głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 nawet nie wiesz jak wiele dałabym by znów zobaczyć ten cudowny uśmiech i wredną minę. ból był tak silny że ledwie oddychałam. ręce drżały do tego stopnia że nie

grandi88

grandi88.moblo.pl
nawet nie wiesz jak wiele dałabym by znów zobaczyć ten cudowny uśmiech i wredną minę.
nawet nie wiesz jak wiele dałabym by... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

nawet nie wiesz jak wiele dałabym by znów zobaczyć ten cudowny uśmiech i wredną minę.

ból był tak silny   że ledwie... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

ból był tak silny , że ledwie oddychałam. ręce drżały do tego stopnia , że nie mogłam utrzymać w nich zapalniczki. serce było rozrywane na wszystkie strony. i pomyśleć , że to wszystko za sprawą jednego człowieka.

usiadłam na krawężniku. w jednej... teksty

grandi88 dodano: 14 kwietnia 2011

usiadłam na krawężniku. w jednej ręce miałam wódkę w drugiej papierosa. nie potrafiłam wstać, jakgdyby odebrano mi na chwilę siłę z nóg. ryczałam, nie zważając na czarne od tuszu łzy. nie umiałam sobie poradzić.

szczęście ? pojęcie względne. ja... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

szczęście ? pojęcie względne. ja naprzykład mam je tylko przez chwilę, później gdzieś spierdala.

wszystko co nadawało sens temu żeby... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

wszystko co nadawało sens temu żeby wstać rano z łóżka, ogarnąć się i uśmiechać - to wszystko odeszło z dniem w którym odszedłeś Ty.

każdego dnia karmiłeś mnie tą... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

każdego dnia karmiłeś mnie tą cholerną nadzieją, mówiąc , że wszystko będzie dobrze. zapewniałeś , że zawsze mogę śmiało walić do Ciebie gdy mam jakiś problem. podbudowywałeś mnie na duchu mówiąc , że nie jestem sama. teraz spadam coraz niżej, bo nie dotrzymałeś słowa. idę coraz bardziej na dno, i nie mam kogo się złapać, bo Ty nie stoisz już ani przy mnie ani nade mną.

i gdy spytałeś czego od Ciebie... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

i gdy spytałeś czego od Ciebie oczekuję - bez zastanowienia odpowiedziałam , że bezpieczeństwa , miłości i szczerości. zdziwiłeś się czemu bezpieczeństwo postawiłam na pierwszym miejscu. teraz, gdy już wiesz o przeszłości , i o każdym kolejnym dniu , który był dla mnie piekłem u boku tego człowieka - zapewniłeś , że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić.

gdybyś wrócił. gdybym znowu... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

gdybyś wrócił. gdybym znowu zasypiała z Twoim dobranoc, i budziła się z dzień dobry. gdyby serce tak bardzo nie cierpiało. gdyby łzy nie leciały po policzkach. gdyby naprawdę mogło być tak cudownie, jak było kiedyś.

to są chwile których nie muszę... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

to są chwile których nie muszę zapisywać w pamiętniku, czy uwietrzniać na zdjęciach. to te momenty, które zostają na zawsze w sercu i żadna siła ich nie wymarze.

sam na sam ze swoim ja. gubię się... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

sam na sam ze swoim ja. gubię się, nie potrafię czytać we własnych myślach. nie wiem co robię, nie zdaję sobie sprawy z tego jak tracę ludzi. nie rozumiem własnej beznadziejności - nie ogarniam tego bezsensu

często zadają mi pytanie po co ja... teksty

grandi88 dodano: 6 kwietnia 2011

często zadają mi pytanie po co ja się w to ładowałam. no własnie - skąd ja Cię do chuja wynlazłam ? po co aż tak bardzo komplikowałam sobie to życie. chyba dostałam Cię po to , byś dawkował mi szczęście - ogromnymi ilościami. jednak chyba zapomniano o tym , że zapasy szczęścia też potrafią się kończyć. skąd ja Cię wogóle znam ? i skąd aż tak dobrze ?

najbardziej żal mi tego   że już... teksty

grandi88 dodano: 29 marca 2011

najbardziej żal mi tego , że już nigdy nie będe mogła wstać rano , przeczytać smsa od Ciebie i tak beztrosko powiedzieć , że jestem szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV