głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Mój uśmiech mówi Ci codziennie że wygrałam. ' Mamy marzenia to największe do popisu pole ' Czasami zastanawiam się jakie będę mieć w przyszłości nazwisko. Na pr

eldoo

eldoo.moblo.pl
Mój uśmiech mówi Ci codziennie że wygrałam.
Mój uśmiech mówi Ci codziennie... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Mój uśmiech mówi Ci codziennie, że wygrałam.

' Mamy marzenia  to największe do... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

' Mamy marzenia, to największe do popisu pole '

Czasami zastanawiam się jakie będę... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Czasami zastanawiam się jakie będę mieć w przyszłości nazwisko.

Na przeciw wszystkim przeciwnością... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Na przeciw wszystkim przeciwnością, na przeciw światu.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

Wiem że jestem trudna i właśnie to... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Wiem że jestem trudna i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.

Zanim zaczniesz się starać  oceń... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Zanim zaczniesz się starać, oceń wartość.

To mówisz  że miłość jest dla... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

To mówisz, że miłość jest dla ciebie niczym? To jedna z niewielu spraw dla której warto wszystko poświęcać, walczyć a nawet umierać. Miłość to coś co przetrwa. Ale Ty jesteś jeszcze małym dzieckiem. Kiedy dorośniesz, zobaczysz pokochasz miłość. To przeznaczenie każdego z nas.

Chciałabym każdemu z osobna... teksty

eldoo dodano: 24 grudnia 2012

Chciałabym każdemu z osobna życzyć Wesołych Świąt. Aby każdy nadchodzący dzień przynosił jedynie uśmiech,a zabierał smutek i łzy.By każda myśl przed snem stała się realna, by to o czym marzycie nim zamkniecie powieki, wydarzyło się.Żeby popękane serduszka odnalazły pozostałe elementy i skleiło się w jedną całość. Tym, którzy mają swoje szczęście przy sobie, by trwało przy waszym boku jak najdłużej się tylko da i nadal było powodem Waszego uśmiechu każdego ranka i wieczoru. Osobom, których drugie połówki są gdzieś daleko, by jak najszybciej były przy Was i mocno przytuliły kojąc Waszą tęsknotę i dały poczucie bezpieczeństwa zamknięte w ich ramionach. Samotnym, by uwierzyli w siebie, że są zdolni do tego, by podnieść się po stracie i znaleźć w sobie siłę do walki o każdy haust powietrza, który sprawia ból, ale zostanie wynagrodzony. Wszystkim, by nadchodzący rok był dla Was lepszy, niż obecny. By zagubione gdzieś pomiędzy jednym uśmiechem, a jedną łzą, szczęście, odnalazło do Was drogę.

Cały mój świat jest w objęciach... teksty

eldoo dodano: 22 grudnia 2012

Cały mój świat jest w objęciach Twoich rąk.

Wszys­tko  co zdarza się raz  może... teksty

eldoo dodano: 22 grudnia 2012

Wszys­tko, co zdarza się raz, może już się nie przy­darzyć nig­dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra­zy, zdarzy się na pew­no i trzeci.

Leżymy w łóżku. Całuję każdy... teksty

eldoo dodano: 22 grudnia 2012

Leżymy w łóżku. Całuję każdy centymetr mojego ciała, szepta jak bardzo kocha i robi wszystko to co doprowadza mnie do drżenia. Delikatnie przygryza skórę i uśmiecha się przy tym w ten sposób, przez który wariuje. Wiesz co jest piękne? Jesteśmy wtedy tylko my, tylko my się liczymy i reszta świata nie istnieje. Roztrzęsionymi palcami ściągamy z siebie ubrania, nie odrywając jednak warg, jakby to miało nas zabić, jakby ta krótka chwila osobno, miała odciąć nas od respiratora. Fałdy pościeli, przyspieszone oddechy, ciało przy ciele i idealnie zsynchronizowane serca. Potem po prostu leżymy, a on wodzi opuszkami palców po linii mojego kręgosłupa, co chwila całując w czoło i mówiąc, że już zawsze tak będzie, że ja i on to wieczność. Bo widzisz, seks to nie tanie porno i napompowane cycki, seks to tak jakbyś chciał komuś powiedzieć "zostałem stworzony po to,żeby Cię kochać i Twoje serce jest u mnie bezpieczne."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV