głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 jest tym jebanym ideałem. ideałem w którym odkrywam coraz to więcej wad. a mimo wszystko jestem gotowa przy nim trwać. stanęłam przed lustrem. nie mogłam patrzy

grandi88

grandi88.moblo.pl
jest tym jebanym ideałem. ideałem w którym odkrywam coraz to więcej wad. a mimo wszystko jestem gotowa przy nim trwać.
jest tym jebanym ideałem. ideałem... teksty

grandi88 dodano: 18 marca 2011

jest tym jebanym ideałem. ideałem, w którym odkrywam coraz to więcej wad. a mimo wszystko jestem gotowa przy nim trwać.

stanęłam przed lustrem. nie mogłam... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

stanęłam przed lustrem. nie mogłam patrzyć na siebie. nie mogłam znieść widoku tych napuchniętych od płaczu oczu , i tego braku uśmiechu. nienawidziłam tej panny w lustrze i do tej pory nienawidze, bo nic się nie zmieniła przez swoją chorą naiwność

gdybym miała zacząć od nowa ?... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

gdybym miała zacząć od nowa ? jebać ludzi, którzy wyrządzili mi krzywdę, jebać te miejsca. postawiłabym na inne decyzje i inne spojrzenie na świat.

najbardziej żal mi tego   że już... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

najbardziej żal mi tego , że już nigdy nie będe mogła wstać rano , przeczytać smsa od Ciebie i tak beztrosko powiedzieć , że jestem szczęśliwa

to chore. bo każdego chłopaka... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

to chore. bo każdego chłopaka który mi się podoba porównuję do Ciebie. rozmawiam z Nim, a w głowie mam myśl ' nie, On powiedziałby to inaczej'

wszystko co nadawało sens temu żeby... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

wszystko co nadawało sens temu żeby wstać rano z łóżka, ogarnąć się i uśmiechać - to wszystko odeszło z dniem w którym odszedłeś Ty.

pytasz mnie czy warto było   dla... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

pytasz mnie czy warto było , dla tylu przepłakanych teraz nocy, dla tego cierpienia ? warto było.

i gdy spytałeś czego od Ciebie... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

i gdy spytałeś czego od Ciebie oczekuję - bez zastanowienia odpowiedziałam , że bezpieczeństwa , miłości i szczerości. zdziwiłeś się czemu bezpieczeństwo postawiłam na pierwszym miejscu. teraz, gdy już wiesz o przeszłości , i o każdym kolejnym dniu , który był dla mnie piekłem u boku tego człowieka - zapewniłeś , że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić.

a to wszystko poszło się jebać.... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

a to wszystko poszło się jebać. sprawnie obie to spierdoliłyśmy. teraz przechodząc obok siebie ledwie powstrzymujemy się by nie dać sobie po pysku. czy tak powinna wyglądać relacja pomiędzy dwiema dziewczynami które mówiły do siebie kiedyś : ' siostra, pójdę za Tobą wszędzie' - chyba nie.

i najwyraźniej muszę mieć przy... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

i najwyraźniej muszę mieć przy sobie taką osobę do której pobiegnę ile sił w nogach, gdy tylko będzie źle , przytulę się i będę ryczeć dotąd , dokąd nie skończą mi się łzy.

pytasz dlaczego się zmieniłam ? bo... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

pytasz dlaczego się zmieniłam ? bo gdybym tego nie zrobiła nadal trwałabym przy Tobie. nadal wstawałabym rano , zadając sobie pytanie jaki masz dzisiaj humor, i czy będziesz zachowywał się normalnie. zmieniłam się , jestem silniejsza - nigdy już mnie nie dotkniesz, nigdy więcej nie będę zależna od Ciebie.

gdybyś wrócił. gdybym znowu... teksty

grandi88 dodano: 17 marca 2011

gdybyś wrócił. gdybym znowu zasypiała z Twoim dobranoc, i budziła się z dzień dobry. gdyby serce tak bardzo nie cierpiało. gdyby łzy nie leciały po policzkach. gdyby naprawdę mogło być tak cudownie, jak było kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV