głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young I wiem że mam wrogów pokój ich duszom Już niczym mnie nie ruszą. PART 2 :Nauczyłeś mnie wielu rzeczy przez tylko pół roku tak samo ja Ciebie. Wiemy że możemy so

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
I wiem że mam wrogów pokój ich duszom Już niczym mnie nie ruszą.
I wiem  że mam wrogów  pokój ich... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

I wiem, że mam wrogów, pokój ich duszom Już niczym mnie nie ruszą.

PART 2 :Nauczyłeś mnie wielu rzeczy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 stycznia 2014

PART 2 :Nauczyłeś mnie wielu rzeczy przez tylko pół roku tak samo ja Ciebie. Wiemy , że możemy sobie ufać. Tak samo wiemy że jedno drugiego nigdy nie zdradzi i zawsze bd pomagać i stanie w obronie. Dziś żałuję , że tak późno się poznaliśmy naprawdę. Czy nie mogliśmy zrobić tego wcześniej , tylko żarliśmy się o głupoty? Naprawdę z ręką na sercu dzisiaj mogę powiedzieć , że Cię uwielbiam i nie chcę Cię stracić !

PART 1 : Pierwsza klasa . nowa... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 stycznia 2014

PART 1 : Pierwsza klasa . nowa szkoła , nowe miasto , nowi znajomi , którzy nie podpadli mi do gustu zwłasza chłopaki. A jeden wyjątkowo , cały rok się żarliśmy , nienawidziłam Cię. Po wakacjach musiałam wrócić do szkoł a w głowie miałam jedną myśl :Kur*a znowu kolejny rok z tym idiotą" Dodatkowo okazało się , że od nowego roku mamy wszystkie lekcje razem a nie osobno połowę jak rok temu. Zdenerwowałam się strasznie. Na dodatek siedziałeś za mną . Lecz ku mojemu zdziwieniu nowy rok zaczęliśmy dosyć nornalnie. Na począku mało rozmawialiśmy a jak już to w przyjaznych stosunkach. Coraz więcej rozmawialiśmy , coraz bardziej się poznawaliśmy i coraz bardziej się lubieliśmy. Zaczęliśmy razem siedzieć na większości lekcjach , i z dnia na dzien coraz bardziej się dziwiliśmy jak wiele nas łączy i jak bardzo oboje się myliliśmy co do siebie. Ty nie okazałeś się "tępym mięśniakiem z ilorazem 0" Tylko naprawdę inteligentnym i cudownym facetem . Tak samo Ty zmieniłeś o mnie zdanie o 180 stopni.

Czasami zastanawiam się czy Ty też... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 grudnia 2013

Czasami zastanawiam się czy Ty też o mnie czasami myślisz? Co robię w danej chwili , czy jestem w domu a może z przyjaciółmi. Czy Ty też jak ja tęsknisz za mną?

Po 6 latach jestem zmęczona... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 grudnia 2013

Po 6 latach jestem zmęczona czekaniem na Ciebie, ale choćby nie wiem jak bardzo bym chciała, nie potrafię pozbyć się Ciebie z mojej głowy i serca /tworczosczserca

Nic o Tobie nie wiem  o nim zresztą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 grudnia 2013

Nic o Tobie nie wiem, o nim zresztą też, ale jestem pewna, że kochałaś go do utarty tchu. Jestem przekonana, że był dla Ciebie całym światem, że nie wyobrażałaś sobie bez niego życia, że mogłaś poświęcić dla niego wszystko, bo był jedyny, niepowtarzalny. Był taki o jakim zawsze marzyłaś. Wiem też, że teraz gdy go nie ma tak okropnie cierpisz. Przecież znam to. Wiem, że nocami płaczesz, że tęsknisz i czekasz na jakikolwiek znak od niego. Wiem, że każdego wieczora rozpadasz się na kawałki i umierasz z miłości. Wiem, że nie potrafisz wyobrazić sobie, że Twoje życie może tak wyglądać, że on już nigdy nie wróci i ciągle będziesz sama. Ale wiem też, że to minie, że przyzwyczaisz się do bólu, a tęsknota z czasem zelżeje. I chociaż nigdy o nim nie zapomnisz, to w końcu zaczniesz życie od nowa. Zaczniesz się uśmiechać, a później poczujesz się całkowicie wolna. Tak właśnie będzie, jestem przekonana. / napisana

Za każdym razem kiedy chciałam Cię... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 grudnia 2013

Za każdym razem kiedy chciałam Cię znienawidzić, przypominałam sobie ile razem przeszliśmy.

Wplatał swoje ręce w moje włosy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 grudnia 2013

Wplatał swoje ręce w moje włosy , sciskał tak mocno i nie chciał mnie puścić dopóki nie powiem mu nic miłego , śmiałam się jak dziecko a przyszedł by mnie pocieszać i wycierać moje łzy.

To wspaniałe uczucie   że wiesz że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 grudnia 2013

To wspaniałe uczucie , że wiesz że ktoś Cię kocha bez granic , nie da Ci odejść nawet jakbyś bardzo był zły , da Ci możliwość wygadania się i zbluzgania całego świata,zawsze wszystko zostaje między wami ,zawsze możesz obudzić go w nocy , pomarudzić ,zaprosić na kawe i opowiadać historie z dzieciństwa , robić głupie zdjęcia , śmiać się tam gdzie nie wypada i płakać gdy wszystko nam sypie się z rąk.To wspaniałe kogoś przytulić w nowy rok i podzielić się z nim opłatkiem , mówić życzenia takie od serca o sprawach które wiesz tylko Ty, oglądać setki filmów pod kocem , robić na złość i przynosić tylko lody truskawkowe gdy on lubi tylko czekoladowe , droczyć się i licytować kto kocha bardziej.

To już nawet nie smutek to zwykła... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 grudnia 2013

To już nawet nie smutek to zwykła pustka .. Pierwsza miłość, pierwsze przyjaźnie oraz kłótnie ale także pierwszy papieros, łyk wódki i piwa. To już wszystko za nami. Teraz już nie ma nic. każdy idzie w swoją stronę.

życie piękne nawet jak się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 10 grudnia 2013

życie piękne nawet jak się pierdoli Ból nie trwa wiecznie w końcu się zagoi zawiodłeś się na kimś, na pewno nie ostatni raz Na tych, których znasz jeszcze przyjdzie czas

Muszę skończyć z tym wszystkim. Z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 grudnia 2013

Muszę skończyć z tym wszystkim. Z hardcorowymi weekendami i nieustającymi melanżami. Muszę skończyć z dragami,alkoholem a nawet i trawą.Muszę przestać przychodzić udupcona na każdą lekcję. Muszę skończyć z sypianiem na ławkach i kłótniami z nauczycielami.Nie mogę być już ciągłym gościem w gabinecie dyrektora.Muszę przestać odwiedzać szkolną palarnię i męski kibel z flaszką czystej w torebce.Muszę przestać zrywać się z lekcji i wagarować.Muszę wracać do domu w rozsądnych godzinach i normalnych stanach.Muszę umówić się na wizytę u kosmetyczki i pójść do fryzjera.Muszę wziąć się za naukę, zacząć przygotowywać się do matury.Muszę w końcu przeczytać jakąś lekturę albo chociaż książkę.Muszę zacząć myśleć o studiach. Muszę się ogarnąć, bo najzwyczajniej świecie z dnia na dzień tracę kontrolę nad własnym życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV