głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Domówka u niego. Siedziała na łóżku z jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbier

eldoo

eldoo.moblo.pl
Domówka u niego. Siedziała na łóżku z jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbierała w
Domówka u niego. Siedziała na... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

Domówka u niego. Siedziała na łóżku, z jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła, jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. Przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. Przymknęła oczy. Obudziła się gdzieś po godzinie. Poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. Leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą. Podniosła się wolno, żeby go nie obudzić. Przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. Napisała mu na kartce krótkie: PRZEPRASZAM, ŻE BEZ POŻEGNANIA. Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. Poczuła wibracje telefonu. "Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów." Ugięły się pod nią kolana. Miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto.

Brakuje mi cholernie dawnego życia.... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

Brakuje mi cholernie dawnego życia. Racja, przeszłość była lepsza. Te wszystkie wspomnienia. Chociaż tak bardzo za tym tęsknie, gdybym miała szanse nie wróciłabym do nich. Nie chciałabym znów tak mocno się rozczarować.

Nie lubię  kiedy wspomnienia... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

Nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę.

Kiedyś pewnie spoważnieję  no... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

Kiedyś pewnie spoważnieję, no kiedyś, bo obecnie mam inne plany.

 Serce pełne wspomnień  a w duszy... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

"Serce pełne wspomnień, a w duszy zupełna pustka, to uczucie, ten ból.. świadomość tego, że tyle szans zostało nie wykorzystanych... "

hmm ciekawe czy to czytasz      :  i... teksty

eldoo dodano: 26 sierpnia 2012

hmm ciekawe czy to czytasz -__- :* i ciekawe czy zrealizuje moje plany. oby się udało, proszę..

Każde przejście obok niego sprawia... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

Każde przejście obok niego sprawia taki ból, że łzy same płyną do oczu .

Dla mnie sport to coś więcej niż... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

Dla mnie sport to coś więcej niż ciężkie treningi, medale i zwycięstwa. To sposób wyrażania siebie, coś bez czego moje życie nie ma sensu. Każdy powinien odnaleźć swój świat w którym czuje się dobrze. ♥

tak bardzo chciałabym Cię jeszcze... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

tak bardzo chciałabym Cię jeszcze raz spotkać...

Czwarta nad ranem  oczy niewyspanie... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

Czwarta nad ranem, oczy niewyspanie, nie mogę zasnąć, za oknem płacze deszcz. To do Ciebie wiesz? Czy mnie pamiętasz? to najszczerszy tekst piszę go od serca. Samotność jak gorączka nocą dopada, sam na sam z bezsennością bez skutku się zmagam. Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał.

Zrób to czego się najbardziej boisz... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

Zrób to czego się najbardziej boisz, a osiągniesz to czego pragniesz.

Złudzenia układają się w cały... teksty

eldoo dodano: 23 sierpnia 2012

Złudzenia układają się w cały film, w którym nie chcę grać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV