głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Mamy w życiu ludzi dla których zrobilibyśmy wszystko. Są dla nas najważniejsi zajmują w naszym sercu miejsca z podpisem 'vip' nawet bez biletów które w tym wypa

eldoo

eldoo.moblo.pl
Mamy w życiu ludzi dla których zrobilibyśmy wszystko. Są dla nas najważniejsi zajmują w naszym sercu miejsca z podpisem 'vip' nawet bez biletów które w tym wypadku
Mamy w życiu ludzi  dla których... teksty

eldoo dodano: 22 stycznia 2013

Mamy w życiu ludzi, dla których zrobilibyśmy wszystko. Są dla nas najważniejsi, zajmują w naszym sercu miejsca z podpisem 'vip' nawet bez biletów, które w tym wypadku są zbędne. To oni są naszym życiem i bez względu na to, co robią jesteśmy po ich stronie, chociaż nie zawsze się zgadzamy. Czasem przytulimy, żeby powiedzieć jak bardzo nam przykro, ale potrafimy opieprzyć za to, co robią źle. Nie chcemy, nie możemy, nie umiemy ich zostawić, bo wpisani w bieg naszego życia pozwalają nam oddychać. Dobrze, że są.

sugerujesz  że jestem nikim? że nie... teksty

eldoo dodano: 22 stycznia 2013

sugerujesz, że jestem nikim? że nie potrafię poradzić sobie z własnym życiem? i że nie umiem zatrzymać przy sobie osób ważnych? nie masz o mnie pojęcia. nie wiesz jak wielki ból sprawia mi codzienne wstawanie i oglądanie tych samych fałszywych twarzy co dnia. nie masz pojęcia co czuje gdy po raz setny w tym roku wbijam ostre końcówki żyletki w lewą rękę. nie zwijam się już z bólu . tak naprawdę za każdym razem prosze Boga by nie pozwolił mi wbić ostrza zbyt głęboko. bym całkiem przypadkiem nie trafiła na żyłę. a Ty uważasz mnie za zero, kompletne dno. masz racje, może i jest to denne ale ja po prostu tak sobie radze. tak okazuje słabość i rozpacz oraz prośbę o jakąkolwiek pomoc.

Tylko miłość do niego  sprawia... teksty

eldoo dodano: 22 stycznia 2013

Tylko miłość do niego, sprawia, że jestem czymś więcej, niż stertą mięśni, tkanek i narządów, przytwierdzonych do szkieletu.

Wypełniona miłością do Ciebie. teksty

eldoo dodano: 21 stycznia 2013

Wypełniona miłością do Ciebie.

Patrząc tak na Ciebie  czuję że... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Patrząc tak na Ciebie, czuję że mam wszystko o czym marzyłam.

nie masz ochoty zasnąć. wyciągasz... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

nie masz ochoty zasnąć. wyciągasz spod poduszki telefon. z głośnika wydobywa się piosenka, którą puszczasz na doła. przytulasz się do poduszki i czujesz, że twoje oczy napełniają się łzami. żal rozpierdala Ci serce. wchodzisz na skrzynkę odbiorczą. czytasz smsa "przepraszam, ale to koniec". data odebrania: 24 grudnia. przypominasz sobie, że dziś 24 marca. 3 miesiące bez niego, a Ty nadal go kochasz i nie masz zamiaru przestać. jedyne co Ci zostało to mieć nadzieję, że te gówno zwane miłością już nigdy Cię nie dopadnie. / kinia10107

  ulubiona litera?   M.   dlaczego?... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

- ulubiona litera? - M. - dlaczego? - ponieważ wszystko co jest dla mnie ważne, co kocham zaczyna się właśnie na tę literę. miłość, morze, marzenia, i ten Pan też.

Czasami milczenie potrafi zabijać... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Czasami milczenie potrafi zabijać, ranić jeszcze bardziej niż słowa.

Przy Tobie jest jakoś tak inaczej.... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Przy Tobie jest jakoś tak inaczej. Jakoś tak lepiej.

Uśmiech i do przodu  no. teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Uśmiech i do przodu, no.

Chciałabym żebyśmy My tez po... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Chciałabym żebyśmy My tez po latach kochali się równie mocno jak dziś . (!)

Na poczatku nie wierzylam  że... teksty

eldoo dodano: 20 stycznia 2013

Na poczatku nie wierzylam, że zasługuję na takiego chłopaka jak Ty. Teraz leżąc obok Ciebie wierzę że cuda się zdarzaja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV