głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czekam a mam wyjście? teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Czekam, a mam wyjście?

Oczekuję na moment gdy powiesz jak... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Oczekuję na moment, gdy powiesz jak bardzo jestem Ci jedna. Głupiutkie ze mnie stworzonko, czekam na zdanie proste, składające się z trzech słów, sześciu sylab i czternastu liter, kończącego się wykrzyknikiem. To tak jakbym oczekiwała na śnieg w środku lata.

Pytają mnie czy wciąż należę do... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Pytają mnie, czy wciąż należę do niego. Zbędne ich pytania, czyż nie po to los ze mnie zadrwił by stworzyć mnie właśnie dla niego? Banalnym byłoby moje życie, gdybym nie musiała czuć beznadziejnego, gdybym zasiadała na Laurach, a miłość to byłoby coś dobrego.

Nie jestem Alicją nie mieszkam w... teksty

hummingbirds dodano: 12 kwietnia 2011

Nie jestem Alicją, nie mieszkam w Krainie Czarów, nie jestem Kopciuszkiem, nie zgubiłam swojego pantofelka, nie jestem naiwna, nie szukam swego księcia.

Chyba nie powiesz mi że miałaś... teksty

hummingbirds dodano: 7 kwietnia 2011

Chyba nie powiesz mi, że miałaś nadzieję, iż Twoja żałosna historia mnie wzruszy? To właśnie chciałaś powiedzieć?Oj biedactwo, zrozum, że mnie cieszy Twój upadek, chociaż nawet nie wiem jak masz na imię.

W ostatnim czasie schudłam 16kg... teksty

hummingbirds dodano: 7 kwietnia 2011

W ostatnim czasie schudłam 16kg, patrzę w lustro i nie widzę żadnej różnicy. Może byłoby inaczej, gdyby ktoś to powstrzymał. Dziwny stan myślenia nad chudnięciem, gdy waga pokazuje 40kg.

Ze sobą na dystans z Tobą na równe... teksty

hummingbirds dodano: 7 kwietnia 2011

Ze sobą na dystans z Tobą na równe 116km, chodź do mnie, pragnę być przy Tobie.Proszę mieszkaj w moim mieście.

Czuję tworzący się dystans między... teksty

hummingbirds dodano: 7 kwietnia 2011

Czuję tworzący się dystans między nami, nie pozwól mu nas od siebie oddalić.

Jak ja się cieszę że jestem... teksty

hummingbirds dodano: 6 kwietnia 2011

Jak ja się cieszę, że jestem wychowaną i inteligentną osobą. Lubię takich ludzi, których imbecylizm nie opuszcza na krok, bo podczas kłótni ze mną w jednym zdaniu prostym, udowadniam im tą błahostkę, jaką jest ich ociężałość umysłowa.

Słabo ogarniam autonomie fucked up .Ciekawą dla mnie lekturą było czytanie jej komentarzy do wpisów moblowiczek. Zaciekawił mnie komentarz cyt. jak się kłócić to w kulturze  po czym czytam jej komentarz do Twojego wpisu cyt. jakaś ty pojebana i wnioskuję że cierpi na zaburzenia osobowości. Dziewczynko zgubiłaś się gdzieś pomiędzy rzeczywistością a fikcją jaką sobie uroiłaś w tym mało rozwiniętym umyśle?Nie przepadam za rozmowami nawet tymi jednostronnymi z ludźmi Twojego pokroju bo to zmusza mnie do używania słów dla Ciebie powszechnych a dla mnie cholernie mało wymownych i banalnych.Jeśli już tak lubisz wszystkich komentować to napisz coś do mnie zrezygnujesz szybciej niż myślisz.Pozdrawiam serdecznie. teksty hummingbirds dodał komentarz: Słabo ogarniam autonomie "fucked_up".Ciekawą dla mnie lekturą było czytanie jej komentarzy do wpisów moblowiczek. Zaciekawił mnie komentarz cyt."jak się kłócić to w kulturze", po czym czytam jej komentarz do Twojego wpisu cyt."jakaś ty pojebana" i wnioskuję, że cierpi na zaburzenia osobowości. Dziewczynko zgubiłaś się gdzieś pomiędzy rzeczywistością, a fikcją jaką sobie uroiłaś w tym mało rozwiniętym umyśle?Nie przepadam za rozmowami, nawet tymi jednostronnymi z ludźmi Twojego pokroju, bo to zmusza mnie do używania słów dla Ciebie powszechnych, a dla mnie cholernie mało wymownych i banalnych.Jeśli już tak lubisz wszystkich komentować, to napisz coś do mnie, zrezygnujesz szybciej niż myślisz.Pozdrawiam serdecznie. do wpisu 6 kwietnia 2011
WSZYSTKIE WPISY SĄ MOJE PODPISUJCIE! teksty

hummingbirds dodano: 6 kwietnia 2011

WSZYSTKIE WPISY SĄ MOJE, PODPISUJCIE!

Myślę o Tobie o całe wczoraj... teksty

hummingbirds dodano: 6 kwietnia 2011

Myślę o Tobie o całe wczoraj więcej i o całe jutro mniej niż dziś, założymy się, że i tak myślisz o mnie więcej? Kocham Cię o dziwna, niepojęta dla mnie istoto, na tyle bardzo, że planuję wspólną przyszłość.Mój jedyny, mój idealny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV