głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hummingbirds Ponad wszystko i nade wszystko. Odwaga kształtuje charakter bo gdy stajemy się odważni nie boimy się mówić co myślimy a więc stajemy się szczerzy natomiast szcz

hummingbirds

hummingbirds.moblo.pl
Ponad wszystko i nade wszystko.
Ponad wszystko i nade wszystko. teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Ponad wszystko i nade wszystko.

Odwaga kształtuje charakter  bo gdy... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Odwaga kształtuje charakter, bo gdy stajemy się odważni, nie boimy się mówić co myślimy, a więc stajemy się szczerzy, natomiast szczerość to cecha, która chroni nas przed kłamstwem, które chociaż łatwiejsze niż prawda, to zdecydowanie trudniejsze do ukrycia.Reasumując, odwaga czyni nas szczerymi i prawymi osobami, a co za tym idzie, stajemy się wartościowi.Proste równanie prowadzące do perfekcji, warto pamiętać tylko, że będąc na szczycie, upadamy z większym rozgłosem.

Kocham Cię za to jaki jesteś  a nie... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Kocham Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś, dlatego jestem ponad wszystkie, które znasz, bo nawet jak wyłysiejesz i przybierzesz na wadze, to w dalszym ciągu będziesz moim skarbem, podczas gdy dla nich, stałbyś się nieatrakcyjnym przeżytkiem.

Drodzy użytkownicy moblo... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Drodzy użytkownicy moblo, chciałabym znać powód, dla którego przedstawiacie tutaj miłość jako tanią dziwkę, która po skończonej pracy i osiągniętym celu, zostawia was bez niczego, a mało tego jeszcze jej za to płacicie, najczęściej swoim złamanym sercem i łzami? Nie twierdzę, że nie spotkaliście się z tym uczuciem, ale właśnie takie sprawiacie wrażenie. Najpiękniejszy stan emocjonalny, uczuciowy i materialny, jaki tylko udało się człowiekowi nazwać, traci swoje piękno przez opowieści o swoim nieszczęściu, które raczej powinno nosić tytuł "nieszczęśliwe zauroczenie" lub co najwyżej "zakochanie". Dajcie już spokój, bo popadniecie w depresje swoich nadwyżek talentu, lubię być szczera.

Odnoszę dziwnie nieomylne wrażenie... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Odnoszę dziwnie nieomylne wrażenie, że grubo ponad 90% społeczeństwa gubi się pomiędzy rzeczywistością, a fikcyjnością jaką samo się karmi.

Bardziej mnie obchodzi to  że na... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

Bardziej mnie obchodzi to, że na deszczu kręcą mi się włosy niż jakieś wasze wymyślone problemy na tle emocjonalnym lub równie urzekające przemyślenia nad sensem swojego istnienia.

NIE BĘDĘ PODPISYWAĆ WPISÓW... teksty

hummingbirds dodano: 4 kwietnia 2011

NIE BĘDĘ PODPISYWAĆ WPISÓW, wszystkie są MOJE TAK JAK ZDJĘCIE WIEC NIE KRADNIJCIE

świetne :OO mogę sobie to wkleić do siebie? teksty hummingbirds dodał komentarz: świetne :OO mogę sobie to wkleić do siebie? do wpisu 2 kwietnia 2011
Zasadniczo to jestem perfekcyjna... teksty

hummingbirds dodano: 2 kwietnia 2011

Zasadniczo to jestem perfekcyjna, patrz co straciłeś mistrzu./hummingbirds

o tak o tak o tak teksty hummingbirds dodał komentarz: o tak o tak o tak do wpisu 1 kwietnia 2011
Fascynujące uczucie niezależności... teksty

hummingbirds dodano: 1 kwietnia 2011

Fascynujące uczucie niezależności, euforii i średnio określonego położenia swoich zagubionych myśli, Ty cholerny dupku, bez Ciebie mi lepiej!/hummingbirds

Trudno będzie zacząć żyć bez... teksty

hummingbirds dodano: 1 kwietnia 2011

Trudno będzie zacząć żyć bez problemów./hummingbirds

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV