głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 nie czułam nic. moje serce jakby stanęło. nie potrafiło boleć ani walić z całej siły. stałam jak wryta. łzy wylewały się spod zaciśniętych powiek brudząc policz

grandi88

grandi88.moblo.pl
nie czułam nic. moje serce jakby stanęło. nie potrafiło boleć ani walić z całej siły. stałam jak wryta. łzy wylewały się spod zaciśniętych powiek brudząc policzki od tu
nie czułam nic. moje serce jakby... teksty

grandi88 dodano: 4 czerwca 2011

nie czułam nic. moje serce jakby stanęło. nie potrafiło boleć, ani walić z całej siły. stałam jak wryta. łzy wylewały się spod zaciśniętych powiek, brudząc policzki od tuszu. jedyne co czułam - to żal, przeogromny żal do Boga , że jest tak cholernie niesprawiedliwy.

spontaniczność to pewna odmiana... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

spontaniczność to pewna odmiana wolności. robisz coś, bez dłuższego zastanowienia się , i daje Ci to cudowną radość. to coś, dzięki czemu wiesz , że żyjesz .

to miasto  gdzie w nocy strach jest... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

to miasto, gdzie w nocy strach jest przejść przez ciemne podwórka. to miasto, gdzie możesz dostać wpierdol za głupią miną. to miasto , gdzie roi się od patologi. to miasto - nie wymieniłabym go na żadne inne. dlaczego ? tu poznałam tych ludzi, z którymi znami się od szczeniaka.

picie piwa na łakach. bieganie w... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

picie piwa na łakach. bieganie w samym podkoszulku w dwudziesto stopniowym mrozie. wagary. uśmiechy. płacz. pamiętacie ? to są wspomnienia, których nikt Nam nie odbierze.

muszę się ogarnąć . poukładać... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

muszę się ogarnąć . poukładać ten burdel uczuć .

teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

teoretycznie miała na niego wyjebane , ale praktycznie to przegryzała wargi gdy ktoś wypowiedział jego imię .

wilgotnym szeptem przytul mnie i mów... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

wilgotnym szeptem przytul mnie i mów mi dobrze, nie mów mi źle, proszę.

skłamałabym powiedziawszy ze o nim... teksty

grandi88 dodano: 20 kwietnia 2011

skłamałabym powiedziawszy ze o nim nie myślę. myślę. czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. często łapie się również na tym, ze wypatruje jego.. twarzy w ulicznym tłumie,ale wiem ze to nie możliwe żebym ja w nim znalazła. ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. najgorsze są drobiazgi,kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. kiedy poczuje zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. ciągle bliskie i ukochane.

lubię określenie 'wredna suka' .... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

lubię określenie 'wredna suka' . przynajmiej tacy frajerzy jak Ty trzymają się ode mnie z daleka.

nie potrafiłam wyobrazić sobie... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

nie potrafiłam wyobrazić sobie życia bez Ciebie. teraz to już nie wyobraźnia - a nadal trwam. może nie tak jak wtedy, ale jakoś daję rade. nie będę zależna od nikogo - już nigdy.

wiem  ile mogę i co mi się należy.... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

wiem, ile mogę i co mi się należy. zawsze biorę swoję - nawet jeśli mam wyrywac to siłą.

tak  nauczyłam się już przesypiać... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

tak, nauczyłam się już przesypiać przynajmiej cztery godziny w ciągu nocy. potrafię już wstać z łóżka, pomalować się i uśmiechnąć - dla siebie. wychodzę do przyjaciół, nie muszą już wyciągać mnie za rękę. piję z nimi piwo i świetnie się bawię. jednak nie potrafię jeszcze ogarnąć wieczorów - gdy wracam do domu, idę zmyć makijaż, patrzę w lustro i ryczę. skulam się na podłodze , nie potrafiąc powstrzymać łez - nienawidzę samej siebie za to uczucie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV