głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Wplatał swoje ręce w moje włosy sciskał tak mocno i nie chciał mnie puścić dopóki nie powiem mu nic miłego śmiałam się jak dziecko a przyszedł by mnie pocieszać

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Wplatał swoje ręce w moje włosy sciskał tak mocno i nie chciał mnie puścić dopóki nie powiem mu nic miłego śmiałam się jak dziecko a przyszedł by mnie pocieszać i
Wplatał swoje ręce w moje włosy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 grudnia 2013

Wplatał swoje ręce w moje włosy , sciskał tak mocno i nie chciał mnie puścić dopóki nie powiem mu nic miłego , śmiałam się jak dziecko a przyszedł by mnie pocieszać i wycierać moje łzy.

To wspaniałe uczucie   że wiesz że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 grudnia 2013

To wspaniałe uczucie , że wiesz że ktoś Cię kocha bez granic , nie da Ci odejść nawet jakbyś bardzo był zły , da Ci możliwość wygadania się i zbluzgania całego świata,zawsze wszystko zostaje między wami ,zawsze możesz obudzić go w nocy , pomarudzić ,zaprosić na kawe i opowiadać historie z dzieciństwa , robić głupie zdjęcia , śmiać się tam gdzie nie wypada i płakać gdy wszystko nam sypie się z rąk.To wspaniałe kogoś przytulić w nowy rok i podzielić się z nim opłatkiem , mówić życzenia takie od serca o sprawach które wiesz tylko Ty, oglądać setki filmów pod kocem , robić na złość i przynosić tylko lody truskawkowe gdy on lubi tylko czekoladowe , droczyć się i licytować kto kocha bardziej.

To już nawet nie smutek to zwykła... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 grudnia 2013

To już nawet nie smutek to zwykła pustka .. Pierwsza miłość, pierwsze przyjaźnie oraz kłótnie ale także pierwszy papieros, łyk wódki i piwa. To już wszystko za nami. Teraz już nie ma nic. każdy idzie w swoją stronę.

życie piękne nawet jak się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 10 grudnia 2013

życie piękne nawet jak się pierdoli Ból nie trwa wiecznie w końcu się zagoi zawiodłeś się na kimś, na pewno nie ostatni raz Na tych, których znasz jeszcze przyjdzie czas

Muszę skończyć z tym wszystkim. Z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 grudnia 2013

Muszę skończyć z tym wszystkim. Z hardcorowymi weekendami i nieustającymi melanżami. Muszę skończyć z dragami,alkoholem a nawet i trawą.Muszę przestać przychodzić udupcona na każdą lekcję. Muszę skończyć z sypianiem na ławkach i kłótniami z nauczycielami.Nie mogę być już ciągłym gościem w gabinecie dyrektora.Muszę przestać odwiedzać szkolną palarnię i męski kibel z flaszką czystej w torebce.Muszę przestać zrywać się z lekcji i wagarować.Muszę wracać do domu w rozsądnych godzinach i normalnych stanach.Muszę umówić się na wizytę u kosmetyczki i pójść do fryzjera.Muszę wziąć się za naukę, zacząć przygotowywać się do matury.Muszę w końcu przeczytać jakąś lekturę albo chociaż książkę.Muszę zacząć myśleć o studiach. Muszę się ogarnąć, bo najzwyczajniej świecie z dnia na dzień tracę kontrolę nad własnym życiem.

moje serce przepełnione pustką i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 grudnia 2013

moje serce przepełnione pustką i tęsknotą.

Kochać kogoś  to przede wszystkim... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 grudnia 2013

Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.

Lubię na Ciebie patrzeć  kiedy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 listopada 2013

Lubię na Ciebie patrzeć, kiedy jesteś uśmiechnięty.

Mogę na Ciebie krzyczeć  kłócić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 listopada 2013

Mogę na Ciebie krzyczeć, kłócić się, obrażać się parę razy dziennie, ale pamiętaj, że przecież nigdy nie przestanę Cię kochać.

Gdybym Cię nie poznała  dziś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 listopada 2013

Gdybym Cię nie poznała, dziś byłoby inaczej.

kiedyś ludzie o nas zapomną  może... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 listopada 2013

kiedyś ludzie o nas zapomną, może będą płakać przez tydzień, może miesiąc, może nawet rok, ale w końcu zapomną, więc przestań się nimi przejmować, zacznij myśleć odrobinę bardziej egoistycznie, bo to właśnie ty, jesteś osobą, na której powinno ci najbardziej zależeć, i to ty, będziesz ze sobą do samego końca.

chcę mieć pewność  że kiedy ja... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 listopada 2013

chcę mieć pewność, że kiedy ja powiem kocham, Ty nie powiesz żegnaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV