głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika grandi88

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

lolcia1113530 dodano: 25 kwietnia 2016

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

Chciałabym tylko pić oglądać piękne filmy słuchać pięknej muzyki wzruszać się płakać i palić ale nie mogę bo mam obowiązki bo muszę żyć.

niecalkiemludzka dodano: 15 marca 2016

Chciałabym tylko pić, oglądać piękne filmy, słuchać pięknej muzyki, wzruszać się, płakać i palić, ale nie mogę, bo mam obowiązki, bo muszę żyć.

o kurwa teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: o kurwa do wpisu 29 stycznia 2016
 Do cholery chłopie! Nie zakochuj się w kobiecie tylko dlatego że ma ładny tyłek lub niezłą trójkę do oddychania. Nie zakochuj się tylko dlatego że ma piękne kształty. Zakochaj się raczej w zapachu jej skóry w emocjach które daje ci jej uśmiech. Zakochaj się w jej niedoskonałościach spraw aby były unikatowe i niepowtarzalne. Uchwyć jej prawdziwą istotę upij się nią. Nie zwracaj uwagi na zasady zagłęb się w jej duszy i osiągnij centrum jej serca. Zakochaj się w tym ponieważ jest to jedyna rzecz którą będziesz mógł znaleźć zawsze.

pokemoniara dodano: 20 października 2015

"Do cholery, chłopie! Nie zakochuj się w kobiecie tylko dlatego, że ma ładny tyłek, lub niezłą trójkę do oddychania. Nie zakochuj się tylko dlatego, że ma piękne kształty. Zakochaj się raczej w zapachu jej skóry, w emocjach, które daje ci jej uśmiech. Zakochaj się w jej niedoskonałościach, spraw aby były unikatowe i niepowtarzalne. Uchwyć jej prawdziwą istotę, upij się nią. Nie zwracaj uwagi na zasady, zagłęb się w jej duszy i osiągnij centrum jej serca. Zakochaj się w tym, ponieważ jest to jedyna rzecz, którą będziesz mógł znaleźć zawsze."

 Jest w nim coś. Może ten uśmiech może oczy a może fakt że słucha kiedy mówię. Cokolwiek to jest cholernie przyciąga.

pokemoniara dodano: 20 października 2015

"Jest w nim coś. Może ten uśmiech, może oczy, a może fakt, że słucha kiedy mówię. Cokolwiek to jest, cholernie przyciąga."

 Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu a może nawet właśnie przez to trzeba codziennie dorzucać do pieca żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie robić drobne niespodzianki dawać znak że się kocha. Wszyscy mężczyźni którzy budzą się rano powinni pamiętać o tym że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić czy w piecu się jeszcze pali tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów to może być drobiazg SMS. Ale ognia trzeba pilnować to jest rzecz najważniejsza.

pokemoniara dodano: 20 października 2015

"Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza."

 Wiem. Ja tylko mówię że postąpiłem tak a nie inaczej ze względu na Ciebie. Odkąd Cię poznałem wszystko robiłem z Twojego powodu. Nie mogę się od Ciebie uwolnić Ciary. Ani sercem ani duszą ani umysłem. I wcale nie chcę.

pokemoniara dodano: 20 października 2015

"Wiem. Ja tylko mówię, że postąpiłem tak, a nie inaczej ze względu na Ciebie. Odkąd Cię poznałem, wszystko robiłem z Twojego powodu. Nie mogę się od Ciebie uwolnić, Ciary. Ani sercem, ani duszą, ani umysłem. I wcale nie chcę."

To było tak jak pokazują te komiksy w internecie że siedzę sama i mam mętlik w głowie mam krzyki w głowie i nagle na następnym obrazku ktoś jest ze mną i czuję jego dłoń na plecach a w mojej głowie wszystko cichnie i myślę już tylko o nim i to było cudowne to ukojenie ten spokój to że ktoś nieświadomie panował nad moim szaleństwem. Ale no co ja mam teraz kurwa zrobić gdy dostałam rykoszetem od tego wszystkiego teraz gdy go widzę to już tego nie czuję przestał być moim ukojeniem zbyt wiele razy zawiódł zbyt wiele razy nie było go kiedy był najbardziej potrzebny zbyt wiele razy przez niego cierpiałam i i teraz to działa całkiem odwrotnie jestem całkiem spokojna i już nie wariuję kiedy jestem sama ale kiedy on się pojawia to ja... to ja nie wiem ja się pilnuję jestem ostrożna zaczynam się bronić zamykać chować oddalać się od niego żeby znów przez przypade nie zrobił mi krzywdy i i ja już nie wiem czy mam ryzykować i otwierać się i potem umierać czy... czy kurwa co.

niecalkiemludzka dodano: 22 sierpnia 2015

To było tak, jak pokazują te komiksy w internecie, że siedzę sama i mam mętlik w głowie, mam krzyki w głowie i nagle na następnym obrazku ktoś jest ze mną i czuję jego dłoń na plecach, a w mojej głowie wszystko cichnie i myślę już tylko o nim i to było cudowne, to ukojenie, ten spokój, to, że ktoś nieświadomie panował nad moim szaleństwem. Ale no co ja mam teraz kurwa zrobić, gdy dostałam rykoszetem od tego wszystkiego, teraz gdy go widzę to już tego nie czuję, przestał być moim ukojeniem, zbyt wiele razy zawiódł, zbyt wiele razy nie było go, kiedy był najbardziej potrzebny, zbyt wiele razy przez niego cierpiałam i i teraz to działa całkiem odwrotnie, jestem całkiem spokojna i już nie wariuję kiedy jestem sama, ale kiedy on się pojawia to ja... to ja nie wiem, ja się pilnuję, jestem ostrożna, zaczynam się bronić, zamykać, chować, oddalać się od niego, żeby znów przez przypade nie zrobił mi krzywdy i i ja już nie wiem czy mam ryzykować i otwierać się i potem umierać czy... czy kurwa co.

jezu jakie to smutne i piękne. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: jezu, jakie to smutne i piękne. do wpisu 22 sierpnia 2015
Make bold choices and make mistakes. It's all those things that add up to the person you become.

pokemoniara dodano: 18 lipca 2015

Make bold choices and make mistakes. It's all those things that add up to the person you become.

Oszaleję jeśli on natychmiast nie powie mi że mnie kocha.

niecalkiemludzka dodano: 13 czerwca 2015

Oszaleję jeśli on natychmiast nie powie mi, że mnie kocha.

Ciesz się tym co masz bo jak stracisz to to poznasz ile było to warte. Idź do przodu póki drzwi masz otwarte póki żagiel wypełniony masz fartem. Unikaj burzy życie to forma podróży.

pokemoniara dodano: 30 maja 2015

Ciesz się tym co masz, bo jak stracisz to, to poznasz ile było to warte. Idź do przodu póki drzwi masz otwarte, póki żagiel wypełniony masz fartem. Unikaj burzy, życie to forma podróży.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV