głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckofbitch To przykre że nagle Ciebie muszę zastąpić jakimiś rzeczami i osobami które nie mogą mi szeptać do ucha kocham Cię malutka . Już nie Ty dajesz mi ciepło i bezpie

fuckofbitch

fuckofbitch.moblo.pl
To przykre że nagle Ciebie muszę zastąpić jakimiś rzeczami i osobami które nie mogą mi szeptać do ucha kocham Cię malutka . Już nie Ty dajesz mi ciepło i bezpieczeń
To przykre  że nagle Ciebie muszę... teksty

fuckofbitch dodano: 25 września 2013

To przykre, że nagle Ciebie muszę zastąpić jakimiś rzeczami i osobami, które nie mogą mi szeptać do ucha "kocham Cię malutka". Już nie Ty dajesz mi ciepło i bezpieczeństwo, teraz robi to za duża bluza kolegi i kubek ciepłej herbaty. Już nie Ty mówisz mi "dzień dobry" i "dobranoc kochanie", teraz robią to przyjaciele, którzy mimo wszystko wciąż przy mnie trwają. Już nie Ty mnie rozśmieszasz pisząc głupoty, teraz śmieję się, gdy tylko mijam kolegów na korytarzu i przypominają mi tekst "jesteś moim kolegą?!". Już nie Ty mówisz "jaki wyjazd do Anglii? jakie 8 dni? umrę z tęsknoty", teraz robią to przyjaciele, którzy specjalnie przyjdą pożegnać mnie przed wyjazdem. Już nie Ty patrzysz w moje oczy, teraz robią to koledzy, bo podoba im się mój kolor oczu. Już nie Ty się mną opiekujesz, mimo że właśnie to była Twoja rola. Już nie Ty bierzesz udział w moim życiu, mimo tego, że byłeś i wciąż jesteś jego sensem. Już nie Ty możesz nazywać mnie swoją i już nigdy Ci na to nie pozwolę.

Jak mnie zniszczył ? Zwyczajnie... teksty

fuckofbitch dodano: 23 września 2013

Jak mnie zniszczył ? Zwyczajnie - mówiąc zbyt dużo i przekraczając pewne granice.

piękne teksty fuckofbitch dodał komentarz: piękne do wpisu 23 września 2013
piękne    teksty fuckofbitch dodał komentarz: piękne ;) do wpisu 23 września 2013
:  teksty fuckofbitch dodał komentarz: :) do wpisu 22 września 2013
wiesz  czego nie znoszę? jednej... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

wiesz, czego nie znoszę? jednej rzeczy tylko. nadziei. zawsze, kiedy jestem pewna, że coś się skończyło, że nie ma sensu, że spalone i pozamiatane, uspokajam się i spokojnie brnę do przodu. wtedy ta kurwa przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi do mnie: "a może jednak...?" i rozpierdala mi wszystko na nowo.

I chciałabym żebyś jutro obudził... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

I chciałabym żebyś jutro obudził się ze słowami na ustach "kurwa tęsknię za Nią"

Dałabyś mu 3 szansę?   Tak.   Ale... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Dałabyś mu 3 szansę? - Tak. - Ale przecież 2 razy tak bardzo Cię zranił... - Tak to prawda, ale jest jeszcze coś. - Co takiego? - Kocham go. Kocham go tak bardzo, że dałabym wsadzić sobie sztylet w serce po raz trzeci chociażby dla kilku chwil, które podarowałby tylko dla mnie.

I siedzę jak ta pierdolnięta z... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

I siedzę jak ta pierdolnięta z nadzieją, że może w końcu się odezwiesz...

a jeśli za mną tęsknisz to... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

a jeśli za mną tęsknisz to pamiętaj, że pozwoliłeś mi odejść

Siedziałam na podłodze w pustym... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Siedziałam na podłodze w pustym pokoju, patrząc na Jego zdjęcie. Przytulając misia, którego dostałam na walentynki. A łzy po Jego odejściu same leciały.

Na dnie szafy  w rogu  przykryty... teksty

fuckofbitch dodano: 22 września 2013

Na dnie szafy, w rogu, przykryty stertą ubrań, leżał karton. Karton z najwspanialszymi wspomnieniami. Od czasu do czasu, w samotne zimowe wieczory wygrzebuje go, siadam na łóżku z kubkiem ulubionej herbaty, włączam Pezeta i otwieram karton. Wraz z otwarciem powracały wszystkie te wspomnienia, które w nim były zamknięte. Na chwilę przenoszę się w tamte czasy, kiedy wszystko było takie łatwe, w czasy kiedy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy miałam przy sobie wszystkich moich bliskich, zaczynając od kochającej rodziny, poprzez wspaniałych przyjaciół . Ta iskra nagle pryska, bo są też smutne wspomnienia, do których też się przenoszę. Są nimi nieprzespane noce, pełne łez i bólu. Po czasie wracam do realnego świata. Uśmiech na twarzy i spływające łzy, chęć mimo wszystko do wrócenia do przeszłości, ale świadomość, że życie to nie wehikuł czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV