głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faustodajny

 Kiedy kogoś kochasz ten ktoś staje się częścią ciebie. Jest we wszystkim co robisz jest w powietrzu którym oddychasz w wodzie którą pijesz i we krwi która płynie w twoich żyłach. Jego dotyk trwa na twojej skórze jego głos rozbrzmiewa ci w uszach a jego myśli tkwią w twojej głowie. Wiesz co mu się śni ponieważ jego koszmary przeszywają ci serce a te dobre sny śnicie wspólnie. Przy tym wcale nie uważasz że jest chodzącym ideałem: dostrzegasz jego niedoskonałości znasz je na wylot tak jak znasz jego mroczne tajemnice i wcale cię one nie przerażają. Przeciwnie: tym bardziej go za to kochasz bo wcale nie oczekujesz doskonałości.

faust dodano: 2 dni temu

,,Kiedy kogoś kochasz, ten ktoś staje się częścią ciebie. Jest we wszystkim, co robisz; jest w powietrzu, którym oddychasz, w wodzie, którą pijesz, i we krwi, która płynie w twoich żyłach. Jego dotyk trwa na twojej skórze, jego głos rozbrzmiewa ci w uszach, a jego myśli tkwią w twojej głowie. Wiesz, co mu się śni, ponieważ jego koszmary przeszywają ci serce, a te dobre sny śnicie wspólnie. Przy tym wcale nie uważasz, że jest chodzącym ideałem: dostrzegasz jego niedoskonałości, znasz je na wylot, tak jak znasz jego mroczne tajemnice i wcale cię one nie przerażają. Przeciwnie: tym bardziej go za to kochasz, bo wcale nie oczekujesz doskonałości."

 Jak to możliwe że ja czuję tak wiele gdy ty czujesz tak mało?

faust dodano: 30 września 2018

,,Jak to możliwe, że ja czuję tak wiele, gdy ty czujesz tak mało?"

 Chodź do mnie a ja spróbuję cię kochać. Spróbuję cię kochać jeśli tylko wrócisz.

faust dodano: 30 września 2018

,,Chodź do mnie, a ja spróbuję cię kochać. Spróbuję cię kochać, jeśli tylko wrócisz."

  To jest... radość  szepnęła Sasha patrząc z góry na niego.  Musi być.  Nie. To jest przyjemność  odparował opryskliwie i odsunął się od jej wierzchowca. Zmierzyła go uświadomionym spojrzeniem akceptując jego lapidarne odtrącenie.  Być może przyjemność odczuwa się podobnie jak radość. Ale przyjemność pragnie zaspokojenie a radość nie ma takiej potrzeby. Jest pięknem samym w sobie.

faust dodano: 30 września 2018

,,- To jest... radość - szepnęła Sasha, patrząc z góry na niego. - Musi być. - Nie. To jest przyjemność - odparował opryskliwie i odsunął się od jej wierzchowca. Zmierzyła go uświadomionym spojrzeniem akceptując jego lapidarne odtrącenie. - Być może przyjemność odczuwa się podobnie jak radość. Ale przyjemność pragnie zaspokojenie, a radość nie ma takiej potrzeby. Jest pięknem samym w sobie."

 Jeśli chcą być uzdrowieni pozwólcie im przyjść  obwieścił.  Przyprowadźcie mi niewinnych. Ale nie uzdrowię ich.  Z potępiającym spojrzeniem ostrzem miecza wskazał członków starszyzny.  Nie jestem w stanie odmienić czyjegoś serca.

faust dodano: 30 września 2018

- Jeśli chcą być uzdrowieni, pozwólcie im przyjść - obwieścił. - Przyprowadźcie mi niewinnych. Ale nie uzdrowię ich. - Z potępiającym spojrzeniem ostrzem miecza wskazał członków starszyzny. - Nie jestem w stanie odmienić czyjegoś serca.

 Zamek był otoczony szeregami drzew które splatały się ze sobą gałęziami i przytulały pniami jak kochankowie w mroku opasując mury nieprzeniknionym pierścieniem milczących obserwatorów żywych lecz zagubionych w bezkresie czasu.

faust dodano: 24 września 2018

,,Zamek był otoczony szeregami drzew, które splatały się ze sobą gałęziami i przytulały pniami jak kochankowie w mroku, opasując mury nieprzeniknionym pierścieniem milczących obserwatorów, żywych, lecz zagubionych w bezkresie czasu."

 Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy pleców. Wszyscy wkoło ględzą o pierwszym pocałunku a przecież zawsze jak ją pierwszy raz całujesz twoja dłoń jej plecy obejmuje. I bez tego objęcia bez dłoni na plecach nie ma pocałunku. Wyobraź sobie słynny pierwszy pocałunek z luźno opuszczonymi wzdłuż ciała rękami. Bez dotykania pleców nie ma pocałunku bez dotykania pleców nie ma wzajemnej skłonności bez dotykania pleców nie ma seksu bez dotykania pleców nie ma miłości.

faust dodano: 27 sierpnia 2018

,,Pierwsza zmysłowość zawsze tyczy pleców. Wszyscy wkoło ględzą o pierwszym pocałunku; a przecież zawsze, jak ją pierwszy raz całujesz, twoja dłoń jej plecy obejmuje. I bez tego objęcia, bez dłoni na plecach nie ma pocałunku. Wyobraź sobie słynny pierwszy pocałunek z luźno opuszczonymi wzdłuż ciała rękami. Bez dotykania pleców nie ma pocałunku, bez dotykania pleców nie ma wzajemnej skłonności, bez dotykania pleców nie ma seksu, bez dotykania pleców nie ma miłości."

 Najgorszą rzecz jaką ludzie mogą sobie robić to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy obrażać uciekać wyjeżdżać.

faust dodano: 25 lipca 2018

,,Najgorszą rzecz, jaką ludzie mogą sobie robić, to nie wyjaśniać do końca tego, co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy, obrażać, uciekać, wyjeżdżać."

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu żeby było dobrze ale zdarza się że zabraknie życia aby postawić odpowiednią diagnozę.”

faust dodano: 13 lipca 2018

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu, żeby było dobrze, ale zdarza się, że zabraknie życia, aby postawić odpowiednią diagnozę.”

  A pamięta pan jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc naprawialiśmy cały świat?  To było w czasach kiedy wydawało nam się że świat można jeszcze naprawić.  Ja wciąż uważam że można.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- A pamięta pan, jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc, naprawialiśmy cały świat? - To było w czasach, kiedy wydawało nam się, że świat można jeszcze naprawić. - Ja wciąż uważam, że można."

 Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie a potem poprawiamy z myślą o innych.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie, a potem poprawiamy z myślą o innych."

 Jakie piękne byłoby życie gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi którzy naprawdę na to zasługują.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Jakie piękne byłoby życie, gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi, którzy naprawdę na to zasługują."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV