głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie
Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

eldoo dodano: 11 września 2012

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi... teksty

eldoo dodano: 11 września 2012

Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, więc zawsze pamiętaj, że kiedy upadniesz, ja Cię podniosę. Jak tylko przestanę się śmiać.

  To wszystko dlatego  że nie... teksty

eldoo dodano: 11 września 2012

" To wszystko dlatego, że nie potrafiłam docenić, jak wiele mam. "
Autor cytatu: yezoo

Czekasz na nią cały dzień. Kiedy... teksty

eldoo dodano: 11 września 2012

Czekasz na nią cały dzień. Kiedy się zjawia masz wątpliwości czy napisać do niej. Serce mówi napisz, ale ty i tak robisz po swojemu. Dobra wkońcu myślisz dam rade napisze. Piszesz i zwatpiasz czy napewno tego chcesz. Dobra musze to zrobić musze uratować przyjaźń wystarczy że nacisne enter, nie nie zrobie tego ale musze nie nie wiem co robić. Patrzysz a zielona kropka przy jej imieniu zgasła jak twoja przyjaźń.

I znów kończy się coś  co nie... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

I znów kończy się coś, co nie miało szansy się zacząć.

Sto razy pomyśl  zanim coś powiesz... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

Sto razy pomyśl, zanim coś powiesz, bo ja to zapamiętam.

I gdy czuję Twój zapach zawsze się... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

I gdy czuję Twój zapach zawsze się uśmiecham, wiesz ?

a ja będę kochać Cię tak... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

a ja będę kochać Cię tak dyskretnie żeby Ci nie przeszkadzać.

dlaczego wy nie jesteście razem?... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

dlaczego wy nie jesteście razem? - dobrze, że zdążyłam usiąść na krzesełku, bo prawie bym upadła słysząc to pytanie koleżanki z ławki. - o czym ty mówisz ? - wybuchnęłam śmiechem. no o tym, żebyście razem byli. pasujecie przecież do siebie. - odpowiedziała nadzwyczaj szeroko się uśmiechając. - ciągle widzę was razem, kłócicie się co dnia, godzicie się milion razy na godzinę, cały czas droczycie i wgl. - zamrugałam kilka razy, bo nie mogłam przez chwilę do siebie dojść. - o nie nieee.. przecież my tylko tak.. jak kumple. - uszczypnęła mnie w biodro śmiejąc się jeszcze głośniej. - jasne jasne. ja to widzę. wszyscy to widzą. macie być ze sobą i już. - rozbawiła mnie tym ostatnim zdaniem. - słuchaj.. z logicznego punktu widzenia nie pasujemy do siebie.. rozum by mi na to nie pozwoli. - w tym samym momencie zawołał mnie z drugiego końca klasy i kazał coś złapać. w ręce wpadł mi od niego kapselek tymbarka z napisem "patrz sercem."

Pamiętaj łez radości nie wyciera... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

Pamiętaj łez radości nie wyciera się w chusteczkę.

Dla tłumów szczęśliwa  a w duszy... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

Dla tłumów szczęśliwa, a w duszy samotna.

Wiem zrobiłem tych parę głupstw... teksty

eldoo dodano: 10 września 2012

Wiem zrobiłem tych parę głupstw, ale parę głupstw powinno być wybaczone rano usłyszałem głos nie jesteś tym który powinien tu być więc wyruszyłem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV