głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Jut

fumik

fumik.moblo.pl
Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Jutro będz
Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości.

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

Bo kobiety najczęściej wiedzą... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

Bo kobiety najczęściej wiedzą dokładnie, czego chcą, po pierwszym seksie. Wszystko albo nic. A tak naprawdę to wiedzą to już po pierwszym pocałunku. Prawda?

Ja jestem jedną z tych  która... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieje, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo kocham to. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła.

Teraz nie wierzysz w miłość. Ale... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

Teraz nie wierzysz w miłość. Ale spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi.

To nie tak że nie chcę kochać. Nie... teksty

fumik dodano: 6 października 2016

To nie tak że nie chcę kochać. Nie interesują mnie sztuczne relacje, pozorne przyjaźnie, miłość na siłę. Człowieka chcę - w całej jego prostocie, w serca drżeniu. W szczerości.

Brakuje mi tych wszystkich ludzi... teksty

fumik dodano: 5 października 2016

Brakuje mi tych wszystkich ludzi, którzy kiedyś tworzyli cały mój świat. Miałam tylko dwie dłonie, a to było zbyt mało, by wszystkich zatrzymać.

Jeśli chcesz mi coś zarzucić... teksty

fumik dodano: 5 października 2016

Jeśli chcesz mi coś zarzucić, zarzuć mi ręce na szyję. ;)

Presję podczas wyścigu czują osoby... teksty

fumik dodano: 5 października 2016

Presję podczas wyścigu czują osoby, które mają poczucie, że nie dobiegną do mety.

Nie lubiłam tego niepokoju  który... teksty

fumik dodano: 5 października 2016

Nie lubiłam tego niepokoju, który nie pozwalał mi zasnąć. Tych myśli, które wciskały się do mojej głowy, gdy pragnęłam tylko nie myśleć o niczym. To nie koszmary, lecz szepty nawiedzały mnie w ciemności, nie dawały mi spokoju, osaczały mnie. Nie pozwalały mi zapomnieć.

Cuda nie zdarzają się nikomu z... teksty

fumik dodano: 5 października 2016

Cuda nie zdarzają się nikomu z wyjątkiem tych szczęśliwych czubków, którzy widzą je wszędzie.

Nie umiem wyrazić tego  co bym... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Nie umiem wyrazić tego, co bym chciała. Ostatnio ciągle tak jest. Staram się coś powiedzieć, ale do głowy przychodzą mi tylko nieodpowiednie słowa albo całkowicie różne od tych, które mam na myśli. Próbuję sama się poprawić, lecz wychodzi tylko gorzej. Tracę wątek. Tak jakbym była rozszczepiona na dwie i sama ze sobą bawiła się w berka. Po środku jest wielki słup i gonimy się wokół. Tamta druga ja zawsze zna właściwe słowa, lecz ta ja nigdy nie może tej drugiej złapać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV