głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik Do wanny wlałeś ciepłą wodę i ogłaszasz w lustrze że chcesz zmienić świat. Ja wiem że trochę się starasz lecz powiedz mi ile przed lustrem spędziłeś dni? Być mo

fumik

fumik.moblo.pl
Do wanny wlałeś ciepłą wodę i ogłaszasz w lustrze że chcesz zmienić świat. Ja wiem że trochę się starasz lecz powiedz mi ile przed lustrem spędziłeś dni?
Do wanny wlałeś ciepłą wodę i... teksty

fumik dodano: 24 września 2016

Do wanny wlałeś ciepłą wodę i ogłaszasz w lustrze, że chcesz zmienić świat. Ja wiem że trochę się starasz, lecz powiedz mi, ile przed lustrem spędziłeś dni?

Być może jestem jakimś... teksty

fumik dodano: 24 września 2016

Być może jestem jakimś szczególnym przypadkiem - boję się zawsze tak wielu rzeczy. Wymyślam problemy, których nie ma, dzielę włos na czworo. A potem robię to, czego cały czas bałam się najbardziej. Bo przekonałam się, że jeżeli gdzieś w głębi serca czujemy, że musimy coś zmienić, któregoś dnia budzimy się rano i dokładnie to czynimy. Mimo całego strachu - a może właśnie jemu na przekór.

Sama myśl o tym mnie przeraża. Nie... teksty

fumik dodano: 24 września 2016

Sama myśl o tym mnie przeraża. Nie chcę się w nikim zakochiwać.

Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

Nie wszystkie z nas mogą być... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Nie wszystkie z nas mogą być idealne i wyglądać jak modelki. To, co piękne, bije od kobiety ze środka. Kobieta pusta, durna, głupia, bez ambicji, wisząca na mężczyźnie, kobieta, której nie interesuje świat, tylko własny paznokieć, nigdy nie będzie atrakcyjna. Choćby założyła suknię od Diora, będzie po prostu pustakiem w ładnym opakowaniu. Trzeba wzbogacać swoje wnętrze, bo nawet brzydka, ale bardzo fajna dziewczyna, będzie miała wielu mężczyzn, którzy za nią biegają. Najgorsza jest pusta lala. Niestety, takich lal pojawia się coraz więcej, bo ten model lansują media. Po prostu nie należy brać z nich przykładu. Pusta lala ze sztucznym cycem jest dobra do porno-shopu.

Dziewczyny bez przerwy zakochują... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Dziewczyny bez przerwy zakochują się w bezczelnych, trochę zwariowanych, złych facetach, a później przez resztę życia próbują ich zmienić w romantycznych domatorów.

Jebać ich i do przodu  nie ma... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Jebać ich i do przodu, nie ma ustępstw w temacie.

Słowa to za mało. Można mówić je... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Słowa to za mało. Można mówić je w nieskończoność.

Boję się  że to już koniec. Nigdy... teksty

fumik dodano: 23 września 2016

Boję się, że to już koniec. Nigdy nie poczuję tego wszystkiego, motylków, pragnienia, tęsknoty. Coś się we mnie popsuło, i chyba nigdy nie wróci. Ktoś mnie zepsuł, ktoś odszedł, a teraz wegetuje.

Czuję  że coś nas łączy. Czuję... teksty

fumik dodano: 22 września 2016

Czuję, że coś nas łączy. Czuję, że coś nas wspólnie wkurwia.

Nie daj się zadowolić byle czym... teksty

fumik dodano: 22 września 2016

Nie daj się zadowolić byle czym, mała.

 …  Nikt nie założy twoich butów... teksty

fumik dodano: 22 września 2016

[…] Nikt nie założy twoich butów i nie przejdzie krok po kroku całego twojego życia. Ty sam jeden masz tę parę od zawsze, to twój rozmiar i to ty w nich się tyle nałaziłeś. Ty wiesz gdzie byłeś, ile widziałeś, kogo i co on dla ciebie zrobił. Ty pamiętasz słowa, które odmieniły twoje życie i ty pamiętasz spojrzenia, które przyspieszyły bicie twojego serca. Nikt inny tego nie widział, nikt inny nie zrozumie…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV