głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik Nie umiem wyrazić tego co bym chciała. Ostatnio ciągle tak jest. Staram się coś powiedzieć ale do głowy przychodzą mi tylko nieodpowiednie słowa albo całkowicie

fumik

fumik.moblo.pl
Nie umiem wyrazić tego co bym chciała. Ostatnio ciągle tak jest. Staram się coś powiedzieć ale do głowy przychodzą mi tylko nieodpowiednie słowa albo całkowicie różn
Nie umiem wyrazić tego  co bym... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Nie umiem wyrazić tego, co bym chciała. Ostatnio ciągle tak jest. Staram się coś powiedzieć, ale do głowy przychodzą mi tylko nieodpowiednie słowa albo całkowicie różne od tych, które mam na myśli. Próbuję sama się poprawić, lecz wychodzi tylko gorzej. Tracę wątek. Tak jakbym była rozszczepiona na dwie i sama ze sobą bawiła się w berka. Po środku jest wielki słup i gonimy się wokół. Tamta druga ja zawsze zna właściwe słowa, lecz ta ja nigdy nie może tej drugiej złapać.

Łapałeś za rękę i trzymałeś... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Łapałeś za rękę i trzymałeś jak szczęście, dziś nawet nie wiem czy pamiętasz kim jestem.

Czasami wystarczy  że dzieli się z... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Czasami wystarczy, że dzieli się z kimś swoją wściekłość, żeby poczuć się lepiej.

Nie wiem  czy to kwestia dojrzewania... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Nie wiem, czy to kwestia dojrzewania do pewnych spraw, zmiany swoich poglądów, czy zmian w otaczających mnie ludziach, ale coś nagle sprawiło, że nie chcę już być miła, a zaczynam być po prostu asertywna i szczera.

Lepiej pokochać i miłość utracić... teksty

fumik dodano: 1 października 2016

Lepiej pokochać i miłość utracić, niż nigdy nie zaznać jej w życiu.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyc o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogol niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, ze powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

Pocałunek jest tym momentem  kiedy... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

Pocałunek jest tym momentem, kiedy zawsze mimowolnie opuszczasz powieki ku dołowi delektując się smakiem, zapachem, bliskością. Jest jedną z tych chwil, których nie ogląda się z otwartymi oczami. To ten moment, kiedy patrzymy sercem. Tylko sercem.

I nagle w twoim życiu pojawia się... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

I nagle w twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż ty możesz dać jej. Chce cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce cię zmieniać bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce ci coś dać, tak po prostu lubi z tobą rozmawiać i cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?

W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słychać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale to robisz.

Jeśli facet jest gościem  a nie... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

Jeśli facet jest gościem, a nie frajerem, i naprawdę kocha kobietę, zbuduje jej garderobę, a nie będzie ględził, że buty i torebki wysypują jej się z szafy.

Nienawidzę momentu kiedy nagle... teksty

fumik dodano: 30 września 2016

Nienawidzę momentu kiedy nagle, całkowicie bez zapowiedzi robi mi się panicznie przykro. Gdy w jednej sekundzie dopada mnie ta chłodna rzeczywistość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV