głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
evelinha wiesz jak to jest mieć własne prywatne niebo? wiesz jak to jest móc zawsze do niego pójść gdy jest źle iść gdy jest dobrze by poczuć się jeszcze lepiej korzysta

evelinha

evelinha.moblo.pl
wiesz jak to jest mieć własne prywatne niebo? wiesz jak to jest móc zawsze do niego pójść gdy jest źle iść gdy jest dobrze by poczuć się jeszcze lepiej korzystać
wiesz jak to jest mieć własne... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

wiesz jak to jest mieć własne, prywatne niebo? wiesz jak to jest móc zawsze do niego pójść, gdy jest źle, iść gdy jest dobrze, by poczuć się jeszcze lepiej, korzystać z każdej błogiej zalety swojego nieba? Wiesz jak to jest mieć coś, w co inni nie wierzą?

 nie zrozum mnie źle  kocham cie ale... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

`nie zrozum mnie źle, kocham cie ale nienawidzę bardziej. nie chce twoich łez, ale czasem mam chęć na nie popatrzeć `

Czy wiesz  że nawet nie mam pojęcia... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

Czy wiesz, że nawet nie mam pojęcia, jak mogą wyglądać Twoje oczy, gdy są w nich łzy?

I tak już od 5 lat.  Kiedy... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

I tak już od 5 lat. Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy byłam małą dziewczynką, a Ty niewiele bardziej dorosłym chłopcem. To takie głupie. Bez sensu i nie jasne. Bo tak niewiele się zmieniło, a Ty przecież też już nie jesteś taki sam. Potem nie było nas przez dwa lata. A teraz znów Cię spotykam. Tylko Ty nie spotykasz mnie. I tak nigdy nie będziesz o tym wiedział, że już nigdy nie staniesz "zwykłym" dla mnie. Przepraszam Cię. Bolesna jest miłość jeszcze bardziej niż zdrada, przeżyć życie szczęśliwie- widocznie nie mam prawa. Nie będę się kłócić z losem przyjmę wersję, że jestem po to, aby cierpieć najboleśniej. Życzę ci szczęścia i najlepszych sukcesów, mój czas już minął nie było happy endu. Stop anttention love

cholera wie co się jeszcze jutro... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

cholera wie co się jeszcze jutro rozpieprzy..

teraz się pozbierałam. nie jestem... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

teraz się pozbierałam. nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć,nie potrafię szczerze się śmiać. ale jestem. wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. nie utrudniaj mi tego. nie wracaj.

chciałeś patrzeć  chciałeś... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

chciałeś patrzeć, chciałeś rozmawiać. obiecanki-cacanki i cuda-wianki. przestałam czuć, mieć nadzieję, ścielić łóżko i sprzątać na biurku. przestałam robić, oglądać, pozować, myśleć. cześć, jestem swoim własnym cieniem. straciłam swoje przyzwyczajenia z poprzedniego miesiąca. zerwałam z nałogami. byłeś jednym z nich.

Chciałabym  żeby chociaż raz... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

Chciałabym, żeby chociaż raz jakikolwiek facet patrzył na mnie jak On na Ciebie patrzy zawsze... Cholernie Ci zazdroszczę.

potrzebuję chłopaka  który na... teksty

evelinha dodano: 11 października 2010

potrzebuję chłopaka, który na imprezie nie zapomni, że ma dziewczynę, który nawet nie spojrzy na żadną inną, a gdy będzie pić to tylko za naszą miłość.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

evelinha dodano: 11 października 2010

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu . Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo .. Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem , że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim .. Spojrzeć w Twoje oczy , dotykać twojej twarzy , ust pocałować .. Poczuć się jak mała dziewczynka , bezbronna istota , bezpieczna w Twoich ramionach .. Chciała bym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną .. Pragnę czuć , że jestem Ci potrzebna , wiedzieć że jestem jedyna .. Chcę się z Tobą drażnić , pokłócić , tylko po to , by później czule pogodzić .. I tęsknić wiedząc , że i Ty tęsknisz .

To nie tak   że się poddałam. Po... teksty

evelinha dodano: 7 października 2010

To nie tak , że się poddałam. Po prostu daję spokój, bo to nie ma żadnego sensu, a niedługo nie będzie miało znaczenia.

kiedy mówię  że Cię kocham  nie... teksty

evelinha dodano: 7 października 2010

kiedy mówię, że Cię kocham, nie mówię tego z przyzwyczajenia, czy żeby podtrzymać rozmowę. mówię to, by przypomnieć ci, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV