głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Czasami kochać to znaczy pozwolić komuś odejść by mógłby być szczęśliwy z kimś kto da mu wszystko to czego Ty nie mogłaś. Dwie najtrudniejsze rzeczy w życiu : O

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Czasami kochać to znaczy pozwolić komuś odejść by mógłby być szczęśliwy z kimś kto da mu wszystko to czego Ty nie mogłaś.
Czasami kochać to znaczy  pozwolić... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

Czasami kochać to znaczy, pozwolić komuś odejść by mógłby być szczęśliwy z kimś, kto da mu wszystko to, czego Ty nie mogłaś.

Dwie najtrudniejsze rzeczy w życiu :... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

Dwie najtrudniejsze rzeczy w życiu : Odejść, gdy naprawdę chcesz zostać i zmusić do zostania osobę, która naprawdę chce odejść .

życie ma sens jak są w nim sensowne... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

życie ma sens jak są w nim sensowne osoby , sensowne wydarzenia i sensowne uczucia .

Zmień coś w swoim życiu. Mów... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

Zmień coś w swoim życiu. Mów prawdę. Spotykaj sie z kimś kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz się mówić NIE. Wydaj wszystkie oszczędności. Spróbuj poznać kogoś przypadkowego. Nie planuj niczego. Odważ się powiedzieć, że kochasz. Śpiewaj głośno. Śmiej się z głupich żartów. Płacz. Przepraszaj. Powiedz komuś jak wiele dla ciebie znaczy. Nie tłum w sobie emocji. Śmiej się tak długo, aż rozboli cie brzuch. ŻYJ. Niczego nie żałuj.

z Nim mogę liczyć pestki w arbuzie... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

z Nim mogę liczyć pestki w arbuzie, chmury na niebie, ziarenka piasku na plaży. ♥

bądź kimś  dla kogo słowo... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

bądź kimś, dla kogo słowo " kocham " będzie czymś więcej niż tylko głupim wyznaniem ♥

wydawałoby się  że będę... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

wydawałoby się, że będę cierpieć, że będę płakać, lamętować, tęsknić. jednak nie. okazałam się silna. okazałam się suką bez uczuć i w tym wypadku to dla mnie błogosławiństwo. nie chce, żebyś wrócił, nie chce twojego dotyku, twoich przeprosin, twojego widoku, żadnego twojego słowa nie chce. chce żebyś smażył się w piekle, za wszystko co mi zrobiłeś, za wszystko co wydawało się wspaniałe a okazało podłym kłamstwem i tylko przygodą, iluzją. chce żebyś smażył się w piekle, za to jakim jesteś skurwysynem i jak dobrze idzie ci udawanie.

nasze drzewo i ławka. po naszej... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

nasze drzewo i ławka. po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni , myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów. Któregoś wieczora , poszłam do parku, siadła na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką. Na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały,napisałam że i tak będę cię kochać, na zawsze. kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis ' ja ciebie też będę kochał zawsze , księżniczko.

I wiesz co . ? Wyleczyłam się już... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

I wiesz co . ? Wyleczyłam się już z Ciebie . Wiem , że to nie była miłość , to tylko głupie zauroczenie i przyzwyczajenie się do Ciebie

Świat przestał mnie bawić  a... teksty

fullofenergy dodano: 9 sierpnia 2012

Świat przestał mnie bawić, a jednak sprawiłeś, że jestem taka jak dawniej

I mimo że już Cię ze mną nie ma... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

I mimo że już Cię ze mną nie ma, dla mnie jesteś wieczny. Jakaś część mnie zawsze będzie się łudzić, choć w żaden sposób tego nie okażę. Nie będę przejawiać, że kiedykolwiek byłeś dla mnie ważny.'Jeśli się wstydzisz, to znaczy, że Ci zależy. 'powiedziałeś kiedyś. Szkoda, że nie wszyscy wiedzą, że tak winni to pojmować.

  nie wracaj do starej miłości .... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

- nie wracaj do starej miłości . - dlaczego ? - a jaki jest sens czytania tej samej książki jeszcze raz , znając zakończenie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV