głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Każdy ma swój ideał miłości. Moim jesteś Ty 3 Najbardziej uwielbiam to że kiedy przytulam się do Niego moja głowa opiera się pod Jego podbródek i czuję Jego odd

eldoo

eldoo.moblo.pl
Każdy ma swój ideał miłości. Moim jesteś Ty 3
Każdy ma swój ideał miłości.... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Każdy ma swój ideał miłości. Moim jesteś Ty < 3

Najbardziej uwielbiam to że kiedy... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Najbardziej uwielbiam to,że kiedy przytulam się do Niego, moja głowa opiera się pod Jego podbródek,i czuję Jego oddech delikatnie muskający moje włosy i łaskoczący w głowę.

Pamiętam jak w prosty sposób... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Pamiętam jak w prosty sposób wywoływał uśmiech na mojej twarzy, choćby zwykłym słowem, nie wspominając o zwykłej obecności obok i błagającym spojrzeniu,by smutek z moich oczu zniknął i powrócił blask źrenic,który dawał mu nadzieję na jeszcze lepsze jutro.Nigdy nie pomyślałam o tym, bym mogła w Jego obecności uronić łzę gdy coś zrobił nie tak, bądź zbyt dosadnie akcentował swoje racje krzykiem, naciskiem i złością ciśniętą we mnie. Jego zbyt wielkie ambicje i przesadna pewność siebie, która powodowała, że mając świadomość bycia Jego, mogę być spokojna o jutro, bo on jest i zadba o mnie, siebie, Nas.Często idąc na wieczorny spacer białym miastem wspominam, jak tego nie lubił gdy marzłam sama i wracałam dość późno.Tak, nigdy nie zapomniałam wieczorów gdy był obok mnie i mówił, że nie chciałby mnie stracić. A teraz ubiorę mój ulubiony sweter, zaparzę słodkie kakao i siedząc w oknie zatęsknię za Nim, jak każdego wieczoru tak samo, a nawet milion razy bardziej, ścierając kolejną z serii łzę.

Zaczyna robić się zbyt ważny... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Zaczyna robić się zbyt ważny, ciężko mi przeżyć wieczór bez rozmowy z nim, jest fajnie, jednak cholernie boję się tego, jak bardzo będzie bolało kiedy go zabraknie.

Z każdym dniem  co raz bardziej... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Z każdym dniem, co raz bardziej uzależniamy się od siebie nawzajem.

Bądź powodem do uśmiechu  a nie do... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

Bądź powodem do uśmiechu, a nie do płaczu.

A może zbyt często myślimy o nas... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

A może zbyt często myślimy o nas samych? Może chodzi o to, że zbyt często czegoś nie zauważamy, zbyt często coś pomijamy pędząc w przód? Z dnia na dzień jesteśmy znacznie inni, gubimy samych siebie gdzieś pomiędzy szarą rzeczywistością tego codziennego syfu. Mylimy pojęcia, zatrzymujemy sens nie mając pojęcia co dalej, i to akurat żadne z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest. Dlaczego walczymy z realiami? Dlaczego nie potrafimy pogodzić się z tym jak jest? Dlaczego odrzucamy to co dają nam inni, co od siebie daje nam świat i jedyne czego próbujemy to wyłącznie żyć po swojemu, z własnymi przekonaniami i na własnych regułach? Ile można okłamywać samych siebie i trwać w czymś nie będąc tego pewnym? Ile można żyć ciągnąc za sobą niewidzialną nić absurdu? Abstrakcja, ludzki idiotyzm, oderwane pojęcia. Funkcjonujesz? Bo dali Ci szansę, dali Ci życie i nie spieprz tego.

Od chwili kiedy Cię zobaczyłam... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

Od chwili kiedy Cię zobaczyłam wiedziałam, że chcę być Twoja.

Skutkiem prawdziwego szczęścia nie... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

Skutkiem prawdziwego szczęścia nie jest uśmiech na ustach, lecz radość w oczach.

Mógłbyś powiedzieć co we mniej... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

Mógłbyś powiedzieć co we mniej najbardziej pokochałeś?Może mój uśmiech,który wywoływałeś tylko Ty,ten najbardziej szczery i specyficzny zachowany tylko dla Twoich oczu?Zawsze mówiłeś,że tak cudownie wygląda na zdjęciach a chwilę po tym kazałeś mi się uśmiechnąć by zobaczyć go na żywo i porównać,podsumowując że żaden nie może równać się z moim gdy patrzę Ci prosto w oczy i przy tym delikatnie całowałeś mnie w czoło, pamiętam.Uwielbiałeś też moje długie włosy,które też lubię ale czasami strasznie mi przeszkadzają wchodząc w oczy.Gdy siedziałeś za mną czułam,jak dotykasz moich końcówek i zaciągałeś się ich zapachem,przymykałeś wtedy powieki i byłeś jakby nieobecny. Albo to,jak leżąc obok Ciebie kładłam głowę na Twojej klatce piersiowej i w ciszy słuchałam bicia Twojego serca,a Ty obejmując mnie tak idealnie, szeptałeś jak bardzo to kochasz i jaka jestem spokojna.A za co pokochałeś mnie całą?Może za to,że bez zastanowienia oddałam Ci swoje serce by biło tylko i wyłącznie dla Ciebie zawsze?

W każdym uczuciu są upadki  te... teksty

eldoo dodano: 27 grudnia 2012

W każdym uczuciu są upadki, te lżejsze i te, po których już nigdy się nie wstaje.

Nig­dy nie re­zyg­nuj z ce­lu... teksty

eldoo dodano: 27 grudnia 2012

Nig­dy nie re­zyg­nuj z ce­lu tyl­ko dla­tego, że osiągnięcie go wy­maga cza­su. Czas i tak upłynie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV