głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hummingbirds Siedział obok mnie patrzył spojrzeniem które całowało mnie bez użycia warg szepnęłam mu do ucha Mój spuścił wzrok przytulił mnie mocno spytał czy czuję nie pozw

hummingbirds

hummingbirds.moblo.pl
Siedział obok mnie patrzył spojrzeniem które całowało mnie bez użycia warg szepnęłam mu do ucha Mój spuścił wzrok przytulił mnie mocno spytał czy czuję nie p
Siedział obok mnie patrzył... teksty

hummingbirds dodano: 26 kwietnia 2011

Siedział obok mnie, patrzył spojrzeniem, które całowało mnie bez użycia warg, szepnęłam mu do ucha "Mój", spuścił wzrok, przytulił mnie mocno, spytał czy czuję, nie pozwolił mi odpowiedzieć, pocałował mnie i wyszeptał "Bije tylko dla Ciebie, moja". Nie znam piękniejszych Światów, On jest mój świat prawdziwy.

tak xD jest tutaj bardzo wskazane gratuluję... teksty hummingbirds dodał komentarz: tak "xD" jest tutaj bardzo wskazane, gratuluję... do wpisu 26 kwietnia 2011
Zasługuję na więcej to Ty masz... teksty

hummingbirds dodano: 26 kwietnia 2011

Zasługuję na więcej, to Ty masz zbyt wiele. Nie zdajesz sobie nawet sprawy,jakim skarbem jestem. Dobrze wiem, że się mnie wstydzisz i nie jestem w stanie nic z tym zrobić, bo w Twojej głowie siedzi ideał, którym nigdy nie będę, chociaż jestem idealna dla wielu i nie jeden chciałby być na Twoim miejscu.

Myślałam że problem tkwi we mnie... teksty

hummingbirds dodano: 26 kwietnia 2011

Myślałam, że problem tkwi we mnie, łudziłam się, iż te powierzchowne zmiany, które w siebie wprowadzę coś zmienią. Kilka minut temu oglądając zdjęcia zakochanych, zdałam sobie sprawę, że my nigdy nie będziemy takich mieć, że nie zapiszemy wspomnień fotografiami. Problemem jesteś Ty i Twoje postrzeganie mojej osoby, dla Ciebie jestem obrzydliwa, a związek ze mną trwa z przymusu. Czas schować dumę w kieszeń i odejść, wierzę, że na tym świecie jest ktoś, dla kogo będę najlepsza.

A najbardziej lubię co 5 minut... teksty

hummingbirds dodano: 25 kwietnia 2011

A najbardziej lubię co 5 minut sprawdzać telefon, od 3 godzin ani jednego sms od niego.

Kocham Cię kocham całym swoim... teksty

hummingbirds dodano: 25 kwietnia 2011

Kocham Cię, kocham całym swoim sercem, każdym milimetrem swojego ciała i duszy. Wypełniasz moje myśli, moje oczy wciąż widzą tylko Ciebie, wzbudzasz we mnie uczucia i emocje, o których istnieniu nie miałam pojęcia.Należę do Ciebie, oddałam się już na zawsze, ponieważ wiem, że jesteś tym jedynym. Przyrzeknij, że kiedyś poczujesz to co ja, przyrzeknij, że będzie tak. Twoja miłość to zbyt mało, te dwa słowa, chociaż szczere nie dają mi pewności, nie pozwól mi się bać Twojej utraty każdej nocy, zrób ze mnie jedyną, bez tego nie potrafię.

Nie lubię tego dnia chociaż pogoda... teksty

hummingbirds dodano: 25 kwietnia 2011

Nie lubię tego dnia, chociaż pogoda mi sprzyja, bo w gruncie rzeczy uwielbiam deszcz.

 I love you. I am who I am because of... teksty

hummingbirds dodano: 25 kwietnia 2011

"I love you. I am who I am because of you. You are every reason, every hope, and every dream I've ever had, and no matter what happens to us in the future, every day we are together is the greatest day of my life. I will always be yours." — Nicholas Sparks (The Notebook)

Tak kochanie mamy Święta które... teksty

hummingbirds dodano: 25 kwietnia 2011

Tak kochanie, mamy Święta, które są doskonałą wymówką na brak spotkania ze mną. Szkoda tylko, że piwo z kolegą, wygrywa zarówno ze mną jaki i z "tradycją".

Znam się na tym tylko musisz mi... teksty

hummingbirds dodano: 24 kwietnia 2011

Znam się na tym, tylko musisz mi wytłumaczyć o co w tym chodzi

Mam obsesję obsesję na punkcie... teksty

hummingbirds dodano: 24 kwietnia 2011

Mam obsesję, obsesję na punkcie odchudzania.

Dwa zupełnie inne światy dwie... teksty

hummingbirds dodano: 24 kwietnia 2011

Dwa zupełnie inne światy, dwie bajki, których historie mijały się bezpowrotnie, a jednak w końcu się spotkały i tym dziwnym przypadkiem nas poznały, ależ oczywiście, dalej uważam, że nic nie jest dziełem przypadku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV