głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Ty też czasem mógłbyś wyjść z inicjatywą jakoś się postarać coś zacząć. Sam mówisz ze widzisz ze ja się staram bo przyjeżdżam do ciebie bo chce z tobą spędzać c

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Ty też czasem mógłbyś wyjść z inicjatywą jakoś się postarać coś zacząć. Sam mówisz ze widzisz ze ja się staram bo przyjeżdżam do ciebie bo chce z tobą spędzać czas. W
Ty też czasem mógłbyś wyjść z... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 19 listopada 2013

Ty też czasem mógłbyś wyjść z inicjatywą, jakoś się postarać, coś zacząć. Sam mówisz ze widzisz ze ja się staram, bo przyjeżdżam do ciebie, bo chce z tobą spędzać czas. Wiec czemu nie weźmiesz się za siebie i tez nie pokażesz ze ci zależy i ty nie przyjedziesz do mnie? Niby nic ale jednak. Kiedyś niestarczy mi sił i to skończę bo sam głęboko w środku wiesz ze tobie niezależny tak jak mi. Ostatnio sam mówiłeś że to ja zaczęłam, ze ja chciałam, oświeć mnie bo nie rozumiem czemu się na to zgadzałeś? Abym przyjeżdżała? Abym z tobą była? Bo jeśli tak ma być to ja to pierdole chyba. Albo może jednak nie, bo ciekawi mnie czy zmienisz się i swe podejście, wiem że tobie też zależy, lecz nie zawsze to widać.

Czasami gdy człowiek coś mówi to... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 19 listopada 2013

Czasami gdy człowiek coś mówi to nie myśli. Ale gdyby tak pójść mu na rękę i spełnić jego bezsensowną myśl? może w końcu był by zadowolony? A może przemyślałby w końcu to co powiedział i przestał gadać bez sensu.? Więc może powinnam spełnić twoje sądzenie ze jestem zazdrosna o moja przyjaciółkę? Może wtedy coś zrozumiesz? A może w ręcz przeciwnie zaczniesz zachowywać się tak abym naprawdę była zazdrosna, tylko nie wiem po co? czy to ci coś da?

Wywróciłeś mój świat do góry... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Wywróciłeś mój świat do góry nogami i nie żałuje bo jesteś najlepszym co mogło mnie spotkać.

Każdy człowiek potrafi kochać.... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Każdy człowiek potrafi kochać. Musi jednak znaleźć odpowiednia osobę która utwierdzi go w przekonaniu ze prawdziwa miłość istnieje.

Jedną z największych życiowych... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Jedną z największych życiowych przykrości jest moment w którym rezygnuje z ciebie osoba z której ty nie potrafisz zrezygnować. Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły a zapomnienie może trwać nawet całe życie.

Gubię się w Twoich oczach i... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Gubię się w Twoich oczach i zapierasz mi dech w piersiach, kradniesz moje serce.

Odnajdź mnie  chcę czuć że... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Odnajdź mnie, chcę czuć że jesteś bo pragnę tylko ciebie.

Nie wiem czemu nie potrafię oderwać... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 18 listopada 2013

Nie wiem czemu nie potrafię oderwać od Ciebie oczu i nie potrafię się w tym wszystkim połapać.

 Chcę Ci coś wyznać tylko parę... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 listopada 2013

"Chcę Ci coś wyznać tylko parę słów, chcę byś wiedział o tym. Bo tylko Ty potrafisz dodać mi skrzydeł, Bo tylko Ty potrafisz tak całować mój policzek. Tylko Ty umiesz zabrać mnie do nieba, Tylko Ty masz taki dotyk delikatny Przy Tobie każdy problem traci poprzeczkę, Przy Tobie kolor szary zmienia się w czerwień. Chcę Ciebie, ta tęsknota to nie fikcja, Wypełniasz mi myśli "

I to dziwne uczucie gdy się budzisz... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 listopada 2013

I to dziwne uczucie gdy się budzisz i nie pamiętasz co robiłeś w pewnych momentach, urwany film to najgorsza rzecz na świecie. Ale gdy widzisz ukochana osobę przy sobie która się do ciebie uśmiecha i nic złego nie mówi, nie ma pretensji o to co robiłeś, to wiesz ze wszystko jest dobrze i nie musisz się o nic martwić. Ale mimo to w środku coś nie pozwala ci przestać o tym myśleć, chcesz wiedzieć co się działo, co robiłeś ale nie masz odwagi zapytać.

Uwielbiam to uczucie gdy sie budzę a... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 listopada 2013

Uwielbiam to uczucie gdy sie budzę a ty mnie przytulasz i gdy śpimy wtuleni w siebie i gdy za każdym razem gdy sie ruszasz i przebudzasz dajesz mi buziaka w czoło, w policzek, w nosek, w usta, to takie słodkie i kochane. Mogłabym sie do tego przyzwyczaić, ale wiem ze najlepsze są rzeczy których niema się zbyt czesto, to właśnie te rzeczy docenia się najbardziej.

Uwielbiam gdy mnie przytulasz... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 14 listopada 2013

Uwielbiam gdy mnie przytulasz, jesteś moim osobistym grzejniczkiem. Mimo że czasem chcesz mnie oziembic to i tak częściej ogrzewasz mnie całą aż do czerwoności. Nikomu za nic w świecie cię nie oddam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV