głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dirty.mind Kiedy na mnie spojrzysz powiesz że mam 17 lat kiedy sprawdzisz dowód zobaczysz że za miesiąc będę mieć 21 lat kiedy mnie poznasz zobaczysz że duszę dalej mam sz

dirty.mind

dirty.mind.moblo.pl
Kiedy na mnie spojrzysz powiesz że mam 17 lat kiedy sprawdzisz dowód zobaczysz że za miesiąc będę mieć 21 lat kiedy mnie poznasz zobaczysz że duszę dalej mam sześ
Kiedy na mnie spojrzysz powiesz  że... teksty

dirty.mind dodano: 7 grudnia 2016

Kiedy na mnie spojrzysz powiesz, że mam 17 lat, kiedy sprawdzisz dowód zobaczysz, że za miesiąc będę mieć 21 lat, kiedy mnie poznasz zobaczysz, że duszę dalej mam sześciolatki, że jestem mądra, ale jednak trochę głupia, że niby wiem jaki jest świat, ale mu wierzę, że wiem to wszystko, a dalej jestem naiwna. / D.M.

Przepraszam  że byłam taką suką i... teksty

dirty.mind dodano: 7 grudnia 2016

Przepraszam, że byłam taką suką i głupią cipą. Wróć. Przytul. Zostań. Nie puszczaj.

Nie wybrała nikogo  traktowała ich... teksty

dirty.mind dodano: 7 grudnia 2016

Nie wybrała nikogo, traktowała ich tak samo. Wtedy po równo na nich wrzeszczała, po równo obwiniała, po równo płakała, po równo rzucała oskarżeniami, wiedziała, że ktoś ją oszukuje, ale nie wybrała, bo wiedziała, że nieważne które z nich to było to by wybaczyła. Kochała... kocha, może za bardzo, ale kocha oboje.

Przypomniałam sobie jak razem... teksty

dirty.mind dodano: 7 grudnia 2016

Przypomniałam sobie jak razem oglądałyśmy serial, jak drażniłyśmy się, gdy któryś z "naszych facetów" zrobił coś zabawnego. Czasem słyszę jej śmiech, mimo że obok nikogo nie ma. / D.M.

Przyjaciół znamy bardzo dobrze... teksty

dirty.mind dodano: 31 sierpnia 2016

Przyjaciół znamy bardzo dobrze, bywa nawet tak, że wiemy co powiedzą zanim te słowa zdążą wypłynąć z ich ust, tak, że wiemy co zrobią w danej chwili, jeszcze zanim zdążyli zareagować, tak, że wiemy kiedy będą się śmiać, płakać, zawstydzać, złościć... I kiedy taki przyjaciel odchodzi jest źle, kiedy on wraca, wraz z nim radość, kiedy znów odchodzi, zastanawiamy się 'po co wracał?', ale wiemy, że kiedy zechce znów przytulić nie odtrącimy go.

Dużo różnych ludzi pojawia się w... teksty

dirty.mind dodano: 31 sierpnia 2016

Dużo różnych ludzi pojawia się w naszym życiu. Niektórzy są gośćmi, którzy wpadli na kawę, zapytać 'co tam?', a inni pełnią większe role i zostają na dłużej. Urządzają sobie pokój w naszych sercach, nie są gośćmi, są jak nieodłączna część duszy. I kiedy czujesz, że jedno z pomieszczeń opustoszało, wszystkie rzeczy zniknęły, a okna są otwarte, alby był przewiew świeżego powietrza, zdajesz sobie sprawę, że czegoś... kogoś Ci brakuje. Nie zabrał nic, poza najważniejszym, samym sobą, zostawia pustkę. Nie możesz zniszczyć tego pokoju, zburzyć go, ani ukryć, on cały czas jest, pusty, przypomina, że tam jest czyjeś miejsce, tylko dla niego. A Ty czekasz i zastanawiasz się, czy to tylko dłuższy urlop, czy już się nigdy nie spotkacie... / Dirty.mind

Przyjaźń nie polega tylko na... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

Przyjaźń nie polega tylko na śmianiu się, na spaniu u siebie, ona polega na wsparciu, zawsze i wszędzie. Nie istnieje jeśli tego nie ma.

Jak to możliwe  że w jednej chwili... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

Jak to możliwe, że w jednej chwili osoba najbliższa Twojemu sercu staję się tak zimna i obca.?

Do niedawna miała z kim dzielić... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

Do niedawna miała z kim dzielić swoją radość i smutki. Wiedziała do kogo może przybiec z płaczem, gdy miała zły dzień, wiedziała jaki numer wybrać, gdy zdała egzamin na prawo jazdy, wiedziała kto z cierpliwością będzie słuchał o jej problemach z chłopakami, wiedziała, że tej osobie może powiedzieć największą głupotę i powierzyć najskrytszą tajemnicę, teraz nie ma nikogo takiego. Straciła zaufanie do kogokolwiek.

Nigdy nie sądziła  że przyjaźń... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

Nigdy nie sądziła, że przyjaźń, która miała trwać wiecznie rozpadnie się przez chłopaka, wszystko inne, ale nie to.

W środku cały czas płakała  ale... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

W środku cały czas płakała, ale po co to pokazywać.?

Jak się wtedy czuła.? Jakby ktoś... teksty

dirty.mind dodano: 3 listopada 2014

Jak się wtedy czuła.? Jakby ktoś wyrwał jej serce gołą ręką śmiejąc się prosto w twarz. Jak czuje się teraz.? Jakby ktoś zabrał to serce a ona została z jedną, wielką pustką w piersi.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 15 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV