głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
evelinha gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś. uwiel

evelinha

evelinha.moblo.pl
gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.
gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

evelinha dodano: 29 września 2010

gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

uwielbiam wczesną jesień. uwielbiam... teksty

evelinha dodano: 29 września 2010

uwielbiam wczesną jesień. uwielbiam patrzeć przez okno na targane wiatrem liście. uwielbiam patrzeć na ogołocone drzewa, które pną się ku błękitnemu niebu. uwielbiam wczesną jesień. bo wszystko umiera, a ona pokazuje, że śmierć może być piękna

I poproszę Cię do tańca. Tak tu.... teksty

evelinha dodano: 28 września 2010

I poproszę Cię do tańca. Tak tu. Na środku parkingu.

Stoję pod ścianą.. Nie rozmawiam z... teksty

evelinha dodano: 27 września 2010

Stoję pod ścianą.. Nie rozmawiam z nikim.. Otwieram okno, oddycham zimnym powietrzem

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

evelinha dodano: 27 września 2010

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż.. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

evelinha dodano: 27 września 2010

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz...

i nie dziw się  że gdy powiesz przy... teksty

evelinha dodano: 26 września 2010

i nie dziw się, że gdy powiesz przy mnie słowo 'szczęście' - na myśl przyjdzie mi Jego imię.

Pewnie w tej chili 857346 ludzi na... teksty

evelinha dodano: 26 września 2010

Pewnie w tej chili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś, panicznie się tego bojąc. 747356 ludzi płacze przez wspomniania. 388941 jest chora na miłość. A ja wykładam nogi na biurko, bawię się zapalniczką i na wszystko mam wyjebaaaaaane !

Mur  jaki wokół siebie wznosiła... teksty

evelinha dodano: 26 września 2010

Mur, jaki wokół siebie wznosiła, był zbudowany ze strachu. Żeby nikt nie zranił jej bardziej od tego, który już kiedyś to zrobił .

Nie  to nie jest tak  że ja... teksty

evelinha dodano: 25 września 2010

Nie, to nie jest tak, że ja tęsknię za Tobą. Takiej opcji nie przyjmuję do wiadomości, bo równie mogłabym nie tęsknić, gdyby tylko spełniono moje wymagania... Tęsknię za dostawaniem miłych smsów w środku nocy, długimi spacerami, wygłupianiem się i żartami, które tylko nas śmieszyły. Tęsknię za monologami, o mówieniu z pasją o czymś, co dla mnie było kompletnie niejasne, dopóki z uśmiechem nie przedstawiłeś tego w łatwy sposób. Tęsknię za tym, że byłeś mi najbliższym przyjacielem... A teraz Cię nie ma. Przyjaciele tak nie postępują..

'Wiem  że nawet po długim czasie... teksty

evelinha dodano: 25 września 2010

'Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje, wiem, że widząc Cię emocje wrócą, wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy. '

Jesteś jedynym sposobem na... teksty

evelinha dodano: 23 września 2010

Jesteś jedynym sposobem na poprawienie mi humoru i jedynym sposobem na spieprzenie go..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV