głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckofbitch Siedziałam na podłodze w pustym pokoju patrząc na Jego zdjęcie. Przytulając misia którego dostałam na walentynki. A łzy po Jego odejściu same leciały. Na dnie s

fuckofbitch

fuckofbitch.moblo.pl
Siedziałam na podłodze w pustym pokoju patrząc na Jego zdjęcie. Przytulając misia którego dostałam na walentynki. A łzy po Jego odejściu same leciały.
Siedziałam na podłodze w pustym... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Siedziałam na podłodze w pustym pokoju, patrząc na Jego zdjęcie. Przytulając misia, którego dostałam na walentynki. A łzy po Jego odejściu same leciały.

Na dnie szafy  w rogu  przykryty... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Na dnie szafy, w rogu, przykryty stertą ubrań, leżał karton. Karton z najwspanialszymi wspomnieniami. Od czasu do czasu, w samotne zimowe wieczory wygrzebuje go, siadam na łóżku z kubkiem ulubionej herbaty, włączam Pezeta i otwieram karton. Wraz z otwarciem powracały wszystkie te wspomnienia, które w nim były zamknięte. Na chwilę przenoszę się w tamte czasy, kiedy wszystko było takie łatwe, w czasy kiedy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy miałam przy sobie wszystkich moich bliskich, zaczynając od kochającej rodziny, poprzez wspaniałych przyjaciół . Ta iskra nagle pryska, bo są też smutne wspomnienia, do których też się przenoszę. Są nimi nieprzespane noce, pełne łez i bólu. Po czasie wracam do realnego świata. Uśmiech na twarzy i spływające łzy, chęć mimo wszystko do wrócenia do przeszłości, ale świadomość, że życie to nie wehikuł czasu.

Czasem się zastanawiam  czy... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Czasem się zastanawiam, czy naprawdę masz mnie w dupie, czy po prostu sprawdzasz, ile wytrzymam.

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym, jak ją zraniłeś i nadal pokazuje, jak bardzo jej zależy- to uwierz, koleś, to ta jedyna.

 Zrobię dla Ciebie wszystko!   Nie... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

-Zrobię dla Ciebie wszystko! -Nie trzeba wszystko. -Tylko co? -Tylko mnie kochaj...

podobno bóg stworzył nas na swoje... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

podobno bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, a jednak nie wyobrażam sobie boga, siedzącego o 3.14 w parku na ławce, z kubkiem taniego wina, krzyczącego na cały park ' znowu kurwa! znowu się wszystko spierdoliło !

bo on jest jak smak truskawek zimą... teksty

fuckofbitch dodano: 14 września 2013

bo on jest jak smak truskawek zimą, rozumiesz?

Pamiętasz jak kiedyś powiedziałam... teksty

fuckofbitch dodano: 14 września 2013

Pamiętasz jak kiedyś powiedziałam, że się boję? Obiecałeś, że nigdy mnie nie skrzywdzisz, nie zadasz bólu. Dlaczego kłamałeś? Myślisz, że złamane serce swędzi albo łaskocze?

I wiesz? Mogliśmy wszystko.... teksty

fuckofbitch dodano: 14 września 2013

I wiesz? Mogliśmy wszystko. Mogliśmy pisać, tęsknić, przeklinać ten pieprzony świat, odległość. Razem. Mogliśmy marznąć na przystankach autobusowych pisząc smsy w bawełnianych rękawiczkach, słuchać muzyki wspominając wspólne chwile, wynajdywać powody, dla których warto przetrwać tą rozłąkę. Mogliśmy spędzić razem następne wakacje, upijać tanim piwem, palić papierosy, kochać się na plaży, spacerować nocą, pić wódkę z plastikowych kubeczków, śmiać się z głupich programów telewizyjnych, smażyć naleśniki z nutellą i owocami, śpiewać idiotyczne piosenki o drugiej w nocy idąc środkiem ulicy, grać na konsoli, moknąć w letnim deszczu, marzyć, planować, zmyślać. Wszystko, kurwa, mogliśmy! Ale Ty postanowiłeś wybrać ją.

i jak kurwa usłyszę jeszcze raz... teksty

fuckofbitch dodano: 13 września 2013

i jak kurwa usłyszę jeszcze raz chociaż słowo na mój temat, to obiecuje ze Ci urwę nogi przy samej dupie suko.

Pijesz. Myślisz  że to pomoże... teksty

fuckofbitch dodano: 13 września 2013

Pijesz. Myślisz, że to pomoże uciec Ci od problemów, zapomnieć. Owszem, pomoże, ale tylko na chwilę. Każdy kieliszek, pomoże coś wymazać, ale tylko na moment.

Jestem typem dziewczyny  która dusi... teksty

fuckofbitch dodano: 13 września 2013

Jestem typem dziewczyny, która dusi wszystko w sobie, ale nie prosi o pomoc, bo liczy na to, że oczy powiedzą wszystko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV