głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette Już dawno nikt tak na mnie nie patrzył już dawno nikt nie powiedział mi tylu miłych słów już dawno nie czułam się tak dobrze w towarzystwie mężczyzny. Jeden jed

etiennette

etiennette.moblo.pl
Już dawno nikt tak na mnie nie patrzył już dawno nikt nie powiedział mi tylu miłych słów już dawno nie czułam się tak dobrze w towarzystwie mężczyzny. Jeden jedyny raz
Już dawno nikt tak na mnie nie... teksty

etiennette dodano: 7 sierpnia 2011

Już dawno nikt tak na mnie nie patrzył, już dawno nikt nie powiedział mi tylu miłych słów, już dawno nie czułam się tak dobrze w towarzystwie mężczyzny. Jeden, jedyny raz pomyślałam wtedy o Tobie... a wiesz co? Że przy Nim jestem o niebo weselsza, o niebo szczęśliwsza niezależnie od sytuacji - czy w pracy, czy w domu, czy na imprezie - dodaje mi takiej energii że mam siłę przenosić góry.

I pieknie. Najfajniejsza osoba... teksty

etiennette dodano: 4 sierpnia 2011

I pieknie. Najfajniejsza osoba wyjeżdża za 2tyg... Z jednej strony może to i lepiej bo mój zajebisty mętlik w głowie się zakończy ale z drugiej znów stracę chęci i motywację na to by tu być.

Albo to od tego słońca albo to... teksty

etiennette dodano: 3 sierpnia 2011

Albo to od tego słońca albo to kwestia wrodzonej głupoty ale ja z każdym dniem coraz intensywniej myślę o rzeczach o których myśleć nie powinnam. Tak, mówię tu o Nim. Jak to mówią zakazany owoc smakuje najbardziej, prawda? Pieprze takie coś. Nie po to wychodziłam z jednego bagna by zaraz pakować się w drugie.

I żeby naiwna kretynko nie wyszło... teksty

etiennette dodano: 3 sierpnia 2011

I żeby naiwna kretynko nie wyszło tak, że przyjechałaś tu zapomnieć o jednym a będziesz musiała wracać by zapominać o drugim...

Nie wiedzieć czemu oczka latają mi... teksty

etiennette dodano: 2 sierpnia 2011

Nie wiedzieć czemu oczka latają mi za Tobą krok w krok i za cholerę nie potrafię przestać Cie obserwować;p

I w życiu nie przypuszczałabym  że... teksty

etiennette dodano: 1 sierpnia 2011

I w życiu nie przypuszczałabym, że kiedyś to powiem jednak ja nie chcę stąd wracać. Cholernie boję się, że to na co ciężko pracuje każdego dnia by o Tobie zapomnieć posypie się w jednej chwili gdy tylko Cię spotkam... Potrzebuje wielkiej siły by móc to przezwyciężyć, by dać sobie radę i nie rzucić się Ci w ramiona w których jako jedynych czułam się tak bezpiecznie. Tylko pozostaje pytanie skąd wziąć tę pieprzoną siłę, co?

To naprawdę żałosne. Być... teksty

etiennette dodano: 30 lipca 2011

To naprawdę żałosne. Być zazdrosną o faceta, który nigdy w życiu nie dał Ci jakiejkolwiek nadziei na cokolwiek, jednocześnie kochając innego...

Hahah dobre xD teksty etiennette dodał komentarz: Hahah dobre xD do wpisu 29 lipca 2011
I poooszłoo 2000 wizyt    Dziękuje... teksty

etiennette dodano: 28 lipca 2011

I poooszłoo 2000 wizyt ;) Dziękuje, że ktoś w ogóle czyta te moje nędzne wypociny ;) To naprawdę bardzo miłe ;)

Dobrze wiesz  że wystarczy Twój... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2011

Dobrze wiesz, że wystarczy Twój jeden sms a jestem w stanie spakować się w ciągu kilku minut, zabukować bilet lotniczy i wrócić do domu byleby tylko pójść z Tobą na ten jeden jedyny cholerny spacer naszą trasą a później usiąść w tej budce co zawsze i rozmawiać do rana o wszystkim - o wspólnie przeżytych akcjach, o co niektórych osobach których równie mocno nie trawimy, o naszych problemach na które zawsze razem znaleźliśmy rozwiązanie, o największych głupotach śmiejąc się przy tym aż do braku sił aż w końcu o nas, o naszej wspólnej przyszłości która przecież miała nadejść.

Niby już z Nią nie jesteś. Niby... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2011

Niby już z Nią nie jesteś. Niby nienawidzisz jej z całego serca. Mimo to wpadając wczoraj przypadkowo na Jej profil i czytając komentarze zauważyłam też Twój sprzed dwóch lat. Pisałeś jak bardzo Ją kochasz nazywając Ją przy tym swoją ślicznotką... poczułam jak w jednej chwili łzy napływają mi do oczu. Zazdrość? Tak. Chora zazdrość o wspomnienia. Bo z Nimi nie wygram, choćbym nie wiem jak się starała.

Z pewnymi kobietami nigdy się nie... teksty

etiennette dodano: 25 lipca 2011

Z pewnymi kobietami nigdy się nie wygrywa, choćbyś nie wiem jak się starała to nigdy Ci się to nie uda. Mimo tego, że próbujesz wzbudzić Jego zainteresowanie to i tak nie możesz bo w Jego głowie zawsze będzie siedzieć Ona. I choć jest dla Niego tak niedostępna i nieosiągalna to zawsze wybierze ją - nie Ciebie. I najwyższy czas się z tym pogodzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV