głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
houmevast Straciłam część siebie. Część mnie umarła. Najbardziej boli to że patrząc na Was nie wyczuwam nic oprócz rozczarowania. Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliś

houmevast

houmevast.moblo.pl
Straciłam część siebie. Część mnie umarła. Najbardziej boli to że patrząc na Was nie wyczuwam nic oprócz rozczarowania. Dzisiaj znamy się gorzej bowiem musieliśmy do
Straciłam część siebie. Część... teksty

houmevast dodano: 5 listopada 2013

Straciłam część siebie. Część mnie umarła. Najbardziej boli to, że patrząc na Was nie wyczuwam nic oprócz rozczarowania. Dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń. Zabawne jest to, że Ci, którzy byli najważniejsi i najlepsi odeszli stając się kimś zupełnie obcym. Nie potrafię zapomnieć. Dziękuję za wspólnie spędzone chwile, kilka wspaniałych miesięcy, miliony rozmów, śmiechu, płaczu, tajemnic, setki zachodów słońca, tych wszystkich kilometrów, które przeszliśmy wspólnie, za szczerość, za pomoc, za chwilowe uczucie szczęścia, za zaufanie, za przywrócenie uśmiechu na mojej twarzy. Teraz mogę tylko powiedzieć, że gdybym mogła, cofnęłabym czas i sprawiłabym, że z tych wszystkich akcji byśmy się śmiali. Oddałabym wszystko, żeby spędzić przynajmniej jedną chwilę z Wami.

Ja żyję wspomnieniami. Każdego... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

Ja żyję wspomnieniami. Każdego dnia umieram od nowa, przeżywając coraz to gorszy ból. Tęsknię. Cholernie tęsknie. Mówią, że czas leczy rany. Bzdura. Dla mnie czas się zatrzymał odkąd nie ma Was przy mnie. Świat z Wami był idealny, taki jakim byłbyć powinien, jednak nie chciał takim zostać. Widocznie nie jest mi dane być człowiekiem szczęśliwym.

 I kocham Ją  bo przy Niej  ginie... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

"I kocham Ją, bo przy Niej, ginie mój strach"

Niebieskooki blondyn z uśmiechem... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

Niebieskooki blondyn z uśmiechem Anioła, 183 cm wzrostu, wrażliwy, kochający swoją pasje, którą są motocykle, tysiące przesłodkich pieprzyków, których tak bardzo nie lubi. Zaraża radością i optymizmem wszystkich dookoła, ma w sobie wszystko czego pragnę. Tak właśnie wygląda moje własne, jedyne takie chodzące po Ziemi szczęście, za które oddałabym wszystko.

Uwielbiam zasypiać przy Tobie. Kiedy... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

Uwielbiam zasypiać przy Tobie. Kiedy jesteś przy mnie, wiem, że nie mam się czego bać. Wiem, że jesteś ze mną i chronisz mnie przed otaczającym złem, które przychodzi każdej nocy. Czuje się tak cholernie bezpieczna gdy trzymasz mnie w ramionach. Kocham bicie Twojego serca, które jest moją ulubioną kołysanką.

 CD  Przeszłabym tysiąc mil tylko... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

[CD] Przeszłabym tysiąc mil tylko po to aby ujrzeć Cię chociaż na ułamek sekundy, ale wiem, ze to nierealne, bo Cię tu nie ma i nigdy nie będzie. Odszedłeś zostawiając mnie sama. Byłeś, jesteś i będziesz już zawsze żył we mnie, dopóki będę stąpać po Ziemi. Zalewam się łzami. Tak bardzo wciąż Cię kocham. Spoglądam w okno i widzę jak czerń nieba przemienia się w sinoczerwona poświatę, zupełnie jakby niebo krwawiło. Przypomina mi moje serce. Wyczerpana płaczem postanawiam spróbować zasnąć. Wiem, że patrzysz na mnie z góry i jesteś moim Aniołem Stróżem.

Noc. Kolejna  bezsenna jesienna noc.... teksty

houmevast dodano: 4 listopada 2013

Noc. Kolejna, bezsenna jesienna noc. Wpatruje sie w niebo i pozwalam moim myślą odpłynąc gdzieś daleko. Tak daleko, aby dotrzeć do Ciebie. Mimowolnie kąciki moich ust unoszą się ku górze i zamykam oczy. Widzę Ciebie. Uśmiechniętego. Właśnie takim Cię zapamiętałam. Byłeś jedyną osobą, która potrafiła ukoić moje rozszargane nerwy swoją obecnością. Po upływie kilku minut odtworzyłam wszystkie wspomnienia związane z Tobą. Widzę Twoje oczy. Piękne, niebieskie, duże oczy z tym błyskiem w oku, którego poszukuje każda dziewczyna. Słyszę Twój głos. Baryton, który pieścił moje uszy. Najpiękniejszy na świecie, którego żaden facet na ziemi nie potrafiłby zastąpić. Nagle do moich oczu napływają łzy, bo wiem, ze czegokolwiek bym nie zrobiła już nigdy Cie nie spotkam. [CDN]

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV