głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faustodajny I nagle jesteś sama. Tak potwornie sama. Zamilkły słowa po których można było wracać nieskończenie wiele razy. Zamilkły tajemne hasła. Zniknęły ramiona w który

faustodajny

faustodajny.moblo.pl
I nagle jesteś sama. Tak potwornie sama. Zamilkły słowa po których można było wracać nieskończenie wiele razy. Zamilkły tajemne hasła. Zniknęły ramiona w których zaw
 I nagle jesteś sama. Tak potwornie... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"I nagle jesteś sama. Tak potwornie sama. Zamilkły słowa, po których można było wracać nieskończenie wiele razy. Zamilkły tajemne hasła. Zniknęły ramiona, w których zawsze mogłaś się chować. Została tylko cisza. Tylko cisza, pustka i ty."

 Nawet nie wiem  dlaczego przychodzę... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"Nawet nie wiem, dlaczego przychodzę tutaj cierpieć. Ten publiczny burdel rozbija miłość na kawałki. Tutaj jest się niczym dla innych. Jestem dla niego niczym."

“Zupełnie inaczej jest  jeżeli... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

“Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam."

 Najtrudniej jest zamknąć za sobą... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"Najtrudniej jest zamknąć za sobą drzwi. Oddzielić się od kogoś, kto miał być na zawsze."

 A ona? Jej defekt polega właśnie... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"A ona? Jej defekt polega właśnie na tym, że ni stąd, ni zowąd zdarza jej się osunąć w inny czas, jakby podłoga się pod nią zapadła, jakby zleciała o kilka pięter niżej. Ona wierzy, że nie boi się niczego. A przecież zawsze się czegoś boi. Zawsze tego samego i niczego więcej. Ale ten strach tak wrósł w jej serce, że na co dzień wcale go nie czuje, tylko czasem coś ją zaczyna dławić, jakby w gardle utkwiło obce ciało, które wzięło się tam nie wiadomo skąd."

 Uzależnienie nigdy dobrze się nie... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"Uzależnienie nigdy dobrze się nie kończy. W końcu to, co daje nam kopa, przestaje sprawiać przyjemność i zaczyna boleć. Mówią, że nie można rzucić nałogu, dopóki nie sięgnie się dna. Ale skąd wiadomo, że już się tam jest? Bo nieważne jak boli, jeśli przestaniemy to robić, boli jeszcze bardziej."

 Zostałam zawleczona na takie... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"Zostałam zawleczona na takie wyżyny i przepaści prawdy, gdzie nie było już powietrza, którym ta miłość mogłaby oddychać. (...) Gryząca udręka pożądania kogoś, komu nic nie możesz dać; kogoś, od kogo chciałaś dostać wszystko"

 Sądzę  że powinnaś dalej żyć... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

"Sądzę, że powinnaś dalej żyć tak, jak żyłaś, zanim się poznaliśmy. Czerpać radość ze swoich zajęć. Nie można uwiesić się na szyi drugiego człowieka i podporządkować całego swojego jestestwa jemu. Każdy jest odrębną jednostką, ma swoje nadzieje, plany, marzenia. Możemy kochać, ale nie powinniśmy zapominać, że każdy jest w stanie żyć bez drugiego. Co zrobisz, kiedy odejdę? Albo ty zdecydujesz się mnie opuścić? Gorzko zapłaczesz i powiesz: 'Nie mam nic, bo miałam tylko jego?'”

“Byłam już kiedyś w tym miejscu... teksty

faustodajny dodano: 9 czerwca 2015

“Byłam już kiedyś w tym miejscu, mówię sobie. Byłam już bardziej samotna, bardziej niepocieszona, bardziej zrozpaczona niż teraz. Już tutaj byłam i przetrwałam. Tym razem też jakoś przez to przejdę.”

 Życie to syf. Każdy kawałek... teksty

faustodajny dodano: 25 maja 2015

"Życie to syf. Każdy kawałek mógłby pasować do układanki, każde słowo mogłoby być miłe, a każde wydarzenie radosne, tyle że tak nie jest. Życie to syf. Ludzie ogólnie rzecz biorąc są do dupy."

 O drugiej w nocy zaczął padać... teksty

faustodajny dodano: 25 maja 2015

"O drugiej w nocy zaczął padać deszcz. Mogło być gorzej. Mogły padać węże. Mógł spaść kwas."

 Nie można używać trybu... teksty

faustodajny dodano: 25 maja 2015

"Nie można używać trybu przypuszczającego w czasie przeszłym. Od tego można umrzeć, poza tym, to nie przystoi rozsądnym ludziom."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV