głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
evelinha Jestem jak rozbite lustro jak czarny kot jak dziura pod słupem. Jak piątek trzynastego. Punkt o trzynastej. Za to że tak chujowo na mnie patrzysz kiedy przechod

evelinha

evelinha.moblo.pl
Jestem jak rozbite lustro jak czarny kot jak dziura pod słupem. Jak piątek trzynastego. Punkt o trzynastej.
Jestem jak rozbite lustro jak czarny... teksty

evelinha dodano: 26 października 2010

Jestem jak rozbite lustro, jak czarny kot, jak dziura pod słupem. Jak piątek trzynastego. Punkt o trzynastej.

Za to że tak chujowo na mnie... teksty

evelinha dodano: 26 października 2010

Za to, że tak chujowo na mnie patrzysz, kiedy przechodzę, patrzysz tak jakbyś chciał, ale nie mógł, patrzysz tak, jak pierwszy raz, kiedy mnie pocałowałeś, z pełnym przejęciem i takim pierdolonym błyskiem w oku. Tylko teraz ten błysk przypomina nóż wbijający się w serce!

Znasz ten stan kiedy innym... teksty

evelinha dodano: 26 października 2010

Znasz ten stan, kiedy innym spełniają się Twoje marzenia?

Lubię  gdy odwracasz się udając... teksty

evelinha dodano: 25 października 2010

Lubię , gdy odwracasz się udając , że szukasz kogoś w tłumie , a patrzysz na mnie.

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

evelinha dodano: 25 października 2010

Lizaki zamieniły się na papierosy, praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia. kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem. twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo. kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy? najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro...

Jak wygląda świat kiedy życie... teksty

evelinha dodano: 24 października 2010

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

 Czasami mam ochotę iść w... teksty

evelinha dodano: 16 października 2010

` Czasami mam ochotę iść w cholerę, ale nie wiem którędy.

 powiedziałeś że nie wierzysz w... teksty

evelinha dodano: 16 października 2010

` powiedziałeś że nie wierzysz w uczucia.później założyłeś mi swój szalik żebym się nie przeziębiła.

Nie potrzebuję kwiatów czekoladek... teksty

evelinha dodano: 15 października 2010

Nie potrzebuję kwiatów, czekoladek, misiaków. wszystko mogę kupić w sklepie za rogiem. Potrzebuję Ciebie i Twojej miłości, która jest bezcenna.

czy to ja jestem zacofana czy to... teksty

evelinha dodano: 14 października 2010

czy to ja jestem zacofana, czy to świat zwariował? dziewczyna, żeby zwrócić uwagę na chłopaka rzuca się na niego jak wariatka, chłopaki nie wiedzą co to znaczy przepuścić dziewczynę w drzwiach, przekleństwa są co drugim słowem, nasz największy przyjaciel obgaduje nas za plecami, a dzieci mają dzieci. czasami sobie myślę, że może powinnam urodzić się kilka wieków temu.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

 Deszcz stukał o szyby a ja z... teksty

evelinha dodano: 13 października 2010

" Deszcz stukał o szyby, a ja z kartką i długopisem czekałam na Ciebie. Czas mijał, a ja czekałam. Czas nadal mija, a ja.. nadal czekam. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV