głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Cieszę się że jest w porządku że z czystym sumieniem mogę mówić jaka to jestem szczęśliwa. Mam jego mam wszystko. Mimo nieprzespanych nocy kłótni oraz płaczu to

eldoo

eldoo.moblo.pl
Cieszę się że jest w porządku że z czystym sumieniem mogę mówić jaka to jestem szczęśliwa. Mam jego mam wszystko. Mimo nieprzespanych nocy kłótni oraz płaczu to jedn
Cieszę się  że jest w porządku... teksty

eldoo dodano: 29 stycznia 2013

Cieszę się, że jest w porządku, że z czystym sumieniem mogę mówić jaka to jestem szczęśliwa. Mam jego - mam wszystko. Mimo nieprzespanych nocy, kłótni oraz płaczu to jednak staramy się być szczęśliwi, nic już nie stanie na przeszkodzie, a tym bardziej nikt.

To niewyobrażalne  że w tak... teksty

eldoo dodano: 29 stycznia 2013

To niewyobrażalne, że w tak krótkim czasie, moje życie tak sie zmieniło.

Bardzo ciężko. Ale walczę. teksty

eldoo dodano: 29 stycznia 2013

Bardzo ciężko. Ale walczę.

Bo nie da się kochać przez chwilę... teksty

eldoo dodano: 29 stycznia 2013

Bo nie da się kochać przez chwilę, kochać będzie się zawsze jakąś mała częścią siebie, nawet jeśli ta główna iskra zapalająca miłość - zgaśnie.

Jeśli ktoś znika z Twojego życia i... teksty

eldoo dodano: 28 stycznia 2013

Jeśli ktoś znika z Twojego życia i wiesz, że już go nigdy nie zobaczysz, możesz napisać wszystkie rzeczy, których nie mogłeś powiedzieć albo nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie, a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka, który odszedł ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji.

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

eldoo dodano: 28 stycznia 2013

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

Nie potrafię zapomnieć. Zbyt wiele... teksty

eldoo dodano: 28 stycznia 2013

Nie potrafię zapomnieć. Zbyt wiele dla mnie znaczysz, zbyt wiele między nami było uczucia.

Są związki bez miłości i... teksty

eldoo dodano: 27 stycznia 2013

Są związki bez miłości i miłość bez związku.

Na końcu i na początku jest... teksty

eldoo dodano: 27 stycznia 2013

Na końcu i na początku jest samotność.

Nie ma żadnej możliwości  by... teksty

eldoo dodano: 27 stycznia 2013

Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania.

„Porażka jest jedynie szansą na... teksty

eldoo dodano: 27 stycznia 2013

„Porażka jest jedynie szansą na to, aby zacząć jeszcze raz - inteligentniej”. Do boju Sovia w kolejnych meczach !

Chcę  żeby tu był. Chcę  żeby... teksty

eldoo dodano: 27 stycznia 2013

Chcę, żeby tu był. Chcę, żeby mówił do mnie, nieważne co, po prostu, żeby mówił, uwielbiam go słyszeć. Uwielbiam w nim jego komputerową manię i to, jak próbuje mi cokolwiek wytłumaczyć, zanosząc się przy tym śmiechem. Chcę go, z każdą wadą, z każdą chorobą, ze wszystkim. Chcę go takiego, jakim jest. Chcę patrzeć na jego zmrużone oczy, za każdym razem, kiedy się uśmiecha. Chcę trzymać go za rękę i szeptać na ucho, że go kocham, bez świadomości, że kogoś ma, że zaraz do niej pójdzie. Chcę, żeby mówił mi, że uwielbia, gdy się uśmiecham. Chcę, żeby był mój na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV