głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette Albo to od tego słońca albo to kwestia wrodzonej głupoty ale ja z każdym dniem coraz intensywniej myślę o rzeczach o których myśleć nie powinnam. Tak mówię tu o

etiennette

etiennette.moblo.pl
Albo to od tego słońca albo to kwestia wrodzonej głupoty ale ja z każdym dniem coraz intensywniej myślę o rzeczach o których myśleć nie powinnam. Tak mówię tu o Nim. Jak
Albo to od tego słońca albo to... teksty

etiennette dodano: 3 sierpnia 2011

Albo to od tego słońca albo to kwestia wrodzonej głupoty ale ja z każdym dniem coraz intensywniej myślę o rzeczach o których myśleć nie powinnam. Tak, mówię tu o Nim. Jak to mówią zakazany owoc smakuje najbardziej, prawda? Pieprze takie coś. Nie po to wychodziłam z jednego bagna by zaraz pakować się w drugie.

I żeby naiwna kretynko nie wyszło... teksty

etiennette dodano: 3 sierpnia 2011

I żeby naiwna kretynko nie wyszło tak, że przyjechałaś tu zapomnieć o jednym a będziesz musiała wracać by zapominać o drugim...

Nie wiedzieć czemu oczka latają mi... teksty

etiennette dodano: 2 sierpnia 2011

Nie wiedzieć czemu oczka latają mi za Tobą krok w krok i za cholerę nie potrafię przestać Cie obserwować;p

I w życiu nie przypuszczałabym  że... teksty

etiennette dodano: 1 sierpnia 2011

I w życiu nie przypuszczałabym, że kiedyś to powiem jednak ja nie chcę stąd wracać. Cholernie boję się, że to na co ciężko pracuje każdego dnia by o Tobie zapomnieć posypie się w jednej chwili gdy tylko Cię spotkam... Potrzebuje wielkiej siły by móc to przezwyciężyć, by dać sobie radę i nie rzucić się Ci w ramiona w których jako jedynych czułam się tak bezpiecznie. Tylko pozostaje pytanie skąd wziąć tę pieprzoną siłę, co?

To naprawdę żałosne. Być... teksty

etiennette dodano: 30 lipca 2011

To naprawdę żałosne. Być zazdrosną o faceta, który nigdy w życiu nie dał Ci jakiejkolwiek nadziei na cokolwiek, jednocześnie kochając innego...

Hahah dobre xD teksty etiennette dodał komentarz: Hahah dobre xD do wpisu 29 lipca 2011
I poooszłoo 2000 wizyt    Dziękuje... teksty

etiennette dodano: 28 lipca 2011

I poooszłoo 2000 wizyt ;) Dziękuje, że ktoś w ogóle czyta te moje nędzne wypociny ;) To naprawdę bardzo miłe ;)

Dobrze wiesz  że wystarczy Twój... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2011

Dobrze wiesz, że wystarczy Twój jeden sms a jestem w stanie spakować się w ciągu kilku minut, zabukować bilet lotniczy i wrócić do domu byleby tylko pójść z Tobą na ten jeden jedyny cholerny spacer naszą trasą a później usiąść w tej budce co zawsze i rozmawiać do rana o wszystkim - o wspólnie przeżytych akcjach, o co niektórych osobach których równie mocno nie trawimy, o naszych problemach na które zawsze razem znaleźliśmy rozwiązanie, o największych głupotach śmiejąc się przy tym aż do braku sił aż w końcu o nas, o naszej wspólnej przyszłości która przecież miała nadejść.

Niby już z Nią nie jesteś. Niby... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2011

Niby już z Nią nie jesteś. Niby nienawidzisz jej z całego serca. Mimo to wpadając wczoraj przypadkowo na Jej profil i czytając komentarze zauważyłam też Twój sprzed dwóch lat. Pisałeś jak bardzo Ją kochasz nazywając Ją przy tym swoją ślicznotką... poczułam jak w jednej chwili łzy napływają mi do oczu. Zazdrość? Tak. Chora zazdrość o wspomnienia. Bo z Nimi nie wygram, choćbym nie wiem jak się starała.

Z pewnymi kobietami nigdy się nie... teksty

etiennette dodano: 25 lipca 2011

Z pewnymi kobietami nigdy się nie wygrywa, choćbyś nie wiem jak się starała to nigdy Ci się to nie uda. Mimo tego, że próbujesz wzbudzić Jego zainteresowanie to i tak nie możesz bo w Jego głowie zawsze będzie siedzieć Ona. I choć jest dla Niego tak niedostępna i nieosiągalna to zawsze wybierze ją - nie Ciebie. I najwyższy czas się z tym pogodzić.

Tęsknota jest większa niż... teksty

etiennette dodano: 25 lipca 2011

Tęsknota jest większa niż myślałam ale muszę się trzymać. Muszę dać jakoś radę, wsiąść się w garść i jakoś to przetrzymać. Jedynym problemem jest to, że nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć tyle siły... Póki co jedyną osobą która byłaby w stanie mi ją dać jest On... a akurat na Niego liczyć nie mogę. Zresztą tak naprawdę liczyć chyba nigdy nie mogłam. Zawsze ważne było dla Niego to by On czuł się dobrze, to ja wysłuchiwałam Jego żali do całego świata, pocieszałam i dawałam oparcie. Dziś gdy sama tego potrzebuje to Jego nie ma. Zniknął wraz ze zniknięciem swoich problemów.

Wiedziałam. Po prostu wiedziałam... teksty

etiennette dodano: 24 lipca 2011

Wiedziałam. Po prostu wiedziałam, że znów wrócą te dni kiedy nie będę miała siły wstać z łóżka, że wszyscy ludzie będą wydawać mi się odrażający, że nie będę miała ochoty na nic kompletnie prócz Twojego towarzystwa. Wykończysz mnie kiedyś człowieku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV