzieć  jestem z... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Tak trudno jest powiedzieć "jestem z Tobą bardzo szczęśliwy głuptasie"?To z pewnością rozwiałoby wszystkie moje beznadziejnie płytkie myśli, ale nie mogę od Ciebie tego wymagać, w końcu jesteś facetem, myślenie jest Ci obce.

Jakby ci to powiedzieć  średnio... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Jakby ci to powiedzieć, średnio mnie obchodzi twoja opinia na mój temat. Wybacz, ale mój światopogląd jest bardziej ambitny niż twój. Cieszy mnie to, że masz przyjaciółki, z którymi wraz z twoimi plastikowymi usteczkami, możesz skomentować moją zajebistość. Zazwyczaj "Twój,Twoje,Twoja,Cię,Ci" piszę z dużych liter, ale ty jesteś zbyt mało ważna.

Jeśli liczysz na miłość to... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Jeśli liczysz na miłość to pomyliłeś bajki. W mojej nie ma miejsca na bzdury.

Trzy sprawy. Pierwsza:wkurwiasz mnie.... teksty

hummingbirds dodano: 5 kwietnia 2011

Trzy sprawy. Pierwsza:wkurwiasz mnie. Druga:Znowu to robisz. Trzecia:Przestań mnie wkurwiać trzeci raz.

Cudem w tym wszystkim jesteś Ty... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Cudem w tym wszystkim jesteś Ty, moim własnym cudem.

Kiedy wszyscy o mnie zapomnieli i... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Kiedy wszyscy o mnie zapomnieli i zostawili na dnie, Ty jeden o mnie pamiętałeś, pomimo tego, że okłamywałam Cię świadomie przez tyle miesięcy, podniosłeś mnie i pozwoliłeś mi naprawić swój błąd. Dałeś mi drugą szansę, dlatego teraz tak bardzo zależy mi na tym, żebyś był już zawsze ze mną w pełni swojego szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV