głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie.. teksty diamsy dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 7 luty 2013
cudowne.. genialnie opisuje mnie. teksty diamsy dodał komentarz: cudowne.. genialnie opisuje mnie. do wpisu 4 luty 2013
no rozumiem rozumiem.. mam takie dziewczyny w klasie też właściwie dwie no ale porządne dziewczyny też są  także gatunek jeszcze na szczęście nie wymarł ale niedługo pewnie to nastąpi... ale cóż  teksty diamsy dodał komentarz: no rozumiem rozumiem.. mam takie dziewczyny w klasie też, właściwie dwie, no ale porządne dziewczyny też są ;) także gatunek jeszcze na szczęście nie wymarł, ale niedługo pewnie to nastąpi... ale cóż ;) do wpisu 2 luty 2013
no w chujj dziwne.. przerabiałam to niedawno niestety. teksty diamsy dodał komentarz: no w chujj dziwne.. przerabiałam to niedawno, niestety. do wpisu 1 luty 2013
ee no wypraszam sobie D jestem w 3 gim i jak najbardziej jestem dziewicą znam też wiele innych dziewczyn które nimi są   chociaż znam też takie które nie są... ale to zależy od osoby już D teksty diamsy dodał komentarz: ee no wypraszam sobie ;D jestem w 3 gim i jak najbardziej jestem dziewicą, znam też wiele innych dziewczyn, które nimi są ;)) chociaż znam też takie, które nie są... ale to zależy od osoby już ;D do wpisu 1 luty 2013
Na co dzień jestem uśmiechniętą... teksty

diamsy dodano: 27 stycznia 2013

Na co dzień jestem uśmiechniętą dziewczyną, wiecznie roześmianą. Rozmawiam z każdym o wszystkim i o niczym, nikt nie domyśla się, że właśnie wtedy, kiedy z nimi rozmawiam, cała w środku drżę, a serce pęka mi w pół. Nikt się nie domyśla, bo przecież nikt tak na prawdę nie zna. Nie wiedzą, że odszedł ode mnie chłopak, z którym czułam się wspaniale, który okazał się zwykłym chujem, nie wiedzą, że poczułam się jak zwykła zabawka, nie wiedzą, że nie mogę poradzić sobie z jego odejściem, a ja nie chcę żeby wiedzieli, dlatego codziennie gram szczęśliwa. ;diamsy.

Wiesz już chyba pogodziłam się z... teksty

diamsy dodano: 26 stycznia 2013

Wiesz, już chyba pogodziłam się z tym, że odszedłeś.. Już nie spoglądam co trochę na telefon, a nóż, może jednak do mnie napisałeś, już nie czekam na wiadomość od Ciebie, kiedy jesteś dostępny na gadu. Chociaż dalej cierpię, dalej tęsknię, dalej nie mogę spać po nocach, zdarza mi się jeszcze przepłakać całą noc z twojego powodu. Ale wiem, że to z czasem minie, z czasem będzie lepiej. Chociaż pogodzę się z twoim odejściem, wiem, że kiedy tylko byś napisał, że chciałbyś zacząć ze mną od nowa, pomimo tego, że tyle wycierpiałam, byłabym gotowa o wszystkim zapomnieć i ci wybaczyć, bylebyś tylko był. Prawdziwa miłość przecież wybacza wszystko, a ja właśnie taką miłością Cię obdarzam. ; diamsy.

Dziwne wydaje mi się że zaczęłam... teksty

diamsy dodano: 26 stycznia 2013

Dziwne, wydaje mi się że zaczęłam sobie radzić, właśnie wtedy, kiedy dowiedziałam się, że zerwałeś ze mną dla innej. Myślałam, że właśnie po tych słowach nie będę mogła się pozbierać. Nie było lekko, najgorsze było dla mnie to, że napisała mi to przyjaciółka, nie ty. Był płacz po nocach, nie mogłam spać, zasypiałam i budziłam się z twoim imieniem na ustach, ale teraz sobie radzę... przynajmniej tak mi się wydaje, przynajmniej próbuję, przynajmniej wiem, że wszystkie twoje słowa, gesty, pocałunki, spojrzenia to zwykłe kłamstwa, przynajmniej teraz wiem na czym stoję, przynajmniej już nie mam nadziei, że może jednak... ; diamsy.

wspaniałe doskonałe.. teksty diamsy dodał komentarz: wspaniałe, doskonałe.. do wpisu 26 stycznia 2013
Blondyn o niebieskich oczach boże... teksty

diamsy dodano: 23 stycznia 2013

Blondyn o niebieskich oczach, boże, pamiętam kiedy zawsze wyśmiewałam się z takich chłopaków, przysięgałam sobie, że nigdy w życiu się w takim nie zakocham. Mój ideał był zupełnie odległy, marzył mi się chłopak z ciemną karnacją o ciemnych włosach i oczach. Jednak zakochałam się, a miłość nie patrzy na wygląd. Teraz te blond włosy są najlepsze, a te niebieskie oczy najcudowniejsze na świecie. Bo są przecież twoje. ; diamsy.

Pamiętam dokładnie jak to się... teksty

diamsy dodano: 23 stycznia 2013

Pamiętam dokładnie jak to się zaczęło, zaczęło się od niewinnego pisania na gg, później na telefonie, z czasem nie było takiej lekcji, przerwy, albo choćby minuty, gdzie nie miałabym telefonu w ręce i nie odpisywała ci. pamiętam dokładnie te wszystkie spojrzenia i uśmiechy moich przyjaciółek, ja jednak wyrzekałam się, że mi się nie podobasz, że nie mam zamiaru się angażować, jednak... zaproponowałeś spotkanie, zgodziłam się, cieszyłam się, że nie bd siedziała samotnie wieczorem w domu. To było nasze pierwsze spotkanie sam na sam, kiedy usiadłam obok ciebie i spojrzałam ci głęboko w oczy, wzięło mnie, nigdy bym nie spodziewała się, że zakocham się w takim typie chłopaka. wystarczyło jedno spojrzenie. ; diamsy.

Muszę być silna w końcu muszę... teksty

diamsy dodano: 21 stycznia 2013

Muszę być silna, w końcu muszę przestać tyle myśleć o przeszłości i zacząć żyć, na nowo, dniem dzisiejszym, nie oglądając się za siebie. Muszę uporać się z całą przeszłością, zacisnąć pięści i cały czas w siebie wierzyć, nie dać się znów zniszczyć jakiemuś dupkowi. ; diamsy.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV