głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
disparais Może i jestem kobietą która nie biega z kartą kredytową wraz z debetem do dwóch tysięcy i nie kupuję ciuchów za trzy wypłaty przeciętnego Polaka. Może wolę wzią

disparais

disparais.moblo.pl
Może i jestem kobietą która nie biega z kartą kredytową wraz z debetem do dwóch tysięcy i nie kupuję ciuchów za trzy wypłaty przeciętnego Polaka. Może wolę wziąć parę g
Może i jestem kobietą  która nie... teksty

disparais dodano: 23 marca 2015

Może i jestem kobietą, która nie biega z kartą kredytową wraz z debetem do dwóch tysięcy i nie kupuję ciuchów za trzy wypłaty przeciętnego Polaka. Może wolę wziąć parę groszy i zabrać Cię na wycieczkę lub wyłożyć na Twoje zachcianki. Może lubię iść na trening i dostać oklep od facetów, przez co niektórzy odbierają mnie za nietypową babkę. Może nie boję się podczas jazdy w trasie auta jadącego mi na czołówkę, tylko zachowuję spokój. Może i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji nie zależnie od tego, czy jestem zajęta czy leżę na kanapie. Może i poświęcam Ci całą swoją uwagę nawet, gdy jestem w pracy i narażam się na naganę. Może i nie robię Ci pretensji o każdy Twój błąd, tylko go przemilczam i zduszam w sobie, podobnie jak smutek. Może sądzisz, że jestem wytrzymałą kobietą nie potrzebującą przytulenia i ciepłych słów, ale nie wiesz, jak bardzo jesteś w błędzie. Nie wiesz jak bardzo w tym momencie potrzebuję snu pod jedną kołdrą i spokoju,bo będziesz obok. Mam problem, a Ciebie nie ma.
Autor cytatu: dzekson

Dla mnie miłość to nie czerwone... teksty

disparais dodano: 23 marca 2015

Dla mnie miłość to nie czerwone róże, kolacje przy świecach, romantyczne słowa, prezenty, trzymanie się za rękę, cielecy wzrok, bezsenne noce, pocałunki na pokaz... Nie potrzebuje tego wszystkiego.... Potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, oparcia, pocieszenia, zrozumienia i takiej pewności, ze mogę powiedzieć wszystko, a nie zostanie to źle odebrane, ze zawsze czekają na mnie jego ramiona, cokolwiek się stanie.Potrzebuje swojego odbicia w jego oczach, nieprzerysowanego z jakiegoś taniego romansu, lecz prawdziwego, ze wszystkimi wadami i zaletami .
Autor cytatu: selektywnie

Jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

disparais dodano: 23 marca 2015

Jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach
Autor cytatu: selektywnie

Powiedz mi   że chcesz tego samego... teksty

disparais dodano: 23 marca 2015

Powiedz mi , że chcesz tego samego co ja . Powiedz mi , że nie mam powodów by martwić się co z Nami będzie , za rok , dwa . Bądź zawsze .
Autor cytatu: selektywnie

Nie jest tak  że gdy postanowisz... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Nie jest tak, że gdy postanowisz sobie "kończę to bo inaczej ten związek zniszczy mnie" w jednej chwili cały Twój świat się odmieni. Nadal będziesz myśleć o tej jednej jedynej osobie, możliwe, że nawet częściej niż do tej pory. Nadal będziesz reagować na to imię usłyszane gdzieś przypadkiem na ulicy, na zapach, który całkiem możliwe, że został jeszcze na Twojej poduszce. Wszystkie miejsca w których byliście razem będą fundować Ci bagaż wspomnień, nostalgię, a nawet smutek. Ale musisz przy każdej takiej sytuacji wziąć głęboki oddech i pomyśleć: "dam radę bo zasługuję na kogoś lepszego, zasługuję na wszystko co najlepsze" I musisz pamiętać jeszcze o jednym, najważniejszym. Za nic w świecie, nie możesz zalać się goryczą i zacząć żałować, że ta osoba znalazła się w Twoim życiu. Po pierwsze, taką postawą niczego nie zdziałasz, utkniesz w martwym punkcie. Po drugie, kiedyś byliście szczęśliwi. Mimo, że coś się skończyło, nie wolno żałować szczęścia!
Autor cytatu: selektywnie

Dobry związek to akceptacja  seks i... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Dobry związek to akceptacja, seks i porozumienie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Był obietnicą na lepsze jutro... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Był obietnicą na lepsze jutro, zaspokojeniem każdej potrzeby, definicją czułości i miłości, motywacją do zasypiania i budzenia się, fundamentem mojego życia i podporą szarej codzienności, radą na każdy problem i zapomnieniem o wszystkim co złe, wzbudzeniem uśmiechu i powstrzymaniem łez, nowym oknem na świat, bez zmartwień i trudów, ciepłym kocem w zimne wieczory i chłodem w upalne dni, odbiciem od dna i powodem do sukcesów, idealny na smutek i radość, cierpienie i przyjemność, lekarstwem na serce, bicia serca sensem.
Autor cytatu: selektywnie

Poddałam się. Nie mam siły... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Poddałam się. Nie mam siły uśmiechać się czy chociażby wymuszać cokolwiek na kształt uśmiechu. Nie mam siły słuchać bezsensownych rozmów otaczających mnie osób. Zgubiłam się. Nie mam siły funkcjonować, bo za wiele zła weszło w moje życie. Wszystko jest inaczej niż miało być. Miał to być najszczęśliwszy rok w moim życiu, a jak tylko się zaczął to wszystko powoli zaczęło się psuć. I ja nie wiem, czym sobie zasłużyłam, by ciągle dostawać po tyłku. Szczęście obrało inną drogę, nie uwzględniając mnie w swoich planach. Ludzie odchodzą albo zwyczajnie zapominają. A ja siedzę i płaczę i nie wiem jak mam żyć, gdy jutro znów się obudzę.
Autor cytatu: selektywnie

Prawdziwy mężczyzna nie chodzi z... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Prawdziwy mężczyzna nie chodzi z plastikową dziewczyną bez mózgu, chociaż byłaby najpiękniejsza na świecie, a w zupełności zadowoli go sympatyczna, inteligentna dziewczyna z własnym stylem. Prawdziwy mężczyzna nie musi być umięśniony, może być lekkim misiem czy chudzielcem z wystającymi żebrami. Prawdziwy mężczyzna nie musi mieć ponad stu osiemdziesięciu centymetrów. Prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto nie da skrzywdzić kobiety, potrafi zachować się stosownie do swojego tytułu. Prawdziwy mężczyzna jest inteligentny, sympatyczny i czuły.
Autor cytatu: selektywnie

Wydaje mi się  że życie polega na... teksty

disparais dodano: 19 marca 2015

Wydaje mi się, że życie polega na tym, żeby zawsze znaleźć czas nawet gdy go kompletnie nie ma, żeby tak najzwyczajniej usiąść z kubkiem herbaty albo kawy i poczytać dobrą książkę, i powiedzieć: to była dobra książka! Popatrzeć na kogoś z zachwytem i nie bać się powiedzieć pewnych rzeczy. Żyje się tylko raz.
Autor cytatu: selektywnie

Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

disparais dodano: 18 marca 2015

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, tą dla której jest w stanie zrobić wszystko.
Autor cytatu: selektywnie

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę... teksty

disparais dodano: 18 marca 2015

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę, żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach, nie przestawał całować moich ust, włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia, byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie, czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko, wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć, że choć znów myślę jak dziecko, jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną, którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć, że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło, trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał, to tak za pamięci.
Autor cytatu: selektywnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV