głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette Chcę ci powiedzieć że jesteś chyba jedyną osobą która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi w

etiennette

etiennette.moblo.pl
Chcę ci powiedzieć że jesteś chyba jedyną osobą która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi we mnie
Chcę ci powiedzieć  że jesteś... teksty

etiennette dodano: 21 sierpnia 2011

Chcę ci powiedzieć, że jesteś chyba jedyną osobą, która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi we mnie ciekawość świata. Że tak cholernie, przeogromnie mi na tobie zależy.♥ / psycholandiaaa .

Bo dzięki Tobie moje oczy znów... teksty

etiennette dodano: 20 sierpnia 2011

Bo dzięki Tobie moje oczy znów błyszczą szczęściem

Po powrocie podejdę do Ciebie z mega... teksty

etiennette dodano: 19 sierpnia 2011

Po powrocie podejdę do Ciebie z mega uśmiechem na buźce i słodko podziękuję. Za co? Za to, że dzięki Tobie wyjechałam i poznałam kogoś takiego jak On, kogoś kto docenia mnie taką jaką jestem, naturalną, zwykłą dziewczynę. A Ty? Ty 'zakochałeś' się tylko w wyobrażeniu o mnie, podobałam Ci się tylko po kilkugodzinnym postoju przy lusterku. Jemu podoba się moje wnętrze a Tobie ciało i uroda - teraz już wiesz jaka jest między Wami różnica?

Mam Go przy sobie  jest wciąż... teksty

etiennette dodano: 19 sierpnia 2011

Mam Go przy sobie, jest wciąż gdzieś obok mnie, dodaje mi sił na każdy kolejny dzień i masę uśmiechu, potrafi przytulić tak jak nikt inny a Jego pocałunki są najsłodsze... zadurzam się w Nim prawda? Ale czuję i mam cholerna nadzieje że tym razem warto ;)

Bez Ciebie nie potrafiłabym... teksty

etiennette dodano: 18 sierpnia 2011

Bez Ciebie nie potrafiłabym oddychać. Udusiłabym się natłokiem myśli.
Autor cytatu: pyskowa

Nie potrafię kurwa wyobrazić sobie... teksty

etiennette dodano: 15 sierpnia 2011

Nie potrafię kurwa wyobrazić sobie mojego powrotu do domu. Nie potrafię wyobrazić sobie naszego pierwszego spotkania po takim czasie. Nie zniosę tego widoku, rozumiesz? Jak mam Ci spojrzeć w oczy i nie zalać się jednocześnie łzami?

Układasz swoje życie. Nie mogę... teksty

etiennette dodano: 15 sierpnia 2011

Układasz swoje życie. Nie mogę zrobić nic więcej prócz tego by życzyć Ci szczęścia. I choć pieprzona łza spływa mi po policzku to trudno, muszę w końcu dać sobie spokój. Zacząć żyć swoim własnym życiem - nie Tobą i po prostu zapomnieć. Kurwa zapomnieć!

nie mam złudzeń  nie mam pretensji... teksty

etiennette dodano: 15 sierpnia 2011

nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści, /redzia

Pierdole to wszystko. Mam dość. teksty

etiennette dodano: 9 sierpnia 2011

Pierdole to wszystko. Mam dość.

Szkoda że każda szczęśliwa chwila... teksty

etiennette dodano: 9 sierpnia 2011

Szkoda że każda szczęśliwa chwila tak szybko mija, że zawsze wpieprzy się ktoś kto nie powinien i wszystko w jednej chwili idzie się jebać. A Ty siedzisz i zastanawiasz się co znów zrobiłaś nie tak, jakim słowem lub czynem sprawiłaś, że tak szybko się skończyło oraz jak długo kurwa jeszcze będzie trwała ta pieprzona zła passa?

Już dawno nikt tak na mnie nie... teksty

etiennette dodano: 7 sierpnia 2011

Już dawno nikt tak na mnie nie patrzył, już dawno nikt nie powiedział mi tylu miłych słów, już dawno nie czułam się tak dobrze w towarzystwie mężczyzny. Jeden, jedyny raz pomyślałam wtedy o Tobie... a wiesz co? Że przy Nim jestem o niebo weselsza, o niebo szczęśliwsza niezależnie od sytuacji - czy w pracy, czy w domu, czy na imprezie - dodaje mi takiej energii że mam siłę przenosić góry.

I pieknie. Najfajniejsza osoba... teksty

etiennette dodano: 4 sierpnia 2011

I pieknie. Najfajniejsza osoba wyjeżdża za 2tyg... Z jednej strony może to i lepiej bo mój zajebisty mętlik w głowie się zakończy ale z drugiej znów stracę chęci i motywację na to by tu być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV