głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette Tęsknota jest większa niż myślałam ale muszę się trzymać. Muszę dać jakoś radę wsiąść się w garść i jakoś to przetrzymać. Jedynym problemem jest to że nie mam p

etiennette

etiennette.moblo.pl
Tęsknota jest większa niż myślałam ale muszę się trzymać. Muszę dać jakoś radę wsiąść się w garść i jakoś to przetrzymać. Jedynym problemem jest to że nie mam pojęcia s
Tęsknota jest większa niż... teksty

etiennette dodano: 25 lipca 2011

Tęsknota jest większa niż myślałam ale muszę się trzymać. Muszę dać jakoś radę, wsiąść się w garść i jakoś to przetrzymać. Jedynym problemem jest to, że nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć tyle siły... Póki co jedyną osobą która byłaby w stanie mi ją dać jest On... a akurat na Niego liczyć nie mogę. Zresztą tak naprawdę liczyć chyba nigdy nie mogłam. Zawsze ważne było dla Niego to by On czuł się dobrze, to ja wysłuchiwałam Jego żali do całego świata, pocieszałam i dawałam oparcie. Dziś gdy sama tego potrzebuje to Jego nie ma. Zniknął wraz ze zniknięciem swoich problemów.

Wiedziałam. Po prostu wiedziałam... teksty

etiennette dodano: 24 lipca 2011

Wiedziałam. Po prostu wiedziałam, że znów wrócą te dni kiedy nie będę miała siły wstać z łóżka, że wszyscy ludzie będą wydawać mi się odrażający, że nie będę miała ochoty na nic kompletnie prócz Twojego towarzystwa. Wykończysz mnie kiedyś człowieku.

Wiesz co mnie jeszcze trzyma przy tym... teksty

etiennette dodano: 23 lipca 2011

Wiesz co mnie jeszcze trzyma przy tym cholernym życiu? Myśl, że jeszcze nastapi taki dzień, że wsiądę do tego pieprzonego autobusu i wrócę do Polski, że gdy tylko przyjadę na miejsce zrobię się na bóstwo i wyruszę w te miejsca gdzie mogę Cię spotkać, a gdy już tak się stanie to uśmiechnę się szeroko i powiem Ci jak miło Cię widzieć oraz jak strasznie tęskniłam. Potem odejdę i poczekam na Twój krok. I albo Go zrobisz albo zakończymy to raz na zawsze. Definitywnie i nieodwołalnie.

Wciąż przeraża mnie ta myśl  że... teksty

etiennette dodano: 23 lipca 2011

Wciąż przeraża mnie ta myśl, że przez następne 4 miesiące nie będę miała okazji by Cie spotkać, zobaczyć choć przez chwilę...

Baw się dzisiaj dobrze. Z czystym... teksty

etiennette dodano: 23 lipca 2011

Baw się dzisiaj dobrze. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Ci tego życzę. Wybaw się za nas dwoje, ja nie mogę zresztą nawet nie potrafię... I choć nie powinno mnie to już interesować to fakt boję się trochę, że nie będziesz się bawił tylko w towarzystwie kolegów ale i tych zdzir których tak nie znoszę, mimo to ciesze się, że jesteś szczęśliwy po tym wszystkim co przeszedłeś.

Bywa  że człowiek choć na moment... teksty

etiennette dodano: 23 lipca 2011

Bywa, że człowiek choć na moment odrywa się od tej cholernej rzeczywistości i najzwyczajniej w świecie zapomina. Niestety po tych kilku chwilach błogości wszystko wraca z podwojoną siłą. I właśnie to są te pieprzone wspomnienia których za nic nie można się pozbyć. Jedynym wyjściem z sytuacji jest zastąpienie ich innymi na których stworzenie nawet nie mamy już sił.

Wiesz  wraz  z upływem czasu... teksty

etiennette dodano: 23 lipca 2011

Wiesz, wraz z upływem czasu dochodzi do mnie to jak bardzo byłam naiwna. Zaufałam Ci jako jedynemu, uwierzyłam w każde 'kocham', w każde słowo które do mnie kierowałeś... Nie wiem, może było warto bo ta naiwność dała mi najpiękniejsze chwile w życiu ale niestety również całe mnóstwo bólu i tęsknoty. Najgorsze jest to, ze w tym rachunku nie wyszłam na plusie i w gruncie rzeczy chyba to najbardziej boli.

myśli jeszcze czasem o mnie   tak... teksty

etiennette dodano: 22 lipca 2011

myśli jeszcze czasem o mnie - tak jak kiedyś ? jak wtedy gdy każdy mój uśmiech miał dla Niego ogromne znaczenie? gdy nie pozwolił mi na zaśniecię zanim nie dostałam smsa na dobranoc? zajmuję jeszcze jakieś miejsce w Jego życiu? przyśnię mu się czasem? zatęskni za mną? wątpię .. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

Widocznie chciałam zbyt wiele. Jak... teksty

etiennette dodano: 17 lipca 2011

Widocznie chciałam zbyt wiele. Jak ta kretynka walczyłam o tych kilka uśmiechów, kilka chwil przy Tobie, o moment szczęścia. I co? Przez chwile je miałam. Ale od samego początku powinnam była liczyć się z tym, że to nie potrwa długo. Przecież ktoś taki jak Ty nie potrafi kochać. A jeśli już to na pewno nie kogoś takiego jak ja.

Nie potrafię już normalnie... teksty

etiennette dodano: 17 lipca 2011

Nie potrafię już normalnie funkcjonować. Ta pieprzona tęsknota i brak Twej obecności mnie niszczy. Z każdym dniem coraz bardziej odczuwam ten ból którego namiastkę doświadczyłam wtedy gdy Cię straciłam. A może tak naprawdę nigdy Cię nie miałam?

Niezależnie od rozwoju wypadków... teksty

etiennette dodano: 17 lipca 2011

Niezależnie od rozwoju wypadków moje serce, dusza i ciało zawsze będą należeć do Ciebie. Nie obchodzi mnie co z Nimi zrobisz, przyjmij je lub zniszcz - bez Ciebie nie są mi potrzebne.

Dokładnie  mnie nie gonił i gonić nie będzie więc ucieczka jednym słowem chu  a dała. Tylko jeszcze bardziej pogorszyła stan rzeczy a nie tak miało być. teksty etiennette dodał komentarz: Dokładnie, mnie nie gonił i gonić nie będzie więc ucieczka jednym słowem chu**a dała. Tylko jeszcze bardziej pogorszyła stan rzeczy a nie tak miało być. do wpisu 15 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV