głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
disparais Jed­na mała łza o mar­mu­rową po­sadzkę się roz­bi­ja. A w niej czy­jeś życie echem się od­bi­ja. Łza mat­ki co pier­wszy raz swo­je dziec­ko do­tyka i dziec­ka

disparais

disparais.moblo.pl
Jed­na mała łza o mar­mu­rową po­sadzkę się roz­bi­ja. A w niej czy­jeś życie echem się od­bi­ja. Łza mat­ki co pier­wszy raz swo­je dziec­ko do­tyka i dziec­ka co pr
Jed­na mała łza o mar­mu­rową... teksty

disparais dodano: 9 luty 2015

Jed­na mała łza o mar­mu­rową po­sadzkę się roz­bi­ja. A w niej czy­jeś życie echem się od­bi­ja. Łza mat­ki, co pier­wszy raz swo­je dziec­ko do­tyka i dziec­ka, co przed oj­cem w po­koju się za­myka. Łza pan­ny młodej przy ołtarzu stojącej i doj­rzałej ko­biety - prze­mijającej. Łza stra­cone­go dzieciństwa, spełnione­go marze­nia, pier­wsze­go po­całun­ku i łza bra­ku pieniądza. Jed­na mała łza. Tak mała, że aż niedos­trze­gal­na. Naj­większa nau­czy­ciel­ka po­kory. Strażniczka cier­pienia i szczęścia.
Autor cytatu: selektywnie

Żadnych przeprosin. Żadnego... teksty

disparais dodano: 9 luty 2015

Żadnych przeprosin. Żadnego wahania. Obrócić się na pięcie i sześć kroków później zniknąć z Twojego życia na dobre.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Zaserwuje Ci obojętność  jakiej... teksty

disparais dodano: 9 luty 2015

Zaserwuje Ci obojętność, jakiej jeszcze nigdy nie odczułeś. / jachcenajamaice
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Myślę o Tobie często  tak często... teksty

disparais dodano: 6 luty 2015

"Myślę o Tobie często, tak często że tracę oddech. Może cofnę złe momenty i zostawię tylko dobre."
Autor cytatu: jachcenajamaice

Każdego dnia włączasz piosenkę... teksty

disparais dodano: 6 luty 2015

Każdego dnia włączasz piosenkę, która już zawsze tylko dla Ciebie będzie znaczyła coś więcej niż inne. To ona zawiera w sobie słowa, które wydają się być opowieścią z Twojego życia. To właśnie jej słuchasz, kiedy wszystko się wali, kiedy nie masz humoru. Muzyka jest częścią Ciebie, czasem większą niż cokolwiek.
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Wciąż chcemy zmienić coś  choć... teksty

disparais dodano: 5 luty 2015

"Wciąż chcemy zmienić coś, choć ponoć nie ma na to szans."
Autor cytatu: jachcenajamaice

Cholernie brakuje mi motywacji. Do... teksty

disparais dodano: 5 luty 2015

Cholernie brakuje mi motywacji. Do wszystkiego. Nie widzę sensu, nie czuję potrzeby. Są takie chwile, w których coś we mnie uderza i krzyczy: teraz dasz radę, weź się za siebie, bo kto, jeśli nie ty? A chwilę później ten sam głos pyta: a tak w ogóle, to po co to robisz? I to jest najlepszy moment żeby odpuścić, poddać się, tak po prostu, bez jakichkolwiek pytań, bez pragnień, których nigdy nie było. Więc odpuszczam i po raz kolejny przegrywam życie. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu... teksty

disparais dodano: 5 luty 2015

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu wszystko było okej. Żebym mogła zasypiać z myślą że jestem cholernie szczęśliwa,że już na drugi dzień znów będę mogła Cie zobaczyć,przytulić,złączymy swoje dłonie i powiemy ile dla siebie znaczymy.Bym mogła nosić twoją za dużą bluze, która przesiąknięta będzie twoim zapachem.Byś śmiał się ze mnie gdy palnę jakąś głupote,by siedząc Ci na kolanach bawił byś się moimi włosami.Po prostu bądź,zostań i nie odchodź.
Autor cytatu: selektywnie

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

disparais dodano: 3 luty 2015

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?
Autor cytatu: selektywnie

Noszę twe serce z sobą  noszę je w... teksty

disparais dodano: 3 luty 2015

Noszę twe serce z sobą, noszę je w moim sercu nigdy się z nim nie rozstaję gdzie idę Ty idziesz ze mną, cokolwiek robię samotnie jest twoim dziełem, Kochanie i nie znam lęku przed losem : Ty jesteś moim losem nie pragnę piękniejszych światów Ty jesteś mój świat prawdziwy Ty jesteś tym co księżyc od dawien dawna znaczył Tobą jest co słońce kiedykolwiek zaśpiewa Oto jest tajemnica której nie dzielę z nikim korzeń korzenia zalążek pierwszy zalążka niebo nieba nad drzewem co zwie się życiem; i rośnie wyżej niż dusza zapragnie i umysł zdoła zataić cud co gwiazdy prowadzi po udzielnych orbitach. Noszę Twe serce ze sobą..
Autor cytatu: selektywnie

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

disparais dodano: 3 luty 2015

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.
Autor cytatu: selektywnie

Dostajesz w życiu to o co masz... teksty

disparais dodano: 3 luty 2015

Dostajesz w życiu to o co masz odwagę prosić.
Autor cytatu: selektywnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV