głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Ludzie pragną czasami się rozstawać żeby móc tęsknić czekać i cieszyć się powrotem. Janusz L. Wiśniewski Nawet najpiękniejsze słowa nie wyrażą tego co może pow

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Ludzie pragną czasami się rozstawać żeby móc tęsknić czekać i cieszyć się powrotem. Janusz L. Wiśniewski
 Ludzie pragną czasami się... teksty

grejfrutka dodano: 12 kwietnia 2011

"Ludzie pragną czasami się rozstawać, żeby móc tęsknić, czekać i cieszyć się powrotem." Janusz L. Wiśniewski

 Nawet najpiękniejsze słowa nie... teksty

grejfrutka dodano: 12 kwietnia 2011

"Nawet najpiękniejsze słowa nie wyrażą tego, co może powiedzieć mały krokus o nadchodzącej wiośnie." Phil Brosman

Life’s getting shorter No sweet... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

Life’s getting shorter No sweet ever – after

pewnie masz racje gorzej gdy te małe rzeczy są znikome. teksty grejfrutka dodał komentarz: pewnie masz racje, gorzej gdy te małe rzeczy są znikome. do wpisu 11 kwietnia 2011
Imprezy palenie picie ciągły... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

Imprezy, palenie, picie, ciągły śmiech, który zagłuszał prawdziwe myśli, takie życie było łatwe, nie było nawet czasu na żadne refleksje. Wstajesz- idziesz do szkoły- jesz obiad- imprezujesz- wracasz- zasypiasz. Takiego życia chce. Właśnie takiego. Może idę na łatwiznę, nie mówię, że nie...

I codziennie staram uświadomić... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

I codziennie staram uświadomić sobie, że jestem silna, że nie działają na mnie żadne sentymentalne bzdury, i z każdym dniem coraz bardziej pragnę czyjejś bliskości, pragnę się do niego przytulić, pragnę być przez niego kochana, i z każdym dniem tracę nadzieję, że taki ktoś się kiedyś znajdzie.

Kochać jest łatwo. To można... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci.Czasem lepiej pozwolić komuś odejść, niż za wszelką cenę starać się zatrzymać go przy sobie.

Starasz się robisz wszystko jak... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

Starasz się, robisz wszystko jak najlepiej. Podchodzisz do większości spraw z lekkim dystansem, gdyż zraniono Cie już zbyt wiele razy. Ukrywasz uczucia pod wieczną maską uśmiechu i radości. Zgrywasz szczęśliwą kobietę, która bawi się życiem. Jednak Ty sama najlepiej wiesz, że w głębi duszy jesteś dziewczyną, która ponad wszystko potrzebuje bliskości. Samotność Cie wykańcza a Ty po prostu boisz się do tego przyznać.'

nie jestem idealna bo nie lubię... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.

Myślała zatem o nim nie chcąc o... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

chciałabym by ktoś mnie czasem... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

chciałabym, by ktoś mnie czasem odwiedził, porozmawiał, przekonał, że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

I wcale nie żałuje że wtedy... teksty

grejfrutka dodano: 11 kwietnia 2011

I wcale nie żałuje, że wtedy wybrałam Ciebie, próbowałam wymazać Ciebie z mej pamięci wszelkimi sposobami, jednak jeden wieczór z Tobą przebił je wszystkie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV