głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faustodajny „Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję s

faustodajny

faustodajny.moblo.pl
„Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się że
„Zdarzyłem się Tobie. Ludzie... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

„Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.”

„Lecz nie ma na świecie nic... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

„Lecz nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia wywołane tym, że nie ma się na co czekać.”

„Mnie boli najbardziej w tym... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

„Mnie boli najbardziej w tym miejscu, gdzie kończy się moja dłoń i nie zaczyna Twoja.”

„Coś mi mówiło  że ktoś może... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

„Coś mi mówiło, że ktoś może na mnie czekać…. Myliłem się. Nikt nie czekał.”

 Wstajesz i czujesz się jak gówno... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Wstajesz i czujesz się jak gówno, patrzysz w lustro, wyglądasz jak gówno, kładziesz spać – nadal gówno. I tak every-kurwa-single-day. Jesień to okres, w którym perfekcyjnie władam językiem desperando – nadużywam partykuły nie z czasownikami, rozkoszuję się kropkami nienawiści, stawiam na zbyt mocną artykulację. Dajcie mi tu gieroja, który robi to lepiej ode mnie. Leżeć cały dzień w łóżku, jaka to oszczędność czasu. Brak akcji. Trzydziesty dzień z rzędu biomet niekorzystny, czarne chmury. To się zdarza w dzisiejszym świecie, serio. Są oni, jesteś ty. Chlastam się smutnymi piosenkami, dostrzegam zewsząd niemiłość, chowam pod kołdrę z prawdziwego pierza, dziś już nikt takich nie robi. Z chęcią podpowiem, jak na pięć sposobów spieprzyć ciasto, ale nie powiem ci, jak żyć. Bo otóż skończyła mi się ochota na egzystencjalną łobuzerkę. I mówię do swojej głowy, weź chodź, abdykujmy. Czekam, aż wszystko minie, bo właśnie nadeszło kiedyś i nic się nie zgadza"

 Ile można Cię pieprzyć  ile... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Ile można Cię pieprzyć, ile można to robić, to za mało, aby się nasycić, aby to zalać, zamknąć chociaż na chwilę; musiałbym Cię zjeść; zabić i zjeść. Od razu. Całą wsmarować ją w siebie."

   Czekać... Czy to to samo  co... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"- Czekać... Czy to to samo, co tęsknić..? - Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak."

 Ludzie sypiają ze sobą  nic... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja."

 Przepraszam  czy możesz zamknąć... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Przepraszam, czy możesz zamknąć oczy, kiedy do mnie mówisz? Hipnoza spojrzenia zatyka mi uszy..."

  ... Ponieważ coś we mnie pierdoli... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"(...)Ponieważ coś we mnie pierdoli geometrię czasu; coś we mnie odpierdala szopkę pod tytułem: tęsknię."

 Potrzebne jej było nie moje ramię... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Potrzebne jej było nie moje ramię, a jakiekolwiek ramię. Potrzebowała nie mego ciepła, a ciepła drugiego człowieka. Poczułem się winny, że ja, to tylko ja..."

 Przypomnij sobie  jak pękało Ci... teksty

faustodajny dodano: 23 listopada 2015

"Przypomnij sobie, jak pękało Ci serce, jak byłeś pewny, że już nigdy nie będziesz mógł być szczęśliwy po utracie kogoś lub czegoś, co stanowiło tak wielką wartość dla Ciebie. Czas mijał i pozbierałeś się całkiem dobrze, czyż nie tak było?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV