głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
evelinha Nie jestem cholerną pesymistką pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami która wie że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję s

evelinha

evelinha.moblo.pl
Nie jestem cholerną pesymistką pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami która wie że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się
Nie jestem cholerną pesymistką... teksty

evelinha dodano: 22 listopada 2010

Nie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie.

  Obiecałeś  że przyjdziesz o... teksty

evelinha dodano: 13 listopada 2010

- Obiecałeś, że przyjdziesz o dziesiątej. Umierałam ze strachu! - To tylko osiem minut. - Chciałbyś umierać przez osiem minut?

obiecaj mi coś. cokolwiek. choćby... teksty

evelinha dodano: 12 listopada 2010

obiecaj mi coś. cokolwiek. choćby spacer w deszczu, lizaka o 14:14, czy kwiaty na urodziny. obietnice wiążą ludzi - nie pozwalają im odejść.

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie... teksty

evelinha dodano: 8 listopada 2010

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic .

romeo umarł  a ty po prostu... teksty

evelinha dodano: 7 listopada 2010

romeo umarł, a ty po prostu odejdziesz. julia umarła, a ja po prostu zapomnę. w XXI wieku nie umiera się z miłości.

  ale prawdziwa miłość .. przetrwa... teksty

evelinha dodano: 6 listopada 2010

, ale prawdziwa miłość .. przetrwa każdą rozłąkę .! Paulo Coelho

Ona nie raniła specjalnie. Faceci... teksty

evelinha dodano: 3 listopada 2010

Ona nie raniła specjalnie. Faceci się w niej kochali, ona dawała im odrobinę nadziei. Ale w końcu tęsknota za nim zwyciężała...

jesteś ze mną zawsze kiedy cię... teksty

evelinha dodano: 2 listopada 2010

jesteś ze mną zawsze kiedy cię potrzebuje, wspierasz mnie we wszystkim co robię, dajesz siły aby zmierzyć się z rzeczami niemożliwymi. wiesz o mnie tak wiele, z tobą potrafię śmiać się ze wszystkiego, bo rozumiesz mnie jak nikt. uwielbiam spędzać z tobą wieczory kiedy pilnujesz mnie bo ja za dużo wypije albo kiedy po prostu leżymy przed tv oglądając głupie seriale. jeszcze nikt nigdy nie martwił się tak o mnie, nie potrafił odczytać moich pragnień, ty rozumiesz mnie bez słów. to dla mnie rezygnujesz ze swoich planów, bo 'jestem dla ciebie wszystkim' . i to dla mnie potrafisz przyjść o drugeij w nocy tylko po buziaka na dobranoc.

Czy tęsknota jest nam potrzebna ?... teksty

evelinha dodano: 1 listopada 2010

Czy tęsknota jest nam potrzebna ? Myślę , że tak . To pewnego rodzaju "uświadamiacz" . Pokazuje nam co tak naprawdę w życiu jest dla nas ważne ..

są sytuacje kryzysowe kiedy... teksty

evelinha dodano: 31 października 2010

są sytuacje kryzysowe kiedy potrzebujesz pomocy. bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy kontaktów nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić w celu jej uzyskania

Kiedy byłam mała  chciałam być... teksty

evelinha dodano: 27 października 2010

Kiedy byłam mała, chciałam być księżniczką. Potem chciałam być piosenkarką, tancerką, modelką lub aktorką. Następnie chciałam być bardzo bogata i nic nie robić. Kiedy zdałam sobie sprawę, że nie dostanę niczego za darmo, zaplanowałam sobie, że będę psychologiem. Lecz teraz już wiem na pewno, kim będę. Będę mieszkanką miasta, w którym Ty mieszkasz i chcę być z Tobą. Reszta nie ma znaczenia.

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

evelinha dodano: 27 października 2010

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV