głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faustodajny Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała że tu jestem. Jest taki moment kiedy ból jest tak duży że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechan

faustodajny

faustodajny.moblo.pl
Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała że tu jestem.
 Nagle wydałaś mi się taka... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała, że tu jestem."

 Jest taki moment  kiedy ból jest... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć."

 Chciałabym ci coś takiego zrobić... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć."

 Masz trochę spuchnięte oczy  nie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Masz trochę spuchnięte oczy, nie jakbyś płakała przed chwilą, ale tak, jakbyś płakała po trochu, codziennie (...)."

 Może kiedyś opowiem Ci to... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły."

 Bo tego jej było trzeba: wyrzygać... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Bo tego jej było trzeba: wyrzygać duszę."

 Ciepły prysznic  zimne powietrze... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Ciepły prysznic, zimne powietrze, jej dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie."

 Drżącymi ustami całował moje... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Drżącymi ustami całował moje ciało. W zupełnej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czynił mnie swoją. A potem, tymi samymi ustami, opowiadał mi o miłości. O tym, że nie potrzeba mi skrzydeł, bym mogła latać. I o tym, że nie potrzeba płomieni, bym mogła płonąć. Tamtymi pocałunkami odbierał mi oddech, dając życie."

  ...  kiedy zaczynała się wymykać... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"(...) kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze..."

 Jeśli kiedyś stracimy się z oczu... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Jeśli kiedyś stracimy się z oczu, stój w miejscu, tam gdzie jesteś, a wtedy ja cię znajdę, bo jeśli się zgubimy i oboje zaczniemy się szukać, miniemy się w tłumie i nigdy nie odnajdziemy."

 Wreszcie zrozumiałem  co to znaczy... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce."

 Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV