głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Najgorsze są głupie myśli. Głupie myśli polegają na tym że są głupie nie poddają się żadnej racjonalnej analizie głupie są i już. A jakie upierdliwe jak się str

eldoo

eldoo.moblo.pl
Najgorsze są głupie myśli. Głupie myśli polegają na tym że są głupie nie poddają się żadnej racjonalnej analizie głupie są i już. A jakie upierdliwe jak się strasz
Najgorsze są głupie myśli. Głupie... teksty

eldoo dodano: 13 stycznia 2013

Najgorsze są głupie myśli. Głupie myśli polegają na tym, że są głupie, nie poddają się żadnej racjonalnej analizie, głupie są i już. A jakie upierdliwe, jak się strasznie czepiają człowieka i nie chcą go opuścić, Boże święty!

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

eldoo dodano: 13 stycznia 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakty, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Płaczesz  bo czasami brakuje Ci sił. teksty

eldoo dodano: 13 stycznia 2013

Płaczesz, bo czasami brakuje Ci sił.

Licząc dobre rzeczy jakie w życiu... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Licząc dobre rzeczy jakie w życiu mnie spotkały, Ciebie zawsze liczę podwójnie.

Chodź tu  bliżej. Chodź  bo... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Chodź tu, bliżej. Chodź, bo tęsknię za tobą, tęsknię za nami. I tak trochę lżej mi się żyje, gdy jesteś obok. Bo jesteś moim wszystkim. Moim dniem i nocą, moim smutkiem i radością. Z tobą nawet problemy stają się tak małe, że znikają. Jesteś wróżką? Zwykły człowiek nie ma aż tylu sił, tylko ktoś nie z tego świata może zabić śmierć i ożywić życie. Musisz mieć nadprzyrodzone zdolności, tylko nieczłowiek może być aż tak bardzo człowiekiem. Ludzie nie są ludźmi, ale ty jesteś. Jak to możliwe? To nie mieści się w mojej głowie. Jesteś chyba nazbyt idealna, bym mogła zrozumieć jak dokonałaś rzeczy niemożliwych. Chodź, jeszcze troszkę. To przecież wcale nie aż tak daleko, przecież miłość nosi siedmiomilowe buty. To co, przyjdziesz?

Potrzebuję kogoś  kto będzie ze... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Potrzebuję kogoś, kto będzie ze mną zawsze, kto nie będzie się złościł, gdy zadzwonię w nocy z płaczem. Bo ja często płaczę, czasem nie mogę przestać płakać, i wyję nocą do księżyca. Potrzebuję kogoś, kto zniesie moje humorki, moje wahania nastroi i każdy zły dzień. A złe dni zdarzają mi się bardzo często, i zatruwam innym życie, bo moje jest zatrute doszczętnie. Potrzebuję kogoś, kto będzie, gdy lawina przykrych wspomnień zasypie mój świat, kto pomoże mi wydostać się spod potoku czarnych myśli. To wszystko pojawia się we mnie tak często. Tak często płaczę, tak często wspominam, tak często upadam. Potrzebuję kogoś na stałe, kogoś, kto nie boi się wyzwań, kogoś, kto pokocha każde moje dziwactwo, kogoś, kto będzie niezależnie od wszystkiego. Potrzebuję cię, wiesz?

Każdy ma swój ideał miłości.... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Każdy ma swój ideał miłości. Moim jesteś Ty < 3

Najbardziej uwielbiam to że kiedy... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Najbardziej uwielbiam to,że kiedy przytulam się do Niego, moja głowa opiera się pod Jego podbródek,i czuję Jego oddech delikatnie muskający moje włosy i łaskoczący w głowę.

Pamiętam jak w prosty sposób... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Pamiętam jak w prosty sposób wywoływał uśmiech na mojej twarzy, choćby zwykłym słowem, nie wspominając o zwykłej obecności obok i błagającym spojrzeniu,by smutek z moich oczu zniknął i powrócił blask źrenic,który dawał mu nadzieję na jeszcze lepsze jutro.Nigdy nie pomyślałam o tym, bym mogła w Jego obecności uronić łzę gdy coś zrobił nie tak, bądź zbyt dosadnie akcentował swoje racje krzykiem, naciskiem i złością ciśniętą we mnie. Jego zbyt wielkie ambicje i przesadna pewność siebie, która powodowała, że mając świadomość bycia Jego, mogę być spokojna o jutro, bo on jest i zadba o mnie, siebie, Nas.Często idąc na wieczorny spacer białym miastem wspominam, jak tego nie lubił gdy marzłam sama i wracałam dość późno.Tak, nigdy nie zapomniałam wieczorów gdy był obok mnie i mówił, że nie chciałby mnie stracić. A teraz ubiorę mój ulubiony sweter, zaparzę słodkie kakao i siedząc w oknie zatęsknię za Nim, jak każdego wieczoru tak samo, a nawet milion razy bardziej, ścierając kolejną z serii łzę.

Zaczyna robić się zbyt ważny... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Zaczyna robić się zbyt ważny, ciężko mi przeżyć wieczór bez rozmowy z nim, jest fajnie, jednak cholernie boję się tego, jak bardzo będzie bolało kiedy go zabraknie.

Z każdym dniem  co raz bardziej... teksty

eldoo dodano: 12 stycznia 2013

Z każdym dniem, co raz bardziej uzależniamy się od siebie nawzajem.

Bądź powodem do uśmiechu  a nie do... teksty

eldoo dodano: 28 grudnia 2012

Bądź powodem do uśmiechu, a nie do płaczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV