głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo A w moim sercu nie ma takiego miejsca gdzie nie chciałabym Cię kochać. Przepraszam jeśli nagle zniknę. Z bólem uświadamiam sobie że nie potrafię zapomnieć. M mo

eldoo

eldoo.moblo.pl
A w moim sercu nie ma takiego miejsca gdzie nie chciałabym Cię kochać.
A w moim sercu nie ma takiego miejsca... teksty

eldoo dodano: 23 luty 2013

A w moim sercu nie ma takiego miejsca, gdzie nie chciałabym Cię kochać.

Przepraszam  jeśli nagle zniknę. teksty

eldoo dodano: 21 luty 2013

Przepraszam, jeśli nagle zniknę.

Z bólem uświadamiam sobie  że nie... teksty

eldoo dodano: 21 luty 2013

Z bólem uświadamiam sobie, że nie potrafię zapomnieć.

M  moje Słoneczko ! ♥ teksty

eldoo dodano: 20 luty 2013

M, moje Słoneczko ! ♥

Czasem ciężko jest się nie... teksty

eldoo dodano: 20 luty 2013

Czasem ciężko jest się nie odwrócić, nie spojrzeć na twarze z przeszłości, nie poczuć ukłucia w sercu. Ciężko wymazać wszystko co kiedyś było Twoim światem, tym małym, nieidealnym kawałkiem ziemi. Trudno jest odejść kiedy wiesz że mimo wszystko okres spędzony z tymi osobami był najlepszym jaki mógł Ci się przydarzyć. Pożegnania są trudne nawet gdy po drugiej stronie czeka świat bez wad, dużo idealniejszy.

Mogę tu być i stwarzać pozory... teksty

eldoo dodano: 20 luty 2013

Mogę tu być i stwarzać pozory walki. Bo tak naprawdę nigdy nie będę miała tyle siły, by znów iść do przodu. Nie myślę o krokach, które powinnam podejmować, bo to zbyt wiele. Na początek chciałabym się podnieść. Stanąć na nogi z akceptacją przeszłości. Rozumieć błędy i znać ich wartość, a mimo to chcieć iść dalej, przed siebie. Chciałabym znów być tą dziewczyną, co kiedyś. Z uśmiechem na ustach i miłością w oczach. Chciałabym być lepsza i może trochę inna. Po prostu chciałabym być sobą, a nie kimś, kogo każdego dnia rano staram się tworzyć na nowo.

Kto nie walczy  nie zwycięża. teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

Kto nie walczy, nie zwycięża.

A kiedy już choć raz naprawdę... teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

A kiedy już choć raz naprawdę przegrasz, bądź wstrzymasz grę, stracisz coś na zawsze. Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół. Będziesz taki jak ja, wrak człowieka, już nigdy do końca nie odzyskasz tego, co choć raz w życiu straciłeś.

Trzymając Jego dłoń mam... teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

Trzymając Jego dłoń mam świadomość, że wszystko co jest w tym momencie dla mnie najcenniejsze, właśnie trzymam blisko czując, jak co kilka sekund Jego palce mocniej zaciskają moje. Kiedy wpatruje się w moje oczy momentalnie na Jego twarzy pojawia się idealnie piękny uśmiech, poprzedzony kapryśną miną, abym napięła swoje policzki i uniosła kąciki ust w górę, by znów mógł ujrzeć uśmiech dedykowany Jego źrenicom. Opiera moją głowę o swoją klatkę piersiową zaraz przy sercu, bym mogła dokładnie słyszeć jak powolutku bije, gdy jestem obok Niego.Nic nie mogę porównać z chwilą, gdy przykładając swoje usta do mojego czoła oddaje delikatny pocałunek,aby chwilę później szepnął, że nie ma nic idealniejszego niż moja obecność.Ani na moment nie potrafi puścić mojej ręki, sekundę. Bo nawet we własnym łóżku nie czuję się tak bezpieczna,jak w chwili,gdy trzyma mnie swoich ramionach. Możesz zabronić wyjść mi z domu,zakazać wieczornych powrotów samotnie,ale nigdy nie możesz zabronić mi miłości do siebie.

Chcesz być kimś  nie okazuj... teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

Chcesz być kimś, nie okazuj słabości.

Prawdziwa miłość musi się... teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

Prawdziwa miłość musi się docierać centymetr po centymetrze.

Czytam  piszę  myślę  oglądam... teksty

eldoo dodano: 19 luty 2013

Czytam, piszę, myślę, oglądam filmy o niej. Jest wszędzie. Otacza mnie zewsząd i osadza się gdzieś na dnie serca, przygotowując miejsce na ziarenko znajomości, która okaże się być właśnie tą. Gdy nadchodzi ten moment wszystko jednak wygląda zupełnie inaczej. Lepiej. Przerasta mnie samą. Moje marzenia, moje sny. Rzuca na łopatki moją wyobraźnię, trzymając w ręku pędzel, którym koloruję mój świat na żywsze kolory.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV