głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Najgorzej jest wtedy gdy nadchodzi wieczór leżysz na łóżku ściskając w reku misia którego dostałaś od niego. Mając świadomość że myśli których nie cierpisz nade

eldoo

eldoo.moblo.pl
Najgorzej jest wtedy gdy nadchodzi wieczór leżysz na łóżku ściskając w reku misia którego dostałaś od niego. Mając świadomość że myśli których nie cierpisz nadejd
Najgorzej jest wtedy gdy nadchodzi... teksty

eldoo dodano: 3 luty 2013

Najgorzej jest wtedy gdy nadchodzi wieczór, leżysz na łóżku ściskając w reku misia, którego dostałaś od niego. Mając świadomość, że myśli których nie cierpisz, nadejdą lada moment. Robisz wszystko żeby nie myśleć, próbujesz podziwiać sufit, który robi Ci na złość i przypomina o tym, jak wspólnie patrzeliście na niego trzymając się za ręce, kiedy byłaś wtulona w niego w tamtym momencie miałaś cały świat w zasięgu ręki, łzy które wylałaś w poduszke, wsiąkneły niczym dobry rap w głąb serca, łzy były dowodem na to jak bardzo Ci zależy.

Lubię budzić się przy Tobie i na... teksty

eldoo dodano: 3 luty 2013

Lubię budzić się przy Tobie i na dzień dobry zostać obsypaną całusami, lubię kiedy każesz mi zakładać na siebie twoją koszulę w czarno - czerwoną kratę bo mnie w niej uwielbiasz, lubię oglądać Twoją wykrzywioną minę w czasie kiedy pijesz kawę zrobioną przeze mnie, lubię jak siedzimy na łóżku i rozczesujesz moje splątane z rana włosy. Po prostu lubię jak jesteś.

Nieważne jak trudno będzie  ale... teksty

eldoo dodano: 3 luty 2013

Nieważne jak trudno będzie, ale chce iść przez to pojebane życie z Tobą.

Niczego nie żałuję  czasem po... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto.

I OSTATECZNIE JESTEŚ MOJĄ OBSESJĄ. teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

I OSTATECZNIE JESTEŚ MOJĄ OBSESJĄ.

Pamiętam jak pierwszy raz... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Pamiętam jak pierwszy raz powiedziała mi, że mnie kocha a ja nie byłem w stanie wymówić ani słowa. Nie mogłem uwierzyć, że naprawdę to usłyszałem. Od kobiety, która była moim marzeniem.

Czasami warto spróbować czegoś... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Czasami warto spróbować czegoś innego. Skręcić w przeciwnym kierunku. Wypić kawę bez mleka. Zasnąć bez ulubionej poduszki. Nie obejrzeć jednego odcinka serialu. Powiedzieć 'przepraszam'. Odwiedzić przyjaciela z podstawówki. Kupić coca colę zamiast pepsi. Przepuścić kogoś w kolejce, bo bardzo mu się spieszy. Ustąpić miejsca w tramwaju. Trzeba próbować, a nuż może to odmieni Twoje życie.

Jak cię w przyszłości zostawię... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Jak cię w przyszłości zostawię, nie będziesz musiał mnie szukać sama do Ciebie przyjdę i dam Ci się zabić.

Nie da się o nim zapomnieć. Nie da... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Nie da się o nim zapomnieć. Nie da się go nie kochać. Pociąga cię każdym słowem wypowiedzianym cichym szeptem. Chcesz poczuć jak cię dotyka. Chcesz wiedzieć, że mu na tobie zależy. Chcesz aby był gotowy oddać za ciebie życie...

z każdym dniem jest coraz gorzej.... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

z każdym dniem jest coraz gorzej. smutniej, szarzej, zimniej w sercu. nadzieja odeszła, marzenia osiadły gdzieś na dnie, nawet czas jakoś szybciej leci. słone łzy spływają po policzkach, a ja próbuję złapać oddech jak ryba pozbawiona wody. to walka z samotnością, którą póki co przegrywam.

Nie pasuję do waszego świata  nie... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

Nie pasuję do waszego świata, nie powinnam istnieć.

ja nie chcę już tęsknić za tym... teksty

eldoo dodano: 2 luty 2013

ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie mam, muszę zaciskać pięści bo to wszystko się zmienia, od narodzin do śmierci, tak jak kręci się ziemia, trzeba się poświęcić, żeby to doceniać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV