głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faustodajny

 Myślę o tym że prawdziwa dorosłość to stan w którym nikomu nie ufasz mówisz tylko prawdę czujesz bez przerwy na języku bardzo gorzki smak.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Myślę o tym, że prawdziwa dorosłość to stan, w którym nikomu nie ufasz, mówisz tylko prawdę, czujesz bez przerwy na języku bardzo gorzki smak."

 Za dużo myśli by mówić. Za dużo słów które nie zostały wypowiedziane a mogły.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Za dużo myśli, by mówić. Za dużo słów, które nie zostały wypowiedziane, a mogły."

 Uczucia kiedyś cię zabiją. Jak mają cię nie zabić skoro poza nimi nic nie ma? Najwyżej jakaś ziemia jakieś słońce. Generalnie coś co tam sobie istnieje coś poza tobą. Rośliny zwierzęta. Niech sobie istnieje. I tak przestanie istnieć razem z tobą. Dla człowieka człowiek to wszystko co ma. Człowiek to worek uczuć ślepych jak ogień. Człowiek bez przerwy wpatruje się we własne uczucia tak jak w pożar.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Uczucia kiedyś cię zabiją. Jak mają cię nie zabić, skoro poza nimi nic nie ma? Najwyżej jakaś ziemia, jakieś słońce. Generalnie coś, co tam sobie istnieje, coś poza tobą. Rośliny, zwierzęta. Niech sobie istnieje. I tak przestanie istnieć razem z tobą. Dla człowieka człowiek to wszystko, co ma. Człowiek to worek uczuć, ślepych jak ogień. Człowiek bez przerwy wpatruje się we własne uczucia tak jak w pożar."

 Jest druga rano. Godzina tęsknoty za ludźmi którzy nie tęsknią za nami.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Jest druga rano. Godzina tęsknoty za ludźmi, którzy nie tęsknią za nami."

 Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie po których sprzątamy latami.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami."

 I nie po to mam serce by mi pękało na środku pustej ulicy milionowego miasta.

arie dodano: 13 lipca 2020

"I nie po to mam serce, by mi pękało na środku pustej ulicy milionowego miasta."

 – Po co się budzić skoro na jawie jest jeszcze gorzej? Jawa jest jednym wielkim powodem do picia.

arie dodano: 13 lipca 2020

"– Po co się budzić, skoro na jawie jest jeszcze gorzej? Jawa jest jednym wielkim powodem do picia."

 Potrzebne jej było nie moje ramię a jakiekolwiek ramię. Potrzebowała nie mego ciepła a ciepła drugiego człowieka. Poczułem się winny że ja to tylko ja.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Potrzebne jej było nie moje ramię, a jakiekolwiek ramię. Potrzebowała nie mego ciepła, a ciepła drugiego człowieka. Poczułem się winny, że ja to tylko ja."

 Choć nie chcę budzić się nie umiem spać.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Choć nie chcę budzić się, nie umiem spać."

 I najważniejsze: przestań oddychać smutkiem.

arie dodano: 13 lipca 2020

"I najważniejsze: przestań oddychać smutkiem."

 Długo można nie mówić nic i po cichu nie mieć w sobie życia. Najpierw cię to przeraża panikujesz z trudem oddychasz i przez moment wydaje ci się że naprawdę bez cienia metafory umrzesz ze strachu.  Ale nie umierasz tylko przywykasz przyzwyczajasz się do tego że jesteś obok życia tak jak człowiek przyzwyczaja się do miejsca po dłoni. Fantomowy rwący ból pustki wyrywa czasem ze snu. Wyobrażam sobie że w moim wnętrzu kawałek po kawałku wszystko znika. W końcu dochodzę do tej jednej nocy kiedy wiem że w środku jestem już całkiem pusta.

arie dodano: 13 lipca 2020

"Długo można nie mówić nic i po cichu nie mieć w sobie życia. Najpierw cię to przeraża, panikujesz, z trudem oddychasz i przez moment wydaje ci się, że naprawdę, bez cienia metafory, umrzesz ze strachu. Ale nie umierasz, tylko przywykasz, przyzwyczajasz się do tego, że jesteś obok życia, tak jak człowiek przyzwyczaja się do miejsca po dłoni. Fantomowy, rwący ból pustki wyrywa czasem ze snu. Wyobrażam sobie, że w moim wnętrzu kawałek po kawałku wszystko znika. W końcu dochodzę do tej jednej nocy, kiedy wiem, że w środku jestem już całkiem pusta."

 – Dlaczego nic nie powiedziałaś? – spyta kiedyś moja mama jak już będzie za późno. O czym tu mówić? Wstawanie jedzenie szkoła praca jedzenie oglądanie telewizji picie herbaty spanie w sobotę impreza w niedzielę obiad niedzielny w poniedziałek wstawanie. O czym tu mówić? O tym że nie chce się wstawać i jeść pracować i czytać oglądać i żyć? O tym że chce się umrzeć między tymi czynnościami a potem chce się umrze w trakcie a potem myśl że chce się umrzeć nie jest tylko myślą ale prawdziwym planem który trzyma człowieka przy życiu?  Całe godziny można przeżyć we względnym spokoju wyobrażając sobie swoją śmierć.

arie dodano: 13 lipca 2020

"– Dlaczego nic nie powiedziałaś? – spyta kiedyś moja mama, jak już będzie za późno. O czym tu mówić? Wstawanie, jedzenie, szkoła, praca, jedzenie, oglądanie telewizji, picie herbaty, spanie, w sobotę impreza, w niedzielę obiad niedzielny, w poniedziałek wstawanie. O czym tu mówić? O tym, że nie chce się wstawać i jeść, pracować i czytać, oglądać i żyć? O tym, że chce się umrzeć między tymi czynnościami, a potem chce się umrze w trakcie, a potem myśl, że chce się umrzeć, nie jest tylko myślą, ale prawdziwym planem, który trzyma człowieka przy życiu? Całe godziny można przeżyć we względnym spokoju, wyobrażając sobie swoją śmierć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV