głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
evelinha czasami mam wrażenie że komuś zawadzam że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej. Prz

evelinha

evelinha.moblo.pl
czasami mam wrażenie że komuś zawadzam że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej.
czasami mam wrażenie że komuś... teksty

evelinha dodano: 19 stycznia 2011

czasami mam wrażenie że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

Przytulanie wytwarza hormony... teksty

evelinha dodano: 18 stycznia 2011

Przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek. Przytulisz mnie?

Kochać to także umieć się... teksty

evelinha dodano: 14 stycznia 2011

Kochać to także umieć się rozstać . Umieć pozwolić komuś odejść , nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem . Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu , zaborczości , jest skierowaniem się ku drugiej osobie , jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia , czasem wbrew własnemu .

czasami leżę w trawie i wcale mnie... teksty

evelinha dodano: 12 stycznia 2011

czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać - mruknął Osiołek - i świat jest taaki ładny! a potem ktoś przychodzi i pyta: jak się dziś czujesz? ...i okazuje się że okropnie

A ja mimo wszystko kocham  gdy... teksty

evelinha dodano: 4 stycznia 2011

A ja mimo wszystko kocham, gdy przychodzisz z piętnastostopniowego mrozu, z zimnymi rękami i wkładasz mi je pod koszulkę. Uświadamiasz mi tym, jak straszny byłby świat bez Ciebie.

Pragnę dotykać Cię moimi wiecznie... teksty

evelinha dodano: 31 grudnia 2010

Pragnę dotykać Cię moimi wiecznie zimnymi dłońmi. Pragnę wciąż patrzeć jak się uśmiechasz. Pragnę, abyś zawsze był mój, abyś kochał tylko mnie.

'Mam niesforne włosy  które czasem... teksty

evelinha dodano: 30 grudnia 2010

'Mam niesforne włosy, które czasem wyglądają jakby ktoś je specjalnie rozczochrał, wiem, że moje oczy nie są tak piękne jak dwa jeziorka w których odbija się księżyc. Zdaje sobie sprawę, że moje usta nie są tak pełne i czerwone jak usta dziewczyny z okładki playboya. Moja figura także nie jest ponętna i kusząca, a ja nie jestem urocza i zabawna. Gdy się uśmiecham w moich policzkach nie tworzą się urocze dołeczki, a gdy się smucę nie wyglądam niewinnie. Nie jestem tak słodka, że chciałoby się mnie schrupać, ani tak piękna, że nie jeden chciałby oprawić mnie w ramkę, ale czy to są powody żeby mnie nie kochać? '

Jej dłonie wiecznie były zimne.... teksty

evelinha dodano: 30 grudnia 2010

Jej dłonie wiecznie były zimne. Jakby krew niosła ze sobą odłamki lodu , którego serce pozbywało się w nadmiarze.

Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

evelinha dodano: 15 grudnia 2010

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać, zadzwoń do mnie... - nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... - nie obiecuję, że Cię zatrzymam ale moge pobiec razem z Tobą. Jeśli któregoś dnia nie bedziesz chciała nikogo słuchać, zadzwoń do mnie... - obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho. ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze, przybiegnij do mnie bardzo szybko... - mogę Cię wtedy potrzebować!:*

zrobiłam staranny makijaż... teksty

evelinha dodano: 8 grudnia 2010

zrobiłam staranny makijaż , ułoyżyłam włosy , ubrałam się i wyszłam do budynku , powszechnie zwanego szkołą . śmiałam się i gadałam z tymi samymi osobami co zwykle . nikt nie zauważył , że coś jest nie tak . złapał mnie za rękę , wszedł do damskiego kibla i spytał , co się dzieje . w oczach stanęły mi łzy , i zaczęłam mu się żalić całą przerwę , jak to nie lubie zimy , bo nic wtedy mi nie wychodzi . wysłuchał do końca , przytulił i powiedział , że jestem głupia , ale kupi mi 3bita , bo mnie kocha . - tak, to się nazywa przyjaciel .

Komu jeszcze mam powiedzieć że NIE... teksty

evelinha dodano: 7 grudnia 2010

Komu jeszcze mam powiedzieć że NIE, NIE TAŃCZĘ!? Może dam księdzu niech ogłosi na ambonie!?

Gdybym ogarniała tak   jak nie... teksty

evelinha dodano: 7 grudnia 2010

Gdybym ogarniała tak , jak nie ogarniam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV