głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Zabrzmiało to tak jak byś chciał to skończyć ale nie masz odwagi mi powiedzieć bo boisz się mojej reakcji? Mów prosto z mostu chcesz to skończyć i zacząć od now

forever-you

forever-you.moblo.pl
Zabrzmiało to tak jak byś chciał to skończyć ale nie masz odwagi mi powiedzieć bo boisz się mojej reakcji? Mów prosto z mostu chcesz to skończyć i zacząć od nowa ale ju
Zabrzmiało to tak jak byś chciał... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Zabrzmiało to tak jak byś chciał to skończyć ale nie masz odwagi mi powiedzieć bo boisz się mojej reakcji? Mów prosto z mostu chcesz to skończyć i zacząć od nowa ale już bezemnie?

Możesz mi to wyjaśnić  a teraz... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Możesz mi to wyjaśnić "a teraz ranie osobę na której mi zależy tym że nie mam odwagi skończyć, bo odbiorę jej szczęście."

Rozmowy przez fb i smsy mają jeden... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Rozmowy przez fb i smsy mają jeden istotny plus. Kiedy napisze ze czuje się dobrze, drugi człowiek nie widzi łez w moich oczach.

Zastanawiam się czy ty chociaż... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Zastanawiam się czy ty chociaż przez jedną, jedyna sekundę zateskniles za mną, za moją obecnością. Za moimi zartami czy dziwnymi pytaniami i pomysłami. Czy przez tą sekundę poczułes tęsknotę za mną, i powiedziałeś szeptem ( Cholera brakuje mi jej).. Wiem znam odpowiedź :*

 Dzięki tobie byłam naprawdę... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

"Dzięki tobie byłam naprawdę szczęśliwa"

Trudno mówić o szczęściu gdy nie... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Trudno mówić o szczęściu,gdy nie jesteśmy zadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

A my jesteśmy zagubieni  poprostu... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

A my jesteśmy zagubieni, poprostu nie wiemy co robić i jak dalej żyć.

To boli ale przecież nie przyznam... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

To boli ale przecież nie przyznam się jak jest naprawdę, prawda jest nie do zaakceptowania.

Trudno czekać na coś co wiesz że... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Trudno czekać na coś co wiesz że nigdy nie nastąpi. Jeszcze trudniej zrezygnować gdy wiesz ze to wszystko czego pragniesz.

Jest wieczór cisza dookoła a ja... teksty

forever-you dodano: 15 grudnia 2016

Jest wieczór cisza dookoła a ja leżę,czytam, przeglądam a na dodatek słucham piosenek oczywiście jakiś smutnych. Poleciała jedna łezka, jedna malutka łezka spłynela po policzku ale śmieje się sama do siebie ze albo coś wpadło mi do oka albo to przez tusz do rzęs. Wycieram i dalej czytam te smęty. Stwierdzam idę spać gaszę światło, wyłączam telefon i leżę w ciszy.. Nie no nie zasnę za dużo myślę. Biorę telefon czytam jakieś głupoty, może lepiej włączę ta muzykę? I znów smutna piosenka i znów poleciała ta piepszona łza,a za nią następne.. Przełykam śline, już nawet nie wycieram się bo może to dobrze że sobie popłaczę będzie mi lżej. Zasne totalnie rozwalona na kawałki a rano wstanę nowo narodzona i będę udawać że jest wszystko wporzadku. Będę udawała nawet sama przed sobą.

Wydaje mi się że nic mnie nie... teksty

forever-you dodano: 14 grudnia 2016

Wydaje mi się że nic mnie nie zdziwi że wiem już wszystko,a on potrafi mnie nadal zaskakiwać. Myślałam że znam go bardzo dobrze ale tak naprawdę gdy bardziej się nad tym zastanawiam to dużo o nim nie wiem, nie wiem czy woli kawę czy herbatę? Ile łyżek cukru słodzi? wiem o nim dużo tylko że nie wiem drobnych,mało istotnych informacji. Znam jego słabości i też wiem co go potrafi uszczęśliwić. Wiem dużo więcej niż mi się samej wydaje. Nawet nie mam pytań rozumiemy się bez słów. Gdy analizuje to wszystko to zdaje sobie sprawę że nasz związek jest trudny bo różnimy się od siebie, jesteśmy na innych etapach, mamy inne emocje, na różne sprawy patrzymy zupełnie inaczej. Dużo nas dzieli-ale też dużo nas łączy, jakaś siła ciągnie nas do siebie, mimo wszystko. Znam jego pragnienia, bo mamy takie same, wiem że kiedyś przekroczymy granice jaka razem postawiliśmy,wiem że tak będzie dlatego że takie rzeczy się czuje. Mimo wszystko że jest ciężko chce być przy nim. Bo wiem że jestem dla niego ważna, tak samo jak on dla mnie.

Dlaczego moje perfumy przypominają... teksty

forever-you dodano: 14 grudnia 2016

Dlaczego moje perfumy przypominają mi o tobie? Zabierają mnie w chwilę gdzie byliśmy tylko my :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV