głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać jak bardzo Cię kocham gdy Ty budziłbyś się

eldoo

eldoo.moblo.pl
Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać jak bardzo Cię kocham gdy Ty budziłbyś się wtulony
Czego chcę? Twojej obecności przy... teksty

eldoo dodano: 20 października 2013

Czego chcę? Twojej obecności przy Mnie. Chcę czuć Twoje usta na swoich. Chcę Cię przytulać co dzień z rana i szeptać, jak bardzo Cię kocham, gdy Ty budziłbyś się wtulony w moje ramiona. Chcę robić Ci śniadania, słuchać Twojego marudzenia, gdy musisz iść zaspany pod prysznic. Chcę się z Tobą przekomarzać każdego poranka, kto pierwszy idzie do łazienki. Chcę z Tobą konsumować słodkie śniadania i to Tobie chcę je robić do łóżka. Chcę z Tobą wychodzić z mieszkania i z Tobą się żegnać, zaczynając tęsknić tuż za przekroczeniem progu naszego małego raju. Chcę wracać dla Ciebie w pośpiechu, aby przygotowywać Ci ulubione obiady. Chcę z Tobą jadać wspólne podwieczorki, kusząc Cię często słodkością swoich ust. Chcę z Tobą wieczorami oglądać filmy. Chcę przy Tobie zasypiać czując, że cały mój mały świat leży tuż przy Mnie, trzymając mnie za rękę.

Tak  martwię się o Ciebie  a wiesz... teksty

eldoo dodano: 20 października 2013

Tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu ? Bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim.

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ... teksty

eldoo dodano: 20 października 2013

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ który jest dla Ciebie jak przyjaciel i jednocześnie kocha Cię nad życie, wesprze i przytuli tak jak nikt inny nigdy.

Chociaż czasem wszystko się wali... teksty

eldoo dodano: 19 października 2013

Chociaż czasem wszystko się wali, wiedz, że ja byłem, jestem i będę.

I znowu przyszła noc  a z nią od... teksty

eldoo dodano: 19 października 2013

I znowu przyszła noc, a z nią od groma emocji, łez i tęsknoty.

Wiem że jestem trudna i właśnie to... teksty

eldoo dodano: 19 października 2013

Wiem że jestem trudna i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.

Ty należysz do mnie  ja do Ciebie  i... teksty

eldoo dodano: 19 października 2013

Ty należysz do mnie, ja do Ciebie, i to jest nasz świat.

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

eldoo dodano: 18 października 2013

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

Obiecuję  że pewnego dnia będziemy... teksty

eldoo dodano: 18 października 2013

Obiecuję, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem, dzwonić do siebie tysiące razy, wtedy gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Nie przytula się człowieka bez powodu. teksty

eldoo dodano: 18 października 2013

Nie przytula się człowieka bez powodu.

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy... teksty

eldoo dodano: 18 października 2013

Bo to on jest od kilkunastu miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu, a dlaczego ? Bo to on jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość, on nadaje życiu sens, bo dzięki niemu mam dla kogo żyć, bo przy nim za każdym razem czuję się tak jak nigdy wcześniej, bo jego życie jest moim życiem, bo nie liczy się nic oprócz tego żeby na jego słodkiej japce widniał uśmiech, bo mimo wielu zła on nadal był, jest i będzie.

Z Twoich ramion wszystko wygląda... teksty

eldoo dodano: 18 października 2013

Z Twoich ramion wszystko wygląda inaczej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV